18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MOH: Warfighter bez tajemnic.

sadystycznie bolesny • 2012-10-11, 13:08
Medal of Honor: Warfighter bez tajemnic, czyli wywiad z byłym operatorem GROM-u. Żołnierz pełnił funkcję konsultanta przy produkcji najnowszej gry Electronic Arts.

Wywiad:


Reklama TV (polecam, z wiadomych przyczyn):

Aftar2

2012-10-12, 00:59
a pie**olicie, że przerywnik między bf3, a bf4. Co mnie to kuźwa obchodzi. Idziesz na balety- wydasz z 100zł i co mam czekać rok na kolejne godne, bo te pomiędzy są do bani? Jak to czytam, to mam wrażenie, że wy kupujecie gierki tylko po to, żeby zajęły wam następne 5 lat, bo inaczej nie warto. Ja pewnie w nią pogram, dwa, trzy miesiące i tyle, ale nie marudzę, że słabizna.


Skoro nazbierałem w skarbonę tyle, żeby sobie kupić, to kupuję, zagram w to, zagram za jakiś czas w kolejną gierkę, tyle.


gra akcji, zabawa, skakanie, po prostu trzeba z tego sobie zdawać sprawę. Bardzo mi się podoba, że będą tam jednostki GROM-u, a że to marketing itp itd, to co z tego? Działa, jest smaczek, a dopóki ktoś nie wpadnie na mega przełomowy pomysł, to będziemy się przy tym bawić.

Ranger

2012-10-12, 01:03
Cytat:

w drugim filmiku zauważyłem znaczek Powstania Warszawskiego



No, biorąc pod uwagę, że żołnierze GROM'u(i nie tylko) używają takiej naszywki(oczywiście moda zgapiona od amerykańskich żołnierzy, nazywa się to ''morale patch'') od kilku lat to naprawdę wielką rzecz odkryłeś...

sz...........an

2012-10-12, 02:33
Grom czy Srom... EA się stacza... Battlefield 3 to była porażka... to wierna kopia BF'a 2 tylko z lepszą grafiką i wciskana za grube pieniądze na dodatek z tymi samymi dodatkami co poprzednik, już pomijam fakt tego, że jest tak nierealistyczny, że to aż boli (tryb single ok ok może historia nie zachwyca ale zrobiony jest cudnie, czemu nie mogli zrobić tego samego w MP? Kiedy zagra się w single a w MP to zupełnie jakby się grało w dwie różne gry) Coraz więcej kolorowych znaczników, map, pasków życia i niedługo braknie monitora na samą rozgrywkę. Seria Battlefielda to była dla mnie odskocznia od tych gówien typu CoD czy innych pseudo militarnych gimbazyjnych gier. Szczerze? Moim zdaniem bardzo wyszło im bad company 2 i na serio wolę grać w bad company 2 niż w BF'a 3, ale mam wrażenie, że stworzyli tą grę tylko jako test dla silnika frostbite, dali marny dodatek typu vietnam i nara a ma wielki potencjał EA powinno się trzymać historii "złej kompanii" wojny pół żartem pół serio a nie robić grę która ma z założenia być poważna a wychodzi jak połączenie CoD'a z operą mydlaną.

A Warfighter? Cóż grafika nie zachwyca to raz, dwa... kwestia trybu MP ekhm... jak to ma wyglądać wszystkie super jednostki świata napie**alają się na mapie 16 vs 16? Przecież to jest chore i jeszcze gorsze niż ten CoD który jakoś ciągnie się tak samo od zarania dziejów (jedyne słuszne call of duty to było call of duty 2).

Warfighter moja ocena 2/10 dwa punkty za grafikę i mimo wszystko... Grom (nie wiem czym pozytywnym lub negatywnym zaskoczy mnie single)
Battlefield bad company 2 - 10/10 za całokształt, zajebistość, klimat i humor, oraz genialny tryb MP
Battlefield 3 - 4/10 - dobra grafika,fajny tryb single, i aż 6 karnych ku*asów za wciskanie mutacji BF'a 2 z CoD'em



czekam na Battlefield 4, mam cichą nadzieje, że będzie to grafika BF'a 3 i klimat bad company 2

Aktualnie za część trzecią karny ku*as na czoło dla gości z EA!

pozdrawiam wszystkich fanów serii battlefield :-P

Nabs

2012-10-12, 03:13
pie**olić taką grę w której jest norecoil, podobnie jak w COD, czy CS bo takie gierki są zwyczajnie ch*jowe, i umiejętności nie polegają tam na taktycznym zaskoczeniu przeciwnika, ale k***a na małym pingu i znajomości mapy. Gówno a nie grywalność. Nie to że jestem jakimś fanbojem innej gry, bo nie jestem, zwyczajnie wk***iają mnie gry, które są zrobione beznadziejnie prosto, i trudność jaką by stawiało recioil, niestety jest niwelowana, bo większość "graczy" nie rozumie tego że z broni strzela się seriami, zwyczalnie walą cały magazynek, bo i tak recoil nie istnieje..

