18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moto p.... pojeb...

~Velture • 2018-06-13, 10:51
k***a nie wiem czy dać do fotek czy absurdów :shock:

Gość uległ wypadkowi na motocyklu i jego stopa została rozpie**olona konkretnie.

Lekarze powiedzieli, że nie będzie nigdy mógł na niej chodzić i czy zgadza się na amputację.
Nasz pojeb zapytał tylko czy może ją zatrzymać... jak pomyślał tak zrobił.




Po ch*j mu własna stopa? Postanowił ze znajomymi... JĄ ZJEŚĆ :shock:



(luźne tłumaczenie)
Cytat:


Dwa lata temu miałem wypadek motocyklowy. Lekarzom udało się poskładać moją stopę ale powiedzieli, że nigdy nie będę mógł na niej chodzić. Zgodziłem się na amputację. Poprosiłem lekarzy abym mógł ją zatrzymać. Podpisałem papiery i ją dostałem. Z pomocą przyjaciół ugotowałem część mojej stopy.



Ugotowana została bez sosu z dodatkiem limonki, cebuli i papryki.
Cytat:

Więc ja i moi przyjaciele zawsze żartowaliśmy sobie, że jakby się dało w jakiś etyczny sposób zjeść ludzkie mięso to byśmy spróbowali. Pewnego dnia nadarzyła się taka okazja i ją wykorzystaliśmy



(tłumaczone luźno)
Cytat:

Z nogi wyszły ok 2-3 uncje mięsa więc nie starczyłoby dla dużej grupy osób. Jeden ze znajomych się wycofał, co jest całkowicie zrozumiałe.




Cytat:

Smakowało jak bizon ale bardziej żylaste. Bardzo mięsne i troszkę tłuste. Jeden ze znajomych musiał wypluć bo nie mógł pogryźć.




k***a niezły typek :krejzi:


Źródło

~Velture

2018-06-13, 16:47
korowiow777 napisał/a:

Dziwne, porównanie mięsa do smaku mięsa bizona, a na koszulce napisy cyrylicą.. No chyba, że rusek w USA. Ale mało przekonywująca ta historia.
A tak btw, mięso ludzkie podobno w smaku zbliżone do wieprzowiny.


" MMMMMMM BACON "
No... f hój cyrylica.

PieronJasnySzlag

2018-06-13, 18:23
Całe życie z wariatami!!
I to jest gość! Nawet jak umrze to ludzie będą o nim mówić "to ten co zjadł własną noge"!
Oczywiście ludzie pokroju "po co on to robi?" nawet w jednej dziesiątej tego nie zrozumieją bo ludzie generalnie dzielą się na tych którzy mówią "potrzymaj mi piwo..." i na tych którzy siedzą z boku i mówią "ale po co on to robi".

Piwko!

ho...........zo

2018-06-13, 18:51
Siusiaka niech se amputuje i zje.

Heydash

2018-06-13, 18:55
współczuję oddzielenie tych rozj***nych we wszystkie strony kości od mięsa

Presty

2018-06-13, 19:15
Podobno ludzina jest lekko słodkawa.
Ale co do autora zdjęć - gość ma nadzyczaj luzackie podejście do swojego kalectwa.
A sądząc ze zdjęcia, gdzie mięsko z warzywami leży na pokjojonej tortilli 3 jego bliskich też :)
Łooooo!

D3Ton

2018-06-13, 19:43
W sumie...
Nie, jednak nadal by mnie to brzydziło... :P

simonq92

2018-06-13, 21:01
Dzisiaj się zastanawiasz jak smakuje ludzie mięso, jutro będziesz się zastanawiał jak pachnie c*pka 10 latki. Dewiacje powinno się leczyć a nie tłumaczyć to byciem ciekawym. Jakim trzeba być prymitywem żeby wogóle myśleć o takich rzeczach...

ocwpzw

2018-06-13, 21:30
simonq92 napisał/a:

Dzisiaj się zastanawiasz jak smakuje ludzie mięso, jutro będziesz się zastanawiał jak pachnie c*pka 10 latki. Dewiacje powinno się leczyć a nie tłumaczyć to byciem ciekawym. Jakim trzeba być prymitywem żeby wogóle myśleć o takich rzeczach...



