18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Misiek_KRK

2022-01-27, 18:55
Zabrać dożywotnio prawko. Obstawiam Białorusina lub Ukrainca

plastic

2022-01-27, 19:00
maly ku*as potrafi zrobic z czlowieka fiuta, ale ten tutaj musi miec z tysiac malych ku*asow.

baronturbina

2022-01-27, 19:00
Misiek_KRK napisał/a:

Zabrać dożywotnio prawko. Obstawiam Białorusina lub Ukrainca


Obaj maja naj***ne we łbach, bez względu na narodowość.

mygyry

2022-01-27, 19:09
Mandat? Zabrać prawko, wpie**olić, psychotesty i kuracja elektrowstrząsami

Tobiahus96

2022-01-27, 19:39
Ten w zielonym nie lepszy, widzi że koleś wyprzedza jak debil ale chce się jakoś schować to k***a głąb j***ny nie przyhamuje i go nie wpuści.

baronturbina

2022-01-27, 19:43
Tobiahus96 napisał/a:

Ten w zielonym nie lepszy, widzi że koleś wyprzedza jak debil ale chce się jakoś schować to k***a głąb j***ny nie przyhamuje i go nie wpuści.


Pewnie im j***nie w kabinie na postoju nie wyszło i takie nieładne zachowanie miało miejsce.

Pralpunkt

2022-01-27, 19:52
Po nowemu kto policzy ile mandatu by dostał? 6 tysięcy??

xXx5226

2022-01-27, 19:55
baronturbina napisał/a:

Obaj maja naj***ne we łbach, bez względu na narodowość.





Tobiahus96 napisał/a:

Ten w zielonym nie lepszy, widzi że koleś wyprzedza jak debil ale chce się jakoś schować to k***a głąb j***ny nie przyhamuje i go nie wpuści.



Prawko na ulicy znalezione czy gile pod nosem wiszą i za młodzi a może za głupi ? Wskaż mi jeden z drugim że mam obowiązek zatrzymać się i przepuścić ? Nie mam obowiązku zwalniać, nie wolno mi tylko przyspieszyć gdy jestem wyprzedzany .

baronturbina

2022-01-27, 20:01
xXx5226 napisał/a:

Prawko na ulicy znalezione czy gile pod nosem wiszą i za młodzi a może za głupi ? Wskaż mi jeden z drugim że mam obowiązek zatrzymać się i przepuścić ? Nie mam obowiązku zwalniać, nie wolno mi tylko przyspieszyć gdy jestem wyprzedzany .


Błaźnie bez szkoły. Twój kontakt z TIRem ogranicza się do obciagania brudnym Ukraińcom na postoju za fajki i wódkę. Popatrz baranie ze ten zielony na końcu, nawet najeżdża na jego pas i go puścić nie chce. Ty najlepiej jak byś zrezygnował z obowiązku oddychania, a o zwalniania podczas jazdy to już w ogóle.

Przez takich upartych idiotów jak ty ludzie giną. Nie musisz to ch*j nie wpuścisz a tamten niech leci na czołówkę.

mygyry

2022-01-27, 20:05
baronturbina napisał/a:

Błaźnie bez szkoły. Twój kontakt z TIRem ogranicza się do obciagania brudnym Ukraińcom na postoju za fajki i wódkę. Popatrz baranie ze ten zielony na końcu, nawet najeżdża na jego pas i go puścić nie chce. Ty najlepiej jak byś zrezygnował z obowiązku oddychania, a o zwalniania podczas jazdy to już w ogóle.
Przez takich upartych idiotów jak ty ludzie giną. Nie musisz to ch*j nie wpuścisz a tamten niech leci na czołówkę.



Czyli uparty jest ten, który jedzie swoim pasem a nie debil który mając kaganiec i brak możliwości wyprzedzenia, zapie**ala pod prąd zamiast przyhamować i jechać grzecznie z tyłu.
Jak jesteś kierowcą tira to idź się przebadać.

MotherFucker

2022-01-27, 20:06
Dwa typowe niedoj***ne umysłowo tirowce.

Zyska chociaż z 15 minut taki cymbał jadący tirem, wyprzedzający drugiego tira, jadąc z jednego końca Polski do drugiego...?

dżonyłojlker

2022-01-27, 20:13
mygyry napisał/a:

Czyli uparty jest ten, który jedzie swoim pasem a nie debil który mając kaganiec i brak możliwości wyprzedzenia, zapie**ala pod prąd zamiast przyhamować i jechać grzecznie z tyłu.
Jak jesteś kierowcą tira to idź się przebadać.



Tu akurat ma rację - głupiemu należy ustąpić, i nie chodzi tu o przepisy, ale o zwykły rozsądek. Gdy się widzi niedojeba, który zaraz może kogoś czołowo skasować, to lepiej schować wiejską dumę w kieszeń i ustąpić. Tu problem polega na tym, że spotkało się dwóch upośledzonych.

baronturbina

2022-01-27, 20:14
mygyry napisał/a:

Czyli uparty jest ten, który jedzie swoim pasem a nie debil który mając kaganiec i brak możliwości wyprzedzenia, zapie**ala pod prąd zamiast przyhamować i jechać grzecznie z tyłu.
Jak jesteś kierowcą tira to idź się przebadać.


k***a stary problem był taki że głupotę zrobił wyprzedzający, ale tak z zdrowego rozsądku ten po prawej mógł by mu odpuścić. Np. Wyprzedzający skosił by osobówkę i lawinowo by wszyscy do piachu poszli. Wszyscy widzieli ze cos jedzie. To ze masz prawo do czegoś na drodze, nie znaczy ze musisz się tego uparcie trzymać.

maxkulczyk

2022-01-27, 20:21
zabrac prawko, skazac na 3lata prewencyjnie , zakaz jazdy nawet na hulajnodze , dodatkowo wpie**ol i na cele do pedalow