18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2022-01-27, 20:32
baronturbina napisał/a:

k***a stary problem był taki że głupotę zrobił wyprzedzający, ale tak z zdrowego rozsądku ten po prawej mógł by mu odpuścić. Np. Wyprzedzający skosił by osobówkę i lawinowo by wszyscy do piachu poszli. Wszyscy widzieli ze cos jedzie. To ze masz prawo do czegoś na drodze, nie znaczy ze musisz się tego uparcie trzymać.



I wiesz co zrobi następnym razem ten debil? Zrobi to samo i tak za każdym razem, bo każdy puści taką k***ę dla własnego spokoju a on utwierdzony w swojej zajebistosci będzie robił to nadal. Za taki manewr powinien mieć pozwolenie na prowadzenie najwyżej taczek z gnojem.

neo001

2022-01-27, 20:42
mygyry napisał/a:

I wiesz co zrobi następnym razem ten debil? Zrobi to samo i tak za każdym razem, bo każdy puści taką k***ę dla własnego spokoju a on utwierdzony w swojej zajebistosci będzie robił to nadal. Za taki manewr powinien mieć pozwolenie na prowadzenie najwyżej taczek z gnojem.



Spoko szeryfie! Broń szeryfa pomimo, że też się przyłożył do stworzenia tej sytuacji. Obaj to kretyni, bo czasem lepiej jest odpuścić.

Marysia_Von_Sadolova

2022-01-27, 21:03
Mirki coś Wam napiszę,

Fakt faktem, że to co widać na video to dwóch kretynów. Bezdyskusyjnie. Ale.Załużmy,że laweta jedzie 87km/h gdzie ciężarówki mogą jechać max 90 km/h. Kierownik z naczepą z falbanką chce jechać 90 km/h, bo musi zdążyć dojchechać do celu zanim minie mu czas pracy. navi pokazała mu, że jeśli będzie jechać te 3km/h wolniej to będzie musiał zrobić postój na 5 km drogi przed celem.

Kierowcy są bardzo surowo rozliczanie z czasu pracy etc. - rejestrowane wszystko na tacho

Prawo drogowe jest takie, że nawet w przypadku manewru wyprzedzania nie wolno przekroczyć dozwolonej prędkości tj. 90km/h. Dlatego kierownicy tirów wyprzedzają się z prędkością ślimaka - bo nie mogą złamać przepisów - bo prędkość jest rejestrowana na tacho etc.

Gdyby zmienić prawo drogowe, że w przypadku manewru wyprzedzania możliwe jest przekroczenie dozwolonej prędkości o 10-15 km/h takie sytuacje pewnie nie miały by miejsca.

ot i co.
nie mniej jednak kierownikowi z falbanką należy się za ten wyczyn jakieś 3-4k pln.


mygyry

2022-01-27, 21:06
neo001 napisał/a:

Spoko szeryfie! Broń szeryfa pomimo, że też się przyłożył do stworzenia tej sytuacji. Obaj to kretyni, bo czasem lepiej jest odpuścić.



Nie ma siły facet wyprzedza na ch*jowej drodze ch*jowym samochodem a bardziej winny jest gość, który jedzie cały czas z tą samą prędkością.
Jak dla mnie to bym wszędzie zaj***ł zakaz wyprzedzania dla tira i ch*j.

pigini

2022-01-27, 21:14
Tirowiec tirowcowi tirowcem.

serenity

2022-01-27, 21:19
TIRy na tory! Jedyne normalne rozwiązanie! Załadować (TIRa) na granicy na wagon i rozładować najbliżej magazynu! No ale to trzeba myśleć!

TheAndyboy888

2022-01-27, 21:43
Cóż. Wychodzi na to, że siofery ten jeden zwój mózgu mają nie tylko po to, żeby srać do wiadra zamiast do gaci, ale też po to, żeby "myśleć" na drodze. Z racji ograniczonej pojemności takiego zwoju i skupienia danych w tej jednej przestrzeni dochodzi do komplikacji, które skutkują tym, co tych dwóch kretynów pokazało na wideo.


Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Mirki coś Wam napiszę,
Fakt faktem, że to co widać na video to dwóch kretynów. Bezdyskusyjnie. Ale.Załużmy,że laweta jedzie 87km/h gdzie ciężarówki mogą jechać max 90 km/h. Kierownik z naczepą z falbanką chce jechać 90 km/h, bo musi zdążyć dojchechać do celu zanim minie mu czas pracy. navi pokazała mu, że jeśli będzie jechać te 3km/h wolniej to będzie musiał zrobić postój na 5 km drogi przed celem.
Kierowcy są bardzo surowo rozliczanie z czasu pracy etc. - rejestrowane wszystko na tacho
Prawo drogowe jest takie, że nawet w przypadku manewru wyprzedzania nie wolno przekroczyć dozwolonej prędkości tj. 90km/h. Dlatego kierownicy tirów wyprzedzają się z prędkością ślimaka - bo nie mogą złamać przepisów - bo prędkość jest rejestrowana na tacho etc.
Gdyby zmienić prawo drogowe, że w przypadku manewru wyprzedzania możliwe jest przekroczenie dozwolonej prędkości o 10-15 km/h takie sytuacje pewnie nie miały by miejsca.
ot i co.
nie mniej jednak kierownikowi z falbanką należy się za ten wyczyn jakieś 3-4k pln.



Zawsze mnie rozpie**alają te tłumaczenia tych głąbów, że nadrobią ch*j wie ile czasu, jak pojadą te 2-3km/h szybciej. W praktyce ch*ja nadrobisz, bo nie przewidzisz tego, co będzie na drodze za kilkadziesiąt kilometrów. Jedno czerwone światło więcej, pieszy na przejściu, ktoś kto ci wymusi i nagle hamujesz lub cokolwiek innego i twoje marzenia o oszczędzaniu czasu se możesz w p*zdę wsadzić. W praktyce te 3km/h gówno daje, ale te przygłupy w ciężarówkach nie potrafią tego zrozumieć.

Wiesz, co działoby się, gdyby dopuszczone byłoby przekroczenie prędkości podczas wyprzedzania o te 10-15km/h które wspomniałaś? Wszystkie głąby na ciężarówkach zapie**alałyby te 10-15km/h szybciej przez cały czas.
Tych debili tylko kaganiec trzyma na granicy rozsądku. Dodatkowo powinny być instalowane jakieś systemy bezpieczeństwa bez możliwości deaktywacji, które uniemożliwiają zjazd na przeciwległy pas lub lewy na autostradach, żeby im wybić z tych pustych łbów manewr wyprzedzania.

tottenham19907

2022-01-27, 21:50
Misiek_KRK napisał/a:

Zabrać dożywotnio prawko. Obstawiam Białorusina lub Ukrainca



Ja bym prędzej Litwina obstawiał

asan85

2022-01-27, 21:54
Myślę że wcześniej jeździł z Panią premier w Borze;p

PryszczatyJeż

2022-01-27, 22:12
TheAndyboy888 napisał/a:

Cóż. Wychodzi na to, że siofery ten jeden zwój mózgu mają nie tylko po to, żeby srać do wiadra zamiast do gaci, ale też po to, żeby "myśleć" na drodze. Z racji ograniczonej pojemności takiego zwoju i skupienia danych w tej jednej przestrzeni dochodzi do komplikacji, które skutkują tym, co tych dwóch kretynów pokazało na wideo.
Zawsze mnie rozpie**alają te tłumaczenia tych głąbów, że nadrobią ch*j wie ile czasu, jak pojadą te 2-3km/h szybciej. W praktyce ch*ja nadrobisz, bo nie przewidzisz tego, co będzie na drodze za kilkadziesiąt kilometrów. Jedno czerwone światło więcej, pieszy na przejściu, ktoś kto ci wymusi i nagle hamujesz lub cokolwiek innego i twoje marzenia o oszczędzaniu czasu se możesz w p*zdę wsadzić. W praktyce te 3km/h gówno daje, ale te przygłupy w ciężarówkach nie potrafią tego zrozumieć.
Wiesz, co działoby się, gdyby dopuszczone byłoby przekroczenie prędkości podczas wyprzedzania o te 10-15km/h które wspomniałaś? Wszystkie głąby na ciężarówkach zapie**alałyby te 10-15km/h szybciej przez cały czas.
Tych debili tylko kaganiec trzyma na granicy rozsądku. Dodatkowo powinny być instalowane jakieś systemy bezpieczeństwa bez możliwości deaktywacji, które uniemożliwiają zjazd na przeciwległy pas lub lewy na autostradach, żeby im wybić z tych pustych łbów manewr wyprzedzania.



