18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Momen "pobicia" zapaśnika z Poznania

naitsyrk • 2020-02-11, 09:45
Do sieci wyciekło nagranie, głośnej w ostatnim czasie sprawy, pobicia poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory.
Jak widać, obraz przedstawiany przez media jest zgoła odmienny od tego co znajduje się na filmie.
Możemy zauważyć, iż pokrzywdzony najprawdopodobniej kłóci się z kobietą, zostaje przez nią spoliczkowany po czym mówi coś do napastnika i otrzymuje jeden, śmiertelny, cios.


Więcej informacji:
LINK RMF FM


adam84lis

2020-02-11, 14:51
pozycja boczna kiedy osoba ma wyraźny puls i oddycha.

zdun

2020-02-11, 14:56
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.


A mi nie, ryzyko zawodowe. Nie chciało się nosić teczki..

Tekos

2020-02-11, 15:03
Sonal napisał/a:

@Natrysk - nie wiem co ty pie**olisz - bo wszystkie doniesienie jakie ja kilka dni temu czytałem opisywały dokładnie to co TERAZ widzę na nagraniu, było to mniej więcej opisywane w ten sposób, że ofiara rozmawiała z kobietą. Była to rozmowa dosyć emocjonalna. Ofiara coś powiedziała do zabójcy - który zabił jednym ciosem i spokojnie się oddalił.
Od neandertalczyków nie ma co za dużo wymagać...



Ja z kolei przed obejrzeniem tego filmi o tym pobiciu, wiedziałem tyle, że zapaśnik miał sprzeczke w jakimś lokalu i, że jakiś typ dopadł tego zapaśnika gdy ten wracał do domu. Z informacji wynikało, że dostał przekope.

eLzar

2020-02-11, 15:33
Pamietam jak dzis 2007 rok.
Kolega podjechal pod swojego brata pod klub by zabrac braciaka do domu. Lecz w pewnym momencie podszedl do niego pijany typek i kazal Lukaszowi ktory przyjechal zadzwonic po brata bo z nim ma do pogadania. Lukasz odmowil . Dostal jeden cios ktory spowodowal upadek na ziemie, a potem uderzenie glowa o kraweznik. Doszlo do zgonu.

Sprawca dalej poszukirwany https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2011-03-07/sprawca-smiertelnego-pobicia-poszukiwany_986693/

uki1

2020-02-11, 16:12
klub 22 ? pani z szatni ?

Alonso

2020-02-11, 16:35
Czyli jednak boks lepszy niż zapasy.
Idę trenować boks.

Emilian89

2020-02-11, 16:44
coincrush napisał/a:

I dlatego też jak widzę kolesia piorącego laskę obstawiam ile czasu panna wytrzyma w ringu. Dlaczego? Kilka lat temu namiętnie reagowałem na zachowania patologiczne (nie ukrywajmy, typ napie**alający laskę to mały fiutek, któremu kreska z wódzią namieszała w neuronach). Napie**alam się z typem a panna narobiła takiego larma, że jej typa zaatakowałem, że chciałem mu dziesionę zrobić a ją uprowadzić i kto wie co jeszcze. W bonusie podła kurew wezwała psiarnie i zwaliła winę na mnie. Mnie zawinęli jak jakiegoś rozbójnika, dupę uratowała mi tylko kamerka osiedlowego wielkiego brata. Srania, latania, tłumaczenia - gra nie warta świeczki. Mentalność orzeszka....



Też tak robiłem jak Ty ;] przykład moja siostra pomogłem jej , patusik z którym się wozi nadal okładał ja dostał wpie**ol ode mnie i co ;] matka mnie z domu wyj***ła i wzięła pod dach te sk***ysyny ;] ( moja siostra ma 44 lata baba bita bedzie bita i tak zostanie mentalnosc sp***olenia spolecznego sieglo gruzu jaki ma w glowie a jest pania pedagog niemieckiego ;] po paru fakultetach niby inteligetna a jednak p*zda ;] )

maly-boy

2020-02-11, 16:51
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.



ch*ja szkoda. Poczytaj sobie w necie kim była ta sp***olina umysłowa. Siedział już nieraz. Z ryja typowy psychol.

zerwikaptur

2020-02-11, 17:46
[quote="Coyot30"]OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.[/

Jeśli prokurator bądź obrońca wniosą o dołączenie nagrania do akt sprawy jako dowód w obronie oskarżonego to biorąc pod uwagę ze sędzia będzie obiektywny i uczciwy wyda stosunkowo łagodny wyrok .
Niewątpliwie doszło do przestępstwa ale jego zamiar,znaczenie,skutki są tu decydujące .
Jeden niefartowny strzał i gość umarł .
Nieumyślne spowodowanie /Bujka ze skutkiem śmiertelnym - 8 lat realnego wyroku a faktycznie max 3-4 lata wiezienia .
Gozej ze siedzi w papierach dłużej wyrok i psuje zycie

Wiewór

2020-02-11, 17:47
Pobicie czy bójka kończące się śmiercią ofiary to po prostu zabójstwo. W krajach cywilizowanych nie ma takich śmiesznych tworkow prawnych.
Zabójstwo to zabójstwo.
Na filmiku ewidetnie widać że agresor go jebnal z zaskoczenia i bez powodu. Powinien garowac za morderstwo. Jak można jebnać pijanego tak po prostu za to że coś pie**oli pod nosem? Myślał że zaimponuje tym szonom?

Strzalka34

2020-02-11, 17:57
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.



Ten gosc to dobra sfołocz... Bodajze w 2017 latal navpsny naj***ny czy h*j go tam wie co jeszcze po miescie rozpie**alal samochody a jak policja przyjechala to wyrwal broń policji(nie cisnac po nich bo w tym kraju nie moga jej uzywac to taka atrapa) i odal kila strzalow w ziemie czy gdzies tam.... Wiec gosc do imbecyl na sterydach i dobrze ze pojdzie siedziec mam nadzieje ze przynajmniej na 25 lat.

Raflik

2020-02-11, 18:32
Gościu był nawalony w dodatku trzymał piwo w prawej ręce, jak upadał to zahaczył o tą lalunie z prawej strony i to ona jest WINNA bo jako ostatnia go dotknęła czyli przyczyniła sie do śmierci

ritu4l

2020-02-11, 18:43
Te olgierdy to same gangusy. Wielu byków na bramce już przyzwyczaiło się bić otwartą ręką nie pięścią.

Tr...........ty

2020-02-11, 19:23
diouf89 napisał/a:

ta kobieta to takie typowe imprezowe kuriwsko, daje dupy na zmiane ochroniarzom i czuje sie Pania Wsi, zaczepia , policzkuje,szuka awantury bo potrzebuje atencji , wie ze stoja za nia ochorniarze , kltorzy w razie awantury sie za nia wstawia i on wtedy czuje sie spelniona.



Skąd wiesz jaka jest ta kobieta, bo nie wynika z nagrania? Jest jakaś afera, poległy "zapaśnik" zamiast odpuścić, to kozaczy jeszcze. Pewnie bez powodu w mordę od osiłka nie dostał, nie wiadomo co mu powiedział.