18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MOSH PIT

longinus • 2011-10-26, 16:39
Nie ma to jak rozwścieczony tłum nawalony hektolitrami alkoholu, naćpany kilogramami prochów, nawalający pięściami i nogami wszystko dookoła a to wszystko przy hardkorowych rytmach zespołu HSB :evil:

ta przemiła zabawa nazywa się mosh :-D
Jak zobaczyłem to co za chwile Wy zobaczycie i dowiedziałem się, że ci sympatyczni panowie w czerwonych koszulach zamierzają zrobić piekło w Kostrzynie n. Odrą na dużej scenie Woodstocku, to musiałem tam być :mrgreen:
na filmiku poniżej 4 zacne ściany, jedno mega wielkie koło i troche wywijania łapkami na zagranicznych festiwalach i koncertach życzę przyjemności :evil:



zachęcam to tej jakże ciekawej i przyjemnej zabawy - połamania kończyn :samoboj:

Pener

2011-10-26, 16:46
kulturalna młodzież się bawi
bardzo ładne :)

bloodwar

2011-10-26, 17:39
Mój znajomy zostawił 3 zęby na jednym mosh-picie, do tej pory upiera się przy twierdzeniu, że to była najlepsza impreza jego życia, mimo tej jakże bolesnej straty. Metale to chyba nie ludzie...

brylant1412

2011-10-26, 18:26
HardY-HarD- k***a pomyliłem się i dałem ci browara a miałem karnego ku*asa Ci postawić.

Light696

2011-10-26, 19:25
takie imprezy to ja rozumiem ; D

_R...........s_

2011-10-26, 19:43
Dobre napie**alanie pod sceną nie jest złe, ale k***a pare lat temu to się na prawdę działo, a dziś to bardzie popychanie niż napie**alanie. Kiedyś z takiego czegoś jak się wychodziło to człowiek był cały posiniaczony, poraniony, a dziś jest spokój (ja mam tylko posiniaczone łokcie od napie**alania innych). No i ch*j popie**oliłem co miałem popie**olić.

Suq-Madiq

2011-10-26, 19:57
bloodwar napisał/a:

Mój znajomy zostawił 3 zęby na jednym mosh-picie, do tej pory upiera się przy twierdzeniu, że to była najlepsza impreza jego życia, mimo tej jakże bolesnej straty. Metale to chyba nie ludzie...



Heaven Shall Burn to metalcore, popularny bardziej w scenie HC niz metalowej. Tzn kiedys tak bylo, teraz starej ekipy prawie nie ma i zostaly tylko p*zdy z farbowana grzywka i dżinsach rurkach.

seracon

2011-10-26, 23:03
Byłem tam! W pierwszym rzędzie atakowałem! xd

BongMan

2011-10-27, 00:48
Ten sam ch*j co dresiarskie pogo, tylko że inna muzyka.

imer

2011-10-27, 02:27
Ciekawe, że na paradzie miłości w tamtym roku ( czy w tym ..........? ). Jeden ch*j zresztą.....
Tak czy inaczej zginęło trochę bydła. A tu w imię czarnego Pana ofiar niema.
Cytat:


Dobre napie**alanie pod sceną nie jest złe, ale k***a pare lat temu to się na prawdę działo, a dziś to bardzie popychanie niż napie**alanie. Kiedyś z takiego czegoś jak się wychodziło to człowiek był cały posiniaczony, poraniony, a dziś jest spokój (ja mam tylko posiniaczone łokcie od napie**alania innych). No i ch*j popie**oliłem co miałem popie**olić.


Piwo

dylu

2011-10-27, 08:22
gorszego h*jostwa ne me oczy nie widzialem to juz wole ten dubstep niz to ze tak se pozwole uzyc metafory GOWNO

barni132

2011-10-27, 22:43
To latanie w kółko nazywa się Circle Pit, a zespół ujdzie, choć grają disco metal. Zapraszam na koncerty jakichś prawdziwych zespołów metalowych typu Sodom, Destroyer tam to dopiero jest rozpie**ol i mózg na ścianach.

jestemnatak

2011-10-27, 22:46
wygląda zdrowo... słońce, tańce, śpiew.

Rosaran

2011-10-27, 22:50
Mosh pity, kółka i ściany śmierci na wszystkich -corach to w większości bandy dzieciaków lekko popychające się nawzajem, prawdziwy rozpie**ol to jest na koncertach Exodusa, Machine Head, Lamb of God, Sodoma. Pamiętam jak kumpel wrócił z koncertu thrash metalowego, nie dość ze ktoś go obrzygał to miał szkło w głowie i odcisk buta na twarzy :D