Pa...........an

2012-10-12, 05:23
Ciesin napisał/a:



Tak, zagrajcie w Ghost Recon. Szczególnie ostatnia część jest niesamowicie realistyczna. Advanced Warfighter też był odwzorowaniem pola bitwy ;>



Dlatego napisałem Ghost Recon, a nie np GRAW albo Future Soldier . Oczywistą oczywistością jest, że seria trochę się ostatnio stoczyła :-)

VanGreeg

2012-10-12, 09:27
chrzanu34 napisał/a:

w drugim filmiku zauważyłem znaczek Powstania Warszawskiego
Obrazek



To nie tyle "Powstanie Warszawskie", co tzw. "kotwica" oznaczająca "Polska Walcząca". Tak gwoli przypomnienia.

Spoon9

2012-10-12, 10:01
@Ranger Jak Polacy coś robią to od razu musi być zgapiono, co? Eh, k***a...

A co do samego udziału GROM'u w grze, i to raczej w tych ważniejszych postaciach z tego co widać to na pewno nie tylko ja mam takie uczucie dumy i dowartościowania :D oczywiście wszyscy którzy oprócz narzekania nie mają innych zajęć pie**olą coś w komentarzach, że lipa, ściema ale w sumie ch*j mnie to obchodzi, jak to że nasze klepiska są za równe i za bardzo przypominają asfalt że dostajemy za dużo pieniędzy, że za mało nam zabierają, ale k***a mać, jestem Polakiem i jestem z tego dumny i nikt tego nie zmieni

bigosamigos77

2012-10-12, 11:18
Jeśli chcecie realistycznego pola bitwy polecam wstąpić do wojska :D

Ka...........o7

2012-10-12, 14:24
Przeszły mnie ciarki jak usłyszałem GROM i do tego zobaczyłem znaczek "Polska walcząca"

Pa...........an

2012-10-12, 14:36
Kakarotto7 napisał/a:

Przeszły mnie ciarki jak usłyszałem GROM i do tego zobaczyłem znaczek "Polska walcząca"



I to w zachodniej grze, którą kupią miliony ludzi. Lepsza reklama Polski niż zj***ne Uprising 44 ;-)

Ranger

2012-10-12, 17:29
Cytat:

@Ranger Jak Polacy coś robią to od razu musi być zgapiono, co? Eh, k***a...



Nie moja wina, że Polska to najbardziej liżący dupę amerykanom kraj na świecie... Moda na ''Morale Patch'' zaczęła się od Navy Seals, którzy w Iraku i Afganistanie nosili naszywki komendy strażackiej, która poniosła duże straty podczas ratowania ludzi z płonących wież WTC. Później firma Mil-Spec Monkey(amerykańska firma szyjąca sprzęt taktyczny) wypuściła serię zabawnych naszywek typu ''Shit Magnet'', ''What would Jack Bauer do?'' czy ''Pork Eater Crusader'', która przyjęła się w niemal wszystkich rodzajach sił zbrojnych USA. Polacy też używali tych naszywek dopóki kilka polskich firm wypuściło swoje wersje ''morale patches'' jak wspomniana wielokrotnie w tym wątku ''PW'' czy ''Beryl - Jihad Tested''. Pomysł jest więc zerżnięty od amerykanów i jest to kolejny wyraz lizania dupy hamburgerom. Zresztą GROM i Formoza cały czas stylizują się na amerykańskie jednostki specjalne, co jest zwyczajnie żenujące. Żadnych swoich pomysłów tylko kopiują jak leci to, co zobaczą u amerykanów. Nieważne czy patent jest dobry czy ch*jowy, ważne że amerykanie używają.

Wystarczy spojrzeć jak wyglądają specjalsi z Francji czy Rosji - goście zdecydowanie odróżniają się od SEALsów czy GROMu, a i tak robią robotę nawet lepiej od w/w.

pudel89

2012-10-13, 01:06
Pan kapitan napisał/a:

Chcecie realiów? Zagrajcie w Operation Flashpoint, R6, SWAT, Ghost Recon, Armę, Iron Front, Jagged Alliance czy Full Spectrum Warrior. ;-)


A ja polecam Jagged Alliance 2 w wersji 1.13 Arulco Revisited. Tutaj dopiero jest realizm.