18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja mama to krawcowa.

odisiak • 2020-05-23, 17:37
Przecięcie nożem do wykładzin, głębokie na jakieś pół centymetra, w szpitalu czekał bym na zeszycie jakieś 5 godzin, ale moja mama to krawcowa, i coś się tam podpatrzyło za dzieciaka.




freako

2020-05-23, 22:47
ja jebie no i co z tego? wielka rana, godna cioty z sadola

LuzaQ

2020-05-23, 22:51
~HAL9000/2 napisał/a:

nie chodzę głosować więc wal się na ryj...



do ma piernik do wiatraka? próba dojechania staje na poziome baba ka kacu i z okresem,

NoobsAndBoobs

2020-05-23, 22:55
za tydzien zakazenie pierwsza klasa! brawo

Kamil3l

2020-05-23, 22:56
żyłka wędkarska jest najlepsza. Łatwo się wiąże i jest jednolita. Nie wrasta w ranę. Łatwo się ją zdejmuje. Tylko nie za cienką, bo przetnie skórę z czasem. Takie rany, to się sama lepiej zagoją niż szyte bawełną. Już skleić było by lepiej

pawrzy

2020-05-23, 23:06
Mogłeś jechać do apteki i kupić sobie plaster szew.

Jazzy44

2020-05-23, 23:08
Już tyle razy się łatałem, że nie pamiętam i doceniam przedsięwzięcie.

GupiRyj

2020-05-23, 23:11
przecież to rana na plaster. ale doceniam starania i niezły szew.

odisiak

2020-05-23, 23:17
Zdjęcie jest z przed pół roku po ranie została blizna, a szyłem ten paluch już dwa razy, tylko że zdj tego przecięcia do kości nie mogę znaleźć. Mnie zakażenia nie łapią.

sanqvo

2020-05-24, 00:15
Japie**ole jakie na tym sadolu są cioty, lekko paluszek rozciety i juz ch*j bohater xd

mrfreak16

2020-05-24, 01:12
HAL9000/2 napisał/a:

trzeba było się samemu pofastrygować a nie wołać mamusie...



Coś nie wyszło, napisane jak byk, że zszył sam... A ten półgłówek dalej będzie szedł w zaparte zamiast przyznać się do błędu, jak zwykle zresztą. Życiowe niedojdy tak robią. Jesteś życiową niedojdą?

:-/

LuzaQ napisał/a:

do ma piernik do wiatraka? próba dojechania staje na poziome baba ka kacu i z okresem,



On tylko tak potrafi

:roll:

jacob197

2020-05-24, 01:23
Kepeszek napisał/a:

Naucz sie czytać k***a co ty niedoj***ny. "Coś tam się podpatrzyło" To oznacza ze sam zszył bo sie nauczyl jak patrzyl na pracę matki. k***a, ze tez tacy ludzie mają takie same prawa wyborcze jak normalni ludzie. Brak podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem. I wiem ze mi odpiszesz jakkiegos dissa uuu łełe sp***alaj ale to tylko potwierdzi jak bardzo wypierasz z siebie to, że jesteś po prostu j***nym idiotą.



Najzwyczajniej facet pisać nie potrafi stawiając przecinki zamiast kropek.
Przecinek po rozpoczęciu wątku o matce mógł zasugerować, że dalej jest mowa o niej. Gdyby faktycznie było napisane jak to zacytowałeś - Ok, nie było tematu.

mrfreak16

2020-05-24, 01:34
LuzaQ napisał/a:

do ma piernik do wiatraka? próba dojechania staje na poziome baba ka kacu i z okresem,



Zresztą dziwne ma ostrzeżenia w profilu

,, Zakładanie kont w celu stawiania piw swoim tematom, komentarzom i komentowaniu swoich tematów.

Jedna osoba może posiadać w serwisie Sadistic.pl tylko jedno konto. "

:roll: