18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Momen "pobicia" zapaśnika z Poznania

naitsyrk • 2020-02-11, 09:45
Do sieci wyciekło nagranie, głośnej w ostatnim czasie sprawy, pobicia poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory.
Jak widać, obraz przedstawiany przez media jest zgoła odmienny od tego co znajduje się na filmie.
Możemy zauważyć, iż pokrzywdzony najprawdopodobniej kłóci się z kobietą, zostaje przez nią spoliczkowany po czym mówi coś do napastnika i otrzymuje jeden, śmiertelny, cios.


Więcej informacji:
LINK RMF FM


i699

2020-02-11, 09:49
i znowu ktoś umar ... ehh

luja27

2020-02-11, 09:50
Zdrowo mu przyj***ł

Coyot30

2020-02-11, 09:59
OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.

diouf89

2020-02-11, 10:06
ta kobieta to takie typowe imprezowe kuriwsko, daje dupy na zmiane ochroniarzom i czuje sie Pania Wsi, zaczepia , policzkuje,szuka awantury bo potrzebuje atencji , wie ze stoja za nia ochorniarze , kltorzy w razie awantury sie za nia wstawia i on wtedy czuje sie spelniona. w klubach w Katowicach pelno takich ameb umyslowych, one co paitek i sobota stoja w tym samym klubie dokladnie w tym samym meijscu przez cala impreze i czekaja na jakiegos bolca lub awanturke.

cicik

2020-02-11, 10:06
a pieprzyli w gazetach ze go koleś oklepywał po głowie jeszcze jak tamten leżał...
z drugiej strony - jak wiesz ze masz młot w ręku to nie trzaskasz nawalonych kolesi pod knajpą bo właśnie tak sie to moze skończyć . i dla niego i dla ciebie.

Juzwa

2020-02-11, 10:17
Jak dymił, to mu się oklep należał jak chłopu ziemia w 1944r. Może nie z aż takim skutkiem, ale myślę że ten kiler nie chciał go zabić.

pi...........ta

2020-02-11, 10:23
Jestem ciekaw czy zabiło go uderzenie pięścią, czy uderzenie głową w beton.

tarcer123

2020-02-11, 10:34
Zapewne jebniecie potylica o beton zrobill swoje.

Bilans taki ze jeden do piachu a drugi bedzie mial pod cela z dupy zrobioa skarpete.

A wycierus z imprezy bedzie dalej polerowala.puzony innym miesniakom. Znowu baba jest wygrana.

SpeedyG

2020-02-11, 10:41
Prawda jest taka, że znowu selekcja naturalna nastąpiła. Jak jesteś podpity, bez broni palnej czy nawet noża to nie startuj do 2 metrowych umięśnionych ochroniarzy, bo skończy się to dla ciebie źle. Koleś popił sobie, jakiś szlauf go sprowokował i włączył się agresor tryb kozak. W takich sytuacjach lepiej sobie zrobić na szybko kalkulacje w głowie, czy warto stracić zdrowie lub nawet życie przez swoje wybujałe ego lub urażoną dumę.
Zresztą zemsta smakuje na zimno, ewentualnie gdyby miał nóż, którym umiałby się posługiwać ale wszystko skończyłoby się więzieniem, więc nie warto.

imperator69

2020-02-11, 10:45
@up.
Gość zaj***ł jakiegoś "zapaśnika" jednym strzałem i kto mu zrobi tą skarpete ? "rzołnieże wyklenci" ? :lol:

Swoja drogą, ofiara to jakiś najman czy coś ?

głest

2020-02-11, 10:47
Juzwa napisał/a:

... myślę że ten kiler nie chciał go zabić.




:idzwch*j:

coincrush

2020-02-11, 11:00
I dlatego też jak widzę kolesia piorącego laskę obstawiam ile czasu panna wytrzyma w ringu. Dlaczego? Kilka lat temu namiętnie reagowałem na zachowania patologiczne (nie ukrywajmy, typ napie**alający laskę to mały fiutek, któremu kreska z wódzią namieszała w neuronach). Napie**alam się z typem a panna narobiła takiego larma, że jej typa zaatakowałem, że chciałem mu dziesionę zrobić a ją uprowadzić i kto wie co jeszcze. W bonusie podła kurew wezwała psiarnie i zwaliła winę na mnie. Mnie zawinęli jak jakiegoś rozbójnika, dupę uratowała mi tylko kamerka osiedlowego wielkiego brata. Srania, latania, tłumaczenia - gra nie warta świeczki. Mentalność orzeszka....

woytasw

2020-02-11, 12:01
Piwo się rozlało - to tak jak latem spadną sandałki.
Znak

M_I_E_L_O_N_E

2020-02-11, 12:40
Cytując klasyka.
"Taki był mądry, a teraz umiera.."