18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Moja mama to krawcowa.

odisiak • 2020-05-23, 17:37
Przecięcie nożem do wykładzin, głębokie na jakieś pół centymetra, w szpitalu czekał bym na zeszycie jakieś 5 godzin, ale moja mama to krawcowa, i coś się tam podpatrzyło za dzieciaka.




swampman

2020-05-24, 03:46
nagrode dzbana roku wygryyywaaa.... hal :lol:
dobrze ze ktos ci w koncu pojechal bo juz sie ciebie nie da czytac a widac ze zabolalo i trafil w sedno

Xixero

2020-05-24, 08:37
Naprawde zaciecie nozykiem trzeba szyć?. Plaster i pojechał dalej. Bawełna nasiąka krwią, krzywdy Ci nie zrobi ale nagraj jak bedziesz to odrywał z kawałkiem palca

Garnki_za_zeta

2020-05-24, 10:07
~HAL9000/2 napisał/a:

nie chodzę głosować więc wal się na ryj...



Coś w stylu "Podobno dostałeś wczoraj wpie**ol w lesie? A tam las, trzy drzewa na krzyż". Nie umiesz czytać, jesteś debilem. Ten fakt się liczy.

KrólikBugs

2020-05-24, 10:16
~HAL9000/2 napisał/a:

sram na twój stan - ostatnia rzecz która mnie interesuje.



Ty to umiesz zaimponować

odisiak

2020-05-24, 10:41
Z tym plastrem macie rację. Po ch*j miałem szyć jak wystarczyło skleic, Po prostu w mojej pracy plaster odpada w ciągu 20 minut a ciągle otwierająca się rana wk***ia.

racing

2020-05-24, 10:57
alexandrus napisał/a:

On miał wypadek, albo coś go spotkało nie przyjemnego, lub poprostu sprzedał to konto, kiedys jego posty były błyskotliwe, pełne sarkazmu, dziś to posty 12latka (mentalnie) nie wiem co tam sie odj***ło , ale troche tesknie za starym HAL'em.



Ćpanie albo alkohol zatrzymało go w czasie :lol: Nikt normalny nie siedzi przez całą dobę na sadolu i nie przelewa swoich mądrości (jak się jemu wydaje) w każdym temacie. Usprawiedliwia to pie**oleniem, że pracuje w domu, dodatkowo imaguje swoją postać jako ideał, usiłuje pokazać to, że on wie najlepiej, ma najlepsze i co to k***a nie on. Aż się rzygać chce na samą myśl o nim.

Można się domyślać, że spotykając go w rzeczywistości też by zachciało się rzygać widząc zaniedbanego, zaszczanego lumpa albo zaszczanego i zasranego niedojeba z zaburzeniem osobowości, któremu się wstać z przed komputera do kibla nie chce.

Tak HAL, bez obrazy ale właśnie tak jesteś postrzegany przez użytkowników :-D

mrfreak16

2020-05-24, 11:45
racing napisał/a:

Ćpanie albo alkohol zatrzymało go w czasie Nikt normalny nie siedzi przez całą dobę na sadolu i nie przelewa swoich mądrości (jak się jemu wydaje) w każdym temacie. Usprawiedliwia to pie**oleniem, że pracuje w domu, dodatkowo imaguje swoją postać jako ideał, usiłuje pokazać to, że on wie najlepiej, ma najlepsze i co to k***a nie on. Aż się rzygać chce na samą myśl o nim.
Można się domyślać, że spotykając go w rzeczywistości też by zachciało się rzygać widząc zaniedbanego, zaszczanego lumpa albo zaszczanego i zasranego niedojeba z zaburzeniem osobowości, któremu się wstać z przed komputera do kibla nie chce.
Tak HAL, bez obrazy ale właśnie tak jesteś postrzegany przez użytkowników



Uważaj bo za takie obelgi można bana wyłapać, spróbuj bardziej delikatniej a głębiej wbijać sztylety

:mrgreen:

Perhydrol

2020-05-24, 11:49
odisiak napisał/a:

Z tym plastrem macie rację. Po ch*j miałem szyć jak wystarczyło skleic, Po prostu w mojej pracy plaster odpada w ciągu 20 minut a ciągle otwierająca się rana wk***ia.



Nie ma się co tłumaczyć. Tutaj są sami twardziele którzy rany moczą w spirytusie a szyją dopiero kiedy urwie palca. I bardzo dobrze wiedzą co masz robić z własnym życiem mimo że nie wiedzą gdzie robisz i czym się zajmujesz.

Je...........ik

2020-05-24, 11:57
Na takie rany to kawałek chusteczki, szmatka i taśma izolacyjna a nie tam szycie...

Malloy

2020-05-24, 12:42
potwierdzam, to nie fejk, moja mama to również krawcowa, jak sobie rozciąłem palca scyzorykiem, to sam się pocerowałem, ojciec parę razy robił to samo, odkazić przed oraz po, wystarczy.

Spośród wielu podobnych zajść tylko to jedno pozostawiło bliznę, a w tym miejscu nie mam pełnego czucia.


djpyza

2020-05-24, 16:08
Po ch*j wstawiać takie gówno . Wiecie co wsadźcie se tego palca w dupę jeden z drugim

AdamBrown

2020-05-24, 19:33
odisiak napisał/a:

Zdjęcie jest z przed pół roku po ranie została blizna, a szyłem ten paluch już dwa razy, tylko że zdj tego przecięcia do kości nie mogę znaleźć. Mnie zakażenia nie łapią.



i prawidłowo, zszyłeś sobie sam zamiast zapychać miejsce w szpitalach, przecież tam jest COVID19 i ludzie umierajo.
W domu przynajmniej się nie zakazisz jakąś sepsą, czy pneumonią szpitalną.
Ja miałem podobne przecięcie po stawie kciuka też do kosci to tylko zdezynfekowałęm, i poskładałem bez szycia, obłożyłem krwawnikiem i działało. :D
Tak tez mam prawa wyborcze :D

Szparas

2020-05-24, 23:52
takiego gówna to lepiej nie szyć w ogóle, z tymi nićmi to najprędzej zakażenia się nabawisz


mikolab1891

2020-05-26, 11:22
A na ch*j to szyć takie coś w ogóle?

Bushido21

2020-05-30, 09:25
Sporo większe rozj***nie i nie szyłem tego. Ale z Was co niektorzy p*zdeczki.