18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Momen "pobicia" zapaśnika z Poznania

naitsyrk • 2020-02-11, 09:45
Do sieci wyciekło nagranie, głośnej w ostatnim czasie sprawy, pobicia poznańskiego zapaśnika Dominika Sikory.
Jak widać, obraz przedstawiany przez media jest zgoła odmienny od tego co znajduje się na filmie.
Możemy zauważyć, iż pokrzywdzony najprawdopodobniej kłóci się z kobietą, zostaje przez nią spoliczkowany po czym mówi coś do napastnika i otrzymuje jeden, śmiertelny, cios.


Więcej informacji:
LINK RMF FM


ironmaiden666czesiek

2020-02-11, 20:12
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.



Onemanshoot? Ty byś od samego podmuchu poleciał na tyłek. Sikora to był zapaśnik. Tak czy inaczej szkoda jednego jak i drugiego, bo facet, który go usadził na pewno nie chciał go zabić. Chociaż ma patusiarską przeszłość

sadisdick

2020-02-11, 20:23
KSIEGA ULICY mowi jasno: naj***les sie? to do domu!

ja tu widze samobojstwo o.0

maupa78

2020-02-11, 20:25
Wszyscy cisną tutaj po tej blondynce, a mi to wygląda jakby ona wpie**alała się w rozpoczęty już konflikt pomiędzy bramkarzem(? ), a nachalnym naj***nym typem. Wygląda to jakby chciała nieudolnie odwrócić uwagę naj***nego, żeby rozładować atmosferę. Postawa ciała, kierunek, w którym stoją uczestnicy w poszczególnych momentach oraz to co robią , coś nie coś mówią o przebiegu akcji. Mogę to źle interpretować, ale sam zawsze chętnie się biłem i widziałem wiele takich akcji.

St...........on

2020-02-11, 20:56
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.



A mi nie, niedość ,że bramkarz to pie**olona ciota waląca z partzanta pijanego typa z cepa na ryj, to jeszcze się obsrał i sp***olił jak ciota do kwadratu, zamiast sprawdzić kolesia i przynajmniej połozyć go w ustalonej bocznej. Profesjonalista spacyfikował by zadziorę do parteru i ewentualnie skuł. zadzwonił po psy. Dla mnie jest j***nym popychadłem z aspiracjami na klubowe wykidajło bez mózgu. Kiedyś przez krótki okres po wyjściu z woja byłem cieciem na budowie i miałem akcję że dwóch złodziejaszków wpie**olił się na teren i chcieli zaj***ć cement. Jeden przy aucie drugi po drugiej stronie ogrodzenia znosił worki. Jakież zdziwienie dopadło typa po mojej stronie ogrodzenia, kiedy doj***łem mu 50000V ze scorpiona i skułem .Drugi w panice wsiadł w samochód i sp***olił. Na psach wszystko ładnie wyśpiewał, a krzywdy ch*jowi nie zrobiłem, no może łapę mu nadwyrężyłem. Widzicie nawet do służb porządkowych trzeba ludzi z pasją i rozmem, bo nie sztuka kogoś trwale uszkodzić, bo ten ktoś może wkońcu przemyśli swoje zachowanie i postanowi się poprawić.

re...........tt

2020-02-11, 21:37
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.



Tak się składa, że ten typ to psychiczny i niezrównoważony recydywista którego jakiś poj***ny sędzia wypuścił wcześniej z puszki. A siedział za wyrwanie policji broni i strzelanie z niej. 4 psów musiało go obezwładniać. Podpity chłopaczynka miał po prostu ogromnego pecha, że trafił akurat na niego

Link do konta podejrzanego: https://www.facebook.com/olo.wisniewski.79

pankruk

2020-02-11, 21:38
Na Starym Rynku zwłaszcza w piątek/sobotę w nocnych godzinach trzeba mieć oczy dookoła głowy. Wystarczy szerzej otworzyć oczy i z daleka widać na co i na kogo uważać.

diouf89

2020-02-11, 22:25
TranzystorWyklęty napisał/a:

Skąd wiesz jaka jest ta kobieta, bo nie wynika z nagrania? Jest jakaś afera, poległy "zapaśnik" zamiast odpuścić, to kozaczy jeszcze. Pewnie bez powodu w mordę od osiłka nie dostał, nie wiadomo co mu powiedział.



Sama jej obecnosc i wpie**olenie sie w sytuacje, spowodowalo to co spowodowalo, ewidentnie szuakal atencji, zobacz po uderzeniu, jak sie zachowuje, widac ze nie jest zadna ze stron tego konfliktu, bo ani nie poszla z ochoranirzem ani, ne rzucila sie do zapsnika, poprostu wpie**olila sie w sytuacje i podjudzala szarpaic zapasnika chcac wywolac wiecej agresji, po uderzeniu z ulga sobie zapalila papieroska bo poczula sie spelniona jak po dupczeniu

sanqvo

2020-02-11, 22:56
Chłop się bił w wadze 66, nie jest to kategoria wagowa, by kozaczyc na ulicy.

twentyfree

2020-02-12, 01:54
Coyot30 napisał/a:

OneShootMan . W sumie to trochę mi szkoda typa który mu przyj***ł. Chwila słabości do naj***nego/natarczywego gościa i życie ma sp***olone.



chyba jestes pie**olniety, strzal z partyzanta po frajersku przez nadmuchanego bezmozga, ty pewnie ciulu tez stoisz gdzies w remizie na bramce

8Kebson8

2020-02-12, 05:00
Znalem Dixona, razem trenowalismy.. ewidentnie na nagraniu widac ze nie jest bardzo agresywny.. na lachociąga nawet nie zwrócił uwagi
A ta ciota wyczuł ze jest niży i pod wpływem Alko. To chciał pokazać jakim jest kozakiem.. módl sie szmato żeby prędzej zgarnęła cie psiarnia niz jego bracia ! ! ! Mam nadzieje ze sprawiedliwości stanie sie za dość gnoju.

JedkerTC

2020-02-12, 08:17
renegatt napisał/a:

Tak się składa, że ten typ to psychiczny i niezrównoważony recydywista którego jakiś poj***ny sędzia wypuścił wcześniej z puszki. A siedział za wyrwanie policji broni i strzelanie z niej. 4 psów musiało go obezwładniać. Podpity chłopaczynka miał po prostu ogromnego pecha, że trafił akurat na niego
Link do konta podejrzanego:



To w takim razie powinni przeprowadzić na nim odstrzał sanitarny, jak zwierzętach z chorobami zagrażającymi populacji swojego gatunku. Gdyby nie obawa Policji przed sankcjami za użycie broni, to typ byłby szczęśliwie wyeliminowany z puli genetycznej już w 2017 roku.

Aquaro

2020-02-12, 08:59
A piwko zaznacza linie przestępstwa

Kasztan1234

2020-02-12, 16:33
Generalnie to ciekawy jestem tej sytuacji,mi tu troche wygląda na to że ten zapasnik kozaczył ale pewności nie ma,generalnie szkoda typa.Ale nie pierwszy i nie ostatni który zginął w ten sposób.

Plast80

2020-02-12, 20:04
Jak zwykle cieć z bramki o erudycji sześcioletniego dziecka i sile zaprzęgu koni. Sam się skazał na życie w pierdlu i całe szczęście że będzie odcięty od normalnych ludzi.

Chasm

2020-02-13, 16:41
Ta gościu z takim młotem nie miał by z dupy skarpety słabi się nawet na P1/R1 uchowają, np wystarczy mieć poczucie humoru dobre, ważyć słowa, zachować zasady, nie być skąpym ani śmierdzielem.