18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja mama to krawcowa.

odisiak • 2020-05-23, 17:37
Przecięcie nożem do wykładzin, głębokie na jakieś pół centymetra, w szpitalu czekał bym na zeszycie jakieś 5 godzin, ale moja mama to krawcowa, i coś się tam podpatrzyło za dzieciaka.




Halman

2020-05-23, 17:39
trzeba było się samemu pofastrygować a nie wołać mamusie...

jebau

2020-05-23, 18:34
Naprawdę chciałeś jechać do szpitala na szycie tego? :-?

krasnal_hałabała

2020-05-23, 19:08
muskutanin napisał/a:

Naprawdę chciałeś jechać do szpitala na szycie tego?



Poj***ło Cię? przecież on sobie specjalnie palucha rozj***ł, zszył nićmi i igłą do szycia ubrań żeby zrobić zdjęcie nie na Sadola wrzucić, łasy tysiąca piw.

Kepeszek

2020-05-23, 19:39
~HAL9000/2 napisał/a:

trzeba było się samemu pofastrygować a nie wołać mamusie...



Naucz sie czytać k***a co ty niedoj***ny. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. k***a, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe sp***alaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu j***nym idiotą.

Halman

2020-05-23, 20:47
Kepeszek napisał/a:

Naucz sie czytać k***a co ty niedoj***ny. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. k***a, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe sp***alaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu j***nym idiotą.



nie chodzę głosować więc wal się na ryj...

St...........on

2020-05-23, 21:01
Kepeszek napisał/a:

Naucz sie czytać k***a co ty niedoj***ny. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. k***a, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe sp***alaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu j***nym idiotą.



On miał wypadek, albo coś go spotkało nie przyjemnego, lub poprostu sprzedał to konto, kiedys jego posty były błyskotliwe, pełne sarkazmu, dziś to posty 12latka (mentalnie) nie wiem co tam sie odj***ło , ale troche tesknie za starym HAL'em.

Dr0mg

2020-05-23, 21:22
zakażenie wda się raz dwa, nić bawełniana to do cerowania skarpet się nadaje

freaky

2020-05-23, 21:33
Szkoda, że nie jest rzeźnikiem.

Arathnmor

2020-05-23, 21:42
Syntetyka nie było pod ręką? Przynajmniej maczaj to w spirycie jeśli lubisz paluszek. Jeszcze się może przydać tobie lub partnerce.

Kepeszek

2020-05-23, 21:58
HAL9000/2 napisał/a:

nie chodzę głosować więc wal się na ryj...



Nie chodzisz- to dobrze bardzo, ale sam fakt, że takie prawa masz przyprawia mnie o nudności.

Halman

2020-05-23, 22:05
Kepeszek napisał/a:

Nie chodzisz- to dobrze bardzo, ale sam fakt, że takie prawa masz przyprawia mnie o nudności.


sram na twój stan - ostatnia rzecz która mnie interesuje.

HackerAGD

2020-05-23, 22:45
Jak już chciałeś to szyć w domowych warunkach to trzeba było użyć nici dentystycznej, taka zwykła nić może Ci więcej narobić szkód niż pożytku...