18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moto p.... pojeb...

~Velture • 2018-06-13, 10:51
k***a nie wiem czy dać do fotek czy absurdów :shock:

Gość uległ wypadkowi na motocyklu i jego stopa została rozpie**olona konkretnie.

Lekarze powiedzieli, że nie będzie nigdy mógł na niej chodzić i czy zgadza się na amputację.
Nasz pojeb zapytał tylko czy może ją zatrzymać... jak pomyślał tak zrobił.




Po ch*j mu własna stopa? Postanowił ze znajomymi... JĄ ZJEŚĆ :shock:



(luźne tłumaczenie)
Cytat:


Dwa lata temu miałem wypadek motocyklowy. Lekarzom udało się poskładać moją stopę ale powiedzieli, że nigdy nie będę mógł na niej chodzić. Zgodziłem się na amputację. Poprosiłem lekarzy abym mógł ją zatrzymać. Podpisałem papiery i ją dostałem. Z pomocą przyjaciół ugotowałem część mojej stopy.



Ugotowana została bez sosu z dodatkiem limonki, cebuli i papryki.
Cytat:

Więc ja i moi przyjaciele zawsze żartowaliśmy sobie, że jakby się dało w jakiś etyczny sposób zjeść ludzkie mięso to byśmy spróbowali. Pewnego dnia nadarzyła się taka okazja i ją wykorzystaliśmy



(tłumaczone luźno)
Cytat:

Z nogi wyszły ok 2-3 uncje mięsa więc nie starczyłoby dla dużej grupy osób. Jeden ze znajomych się wycofał, co jest całkowicie zrozumiałe.




Cytat:

Smakowało jak bizon ale bardziej żylaste. Bardzo mięsne i troszkę tłuste. Jeden ze znajomych musiał wypluć bo nie mógł pogryźć.




k***a niezły typek :krejzi:


Źródło

pazuzu

2018-06-13, 11:13
Niby poj***ne, ale ciekawość smaku ludzkiego mięsa zwyciężyła :)
Myślę że nie jeden sadol chciałby spróbować

dertaz

2018-06-13, 11:18
Praktycznie mięso zwierząt od mięsa ludzi niczym się nie różni (trochę w smaku inne pewnie). Ale budowa, skład podobny, zostaliśmy tylko tak wychowani i nauczeni by broń boże nie jeść ludzkiego mięsa bo to złe. A tak naprawdę nie widzę nic złego w tym co zrobił ten koleś, choć pewnie i tak to jest Fejk.

krzyks_11.0

2018-06-13, 11:22
Fejk? Tak się nazywa ta potrawa?

eclipse2012

2018-06-13, 11:22
a kto normalny siada na motor z 3s. do 100 i 299km/h

100Burned

2018-06-13, 11:22
A jednak k***a ktoś miał pomysł taki sam jak ja. Oczywiście że zjadłbym amputowaną część swojego ciała, jest w tym coś nielegalnego? Czemu kawałek mnie, za mojego życia miałby zgnić?

Tyle że ja bym się z nikim nie podzielił, opie**oliłbym pieczeń sam.

grudzin7

2018-06-13, 11:27
eclipse2012 napisał/a:

a kto normalny siada na motor z 3s. do 100 i 299km/h



Jeżeli po ulicy jeździsz jak człowiek, a odpie**alasz tylko na torze wyścigowym (gdzie tylko ty odpowiadasz i to tylko za swoje błędy), to ja nie widzę problemu :roll:

A co do samego uszkodzenia stopy ze zdjęć - wcale nie musiał jechać szybko. Jeśli nie miał kombinezonu to wystarczy pozornie niegroźne zderzenie przy 40-50km/h aby się pożegnać z kończyną :lodowka:

Al...........rt

2018-06-13, 15:00
Jak mnie nie rusza los zwierzaczków to takie zbydlęcenie człowieka jest dla mnie przesadą.

buryzencio

2018-06-13, 15:09
Mi jakby się trafiła okazja bo by mi coś musieli amputować to też bym spróbował :D chociażby z czystej ciekawości.

100Burned

2018-06-13, 15:12
Alart napisał/a:

Jak mnie nie rusza los zwierzaczków to takie zbydlęcenie człowieka jest dla mnie przesadą.



Zbydlęcenie bo zjadł swoją, własną, niepotrzebną już kończynę?

:idzwch*j:

kitsun

2018-06-13, 15:56
dertaz napisał/a:

Praktycznie mięso zwierząt od mięsa ludzi niczym się nie różni (trochę w smaku inne pewnie). Ale budowa, skład podobny, zostaliśmy tylko tak wychowani i nauczeni by broń boże nie jeść ludzkiego mięsa bo to złe. A tak naprawdę nie widzę nic złego w tym co zrobił ten koleś, choć pewnie i tak to jest Fejk.



Niechęć do kanibalizmy nie wynika z wychowania, ale z genetycznego uwarunkowania, które sprawia, że obrzydzeniem napawają nas też ekstrementy, zepsute mięso czy robactwo. Te mechanizmy mają nas uchronić przed chorobami/zatruciami. Kanibalizm u wyżej rozwiniętych gatunków praktycznie nie występuje ze względu na następstwa, np. choroba kuru ("śmiejąca się śmierc") u ludzi, czy choroba wściekłych krów.
Inną sprawą jest to, że człowiek jest w stanie przełamać ograniczające go bariery.

korowiow777

2018-06-13, 16:04
Dziwne, porównanie mięsa do smaku mięsa bizona, a na koszulce napisy cyrylicą.. No chyba, że rusek w USA. Ale mało przekonywująca ta historia.
A tak btw, mięso ludzkie podobno w smaku zbliżone do wieprzowiny.

Mors_Nigra

2018-06-13, 16:23
korowiow777 gdzie ty widzisz cyrylicę człowieku, idź do okulisty zanim będzie za późno, albo do psychiatry!