Ale proszę nie obrażać, ja tam bym ludzinki pojadł, a za prymitywa nie uchodzę bynajmniej. W kwestii jedzenia dziwnych rzeczy przodujemy jako gatunek, względem innych. W odróżnieniu od zwierząt czynimy z jedzenia sztukę. W wielu przypadkach to już nie pożywianie się, a smakowanie, co samo w sobie zakłada, że próbuje się coraz to nowych rzeczy, czasem z pozoru niejadalnych, obrzydliwych lub niemoralnych. Odkrywanie nowych horyzontów i przesuwanie tej granicy coraz dalej cech*je zatem ludzi o otwartych umysłach, a tym samym zupełne przeciwieństwo przywołanych przez ciebie prymitywów.

Cz...........as

2018-06-13, 21:39
simonq92 napisał/a:

Dzisiaj się zastanawiasz jak smakuje ludzie mięso, jutro będziesz się zastanawiał jak pachnie c*pka 10 latki. Dewiacje powinno się leczyć a nie tłumaczyć to byciem ciekawym. Jakim trzeba być prymitywem żeby wogóle myśleć o takich rzeczach...



Czy Ty przypadkiem właśnie nie pomyślałeś o takich rzeczach?

100Burned

2018-06-13, 21:42
simonq92 pewnie czasem sobie trzepie do takich chorych wyobrażeń. A kanibali się czepia penis jeden niedobry :roll:

madafaka77

2018-06-13, 21:47
po co naglasniac, wiecej by chcialo...

100Burned

2018-06-13, 21:51
madafaka77 napisał/a:

po co naglasniac, wiecej by chcialo...



No ja bym nie chciał tak rozpie**olić sobie kończyny żeby nie dało się jej naprawić.

Ale jak kogoś z sadola coś takiego spotka to niech da znać. :mrgreen:

ellsworth

2018-06-13, 21:57
dertaz napisał/a:

Praktycznie mięso zwierząt od mięsa ludzi niczym się nie różni (trochę w smaku inne pewnie). Ale budowa, skład podobny, zostaliśmy tylko tak wychowani i nauczeni by broń boże nie jeść ludzkiego mięsa bo to złe. A tak naprawdę nie widzę nic złego w tym co zrobił ten koleś, choć pewnie i tak to jest Fejk.


Bzdury opowiadasz. To nie jest kwestia wychowania tylko doświadczenia ludów pierwotnych, które choć o biologii nie miały żadnego pojęcia to zauważyły pewną prawidłowość, że jedzenie ludzkiego mięsa kończy się śmiertelnie (tak samo jak zauważyli, że dupcenie własnej siostry czy matki prowadzi do dość "ograniczonych" efektów jeśli chodzi o potomstwo). Z dzisiejszego punktu widzenia tak jak genetyka wyjaśnia problem kazirodztwa tak mikrobiologia tłumaczy, że o ile przenoszenie się chorób pomiędzy gatunkami zwierząt jest ekstremalnie rzadkie o tyle wpie**olenie zakażonego mięsa osobnika tego samego gatunku to niemal pewne zarażenie.

100Burned

2018-06-13, 22:01
ellsworth napisał/a:


Bzdury opowiadasz. To nie jest kwestia wychowania tylko doświadczenia ludów pierwotnych, które choć o biologii nie miały żadnego pojęcia to zauważyły pewną prawidłowość, że jedzenie ludzkiego mięsa kończy się śmiertelnie (tak samo jak zauważyli, że dupcenie własnej siostry czy matki prowadzi do dość "ograniczonych" efektów jeśli chodzi o potomstwo). Z dzisiejszego punktu widzenia tak jak genetyka wyjaśnia problem kazirodztwa tak mikrobiologia tłumaczy, że o ile przenoszenie się chorób pomiędzy gatunkami zwierząt jest ekstremalnie rzadkie o tyle wpie**olenie zakażonego mięsa osobnika tego samego gatunku to niemal pewne zarażenie.



Tzw śmiejąca choroba wywoływana jest przez wpie**alanie ludzkiego mózgu. Zatem możesz swoją girę bez strachu oj***ć. Jak masz grzyba to nawet pieczarek nie będziesz musiał kupować. :amused:

D3Ton

2018-06-14, 12:40
jaczurka napisał/a:

Fejk? Tak się nazywa ta potrawa?



Pewnie jakieś kopytka, czy coś...;P