A najwięcej ma do powiedzenia ktoś, kto nie wie jak to wygląda w praktyce. Nie bronie tego zjeba ale niestety w tym zawodzie każda minuta się liczy i nie są to zj***ne tłumaczenia. Zj***ne to są teoretyczne wyliczenia każdego mądrego przed kompem, a tym bardziej pryszczatych 16latkow na sadolu


:-D

jozue

2022-01-27, 22:43
typowa k***a tirowiec śmieć do zaj***nia tępokrawędziastym młotkiem

lesku73

2022-01-27, 22:46
Ogólnie większość tirowców to bezmózgi j***ne, k***iów nienawidzę

Marysia_Von_Sadolova

2022-01-27, 22:49
TheAndyboy888 napisał/a:

Zawsze mnie rozpie**alają te tłumaczenia tych głąbów, że nadrobią ch*j wie ile czasu, jak pojadą te 2-3km/h szybciej. W praktyce ch*ja nadrobisz, bo nie przewidzisz tego, co będzie na drodze za kilkadziesiąt kilometrów. Jedno czerwone światło więcej, pieszy na przejściu, ktoś kto ci wymusi i nagle hamujesz lub cokolwiek innego i twoje marzenia o oszczędzaniu czasu se możesz w p*zdę wsadzić. W praktyce te 3km/h gówno daje, ale te przygłupy w ciężarówkach nie potrafią tego zrozumieć.



Nikogo nie tłumaczę, opisuję rzeczywistość. Manewr wyprzedzania z prędkością wyższą o 15km/h niż pojazd wyprzedzany powoduje wykonanie tego manewru szybciej.

Kierownicy osobowych puszek wyprzedzając inny samochód, który jedzie z maksymalną dozwoloną na danej drodze popełniają wykroczenie!! I w większości nawet o tym nie wiedzą!!
Dlatego uważam, że w trakcie manewru wyprzedzania dozwolone powinno być przekroczenie dozwolonej prędkosci na czas wykonywania tego manewru.


*ówno wiesz, prędkość wyższa o 3km/h na odcinku 300km autostrady ma duże znaczenie. Zwłaszcza jeśli zbliża się obowiązkowa pauza w jeździe.

Ale żeby to zrozumieć to coś trzeba wiedzieć o otaczającej rzeczywistości.

I nie, nie jestem kierownikiem tira. Mam poprostu prawo jazdy i znam kodeks drogowy.

lakiluki

2022-01-27, 23:17
Tirowiec to stan umysłu. Wiadomo to od zawsze... na zawsze.
Nie podejmujcie dyskusji, nie zniżać się do ich poziomu.

Sonal

2022-01-27, 23:22
Marysia_Von_Sadolova napisał/a:

Mirki coś Wam napiszę,
Fakt faktem, że to co widać na video to dwóch kretynów. Bezdyskusyjnie. Ale.Załużmy,że laweta jedzie 87km/h gdzie ciężarówki mogą jechać max 90 km/h. n.



Taka rada: jak się na czymś nie znasz - nie zabieraj głosu. Albo zapytaj kogoś kto się zna - np. kogokolwiek z prawem jazdy.
Jakie k***a dozwolone 90km/h???

Art. 20 ust. pkt 2:
a) na autostradzie, drodze ekspresowej lub drodze dwujezdniowej co najmniej o dwóch pasach przeznaczonych dla każdego kierunku ruchu – 80 km/h,
b) na pozostałych drogach – 70 km/h.

Czyli te sracze na koło naczepy z filmiku mogą jechać maksymalnie 70km/h. Jadą dużo szybciej i jeszcze im mało.