18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

MOH: Warfighter bez tajemnic.

sadystycznie bolesny • 2012-10-11, 13:08
Medal of Honor: Warfighter bez tajemnic, czyli wywiad z byłym operatorem GROM-u. Żołnierz pełnił funkcję konsultanta przy produkcji najnowszej gry Electronic Arts.

Wywiad:


Reklama TV (polecam, z wiadomych przyczyn):

eryq

2012-10-11, 21:54
Grom- jak to dumnie brzmi.

xts

2012-10-11, 21:57
ta, już widzę pojebów za gromu, którym się nóżki trzęsą z podniety jak mają pojechać na jakąś misję, siedzących i mówiących "sluchaj tutaj masz takie coś na hełmie"

Kłoński

2012-10-11, 22:01
Grałem w betę i powiem że fajnie się gra w multi. Ale beta jak to beta.. masa błędów i małe zróżnicowanie broni według mnie. Lecz w całości gra zapowiada się całkiem dobrze.

Pan_Generał

2012-10-11, 22:09
Grom będzie w singlu, więc proszę nie pie**olić głupot ;)


Medal of Honor Warfighter | Preacher Story Video (zwiastun) GROM jest w 52s

pozdro :lol:

Majkeliusz

2012-10-11, 22:12
Tak czy siak kupuję (a raczej mam już preorder) BO2. Nie ma to jak zabijanie grubych 11 letnich hamerykaninow o poranku.

VanHelsingPL

2012-10-11, 22:15
No k***a... nie dość że spedalone EA ze swoimi pie**olonymi "dlc" to jeszcze ten zbugowany i niedorobiony moh który jest robiony dla zjebów podniecających się że są grają w coś lepszego niż cod... błagam was.

Svenlee

2012-10-11, 22:18
w końcu polski wątek w grze.

xts

2012-10-11, 22:22
te gry to takie csówki, dużo zależy na farciku (ofc nie to co quake'i) gralem w bf 1 demo na tej mapce wysepce kilka tygodni, przed premierą, było ciekawie ale masówka

Frostbourn

2012-10-11, 22:47
Kupiona, czekam na premiere :D

CzłowiekDepresja

2012-10-11, 23:10
k***a, zajarałem się tą gierką ze względu na GROM i nagle usłyszałem głosy ludzi odpowiedzialnych za polską edycję gry i od razu moja fascynacja przeobraziła się w nienawiść. Powiedzcie mi błagam Was jak się nazywają te ch*jowe k***y (bo inaczej ich się nie da nazwać) które podkładają głos w MoH jak i w Killzone 3 czy tam BF 3 chyba też (chyba bo nie grałem), bo mam wielką ochotę napisać pismo i petycję z prośbą o odsunięcie ich od wykonywanego zawodu, ludzie psują mi rozgrywkę w każdej grze i muszę zmieniać język na angielski mimo, że wolałbym polski interfejs, to nie mam już siły słuchać dźwięków zwykłych p*zd albo cipek jako żołnierzy, to psuje cały klimat.

Tyle w temacie, jak ktoś nie rozumie bo sam bym nie zrozumiał, ch*j wielki w dupę osobom zajmującym się polskim dubbingiem gier wojennych (lub jak kto tam sobie uważa, pseudowojennych)

chrzanu34

2012-10-11, 23:12
w drugim filmiku zauważyłem znaczek Powstania Warszawskiego

Ha...........ng

2012-10-11, 23:15
Jak chcecie coś realistycznego to ściągnijcie na Steamie sobie American army 3 darmowa gierka

wernetto

2012-10-11, 23:18
sadystycznie bolesny napisał/a:

Sam jesteś ściema chłopczyku :]



Boli prawda. Dałeś się nabrać na reklamę. Musisz z tym teraz żyć.

Ciesin

2012-10-11, 23:35
Pan kapitan napisał/a:


PS
Chcecie realiów? Zagrajcie w Operation Flashpoint, R6, SWAT, Ghost Recon, Armę, Iron Front, Jagged Alliance czy Full Spectrum Warrior. ;-)



Tak, zagrajcie w Ghost Recon. Szczególnie ostatnia część jest niesamowicie realistyczna. Advanced Warfighter też był odwzorowaniem pola bitwy ;>

FreakyOmen

2012-10-12, 00:21
Kupiłem z ciekawośći :) Czekam na premierę