18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miss Hiszpanii

saves • 2018-07-08, 23:35
Piękna kobieta, prawda? To aktualna miss Hiszpanii. Ale zanim zaczniecie rozpinać rozporki, przeczytajcie tekst pod zdjęciem.








Angela Ponce to pierwsza transseksualna Miss Hiszpanii i również pierwsza transseksualna kandydatka do tytułu Miss Universe. Modelka ma szansę powalczyć o tytuł najpiękniejszej kobiety świata.
Angela Ponce wzięła udział w konkursie Miss Hiszpanii i wygrała. Kobieta przejęła tytuł po Sofii del Prado. Teraz modelka startuje w wyborach Miss Universe i tym samym ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie to, że Angela jest transseksualna. Ten fakt wywołał skrajne emocje.

Transseksualistka w konkursie Miss Universe
Gdy świat obiegła informacja o tym, że transseksualistka ma szansę na koronę w konkursie Miss Universe, głos zaczęli zabierać prawicowi konserwatyści. Ich zdaniem udział Angeli w międzynarodowym konkursie piękności upokarza kobiety. Dlaczego? Tego już nie tłumaczą.

Nie zasłużyła na koronę! To konkurs dla prawdziwych kobiet. Angela powinna zostać zdyskwalifikowana - czytamy na Twitterze.
Na szczęście komentarze w tym tonie stanowią mniejszość i większość osób cieszy się z sukcesu Angeli i jej kibicuje. Padają tezy o przełomowym momencie w historii.

Gratulacje dla Angeli! Nie mogę się doczekać aż zobaczę cię w konkursie!
Tak tworzy się historia.
Jest piękną kobietą i mam nadzieję, że wygra.

Ti...........ch

2018-07-09, 20:54
W sumie to ch*j mnie to obchodzi, ale gównoburza zawsze poprawia samopoczucie.

hfbnmiuytp

2018-07-09, 21:46
Tak naprawdę potrzeba tylko jednego, aby tranzystory się nie wpie**alały gdzie nie powinny. Wprowadzić wymóg, aby kandydatki były w 100% naturalne, operacje plastyczne=nie masz wstępu, kuracje hormonalne=wypad. Proste oraz skuteczne, no i zero możliwości narażenia się organizatorów na obelgi typu "homofob".

Argeusz

2018-07-09, 22:45
A ka bym r*chał, na 2 zdjęciu wygląda zajebiscie.

Bear93

2018-07-09, 23:28
Bezużyteczne kobiety. Facet wygrywa biegi, miss hiszpanii. Może jeszcze zaczniemy rodzić dzieci to już w ogóle kobiety do gazu. :evil:

Cz...........as

2018-07-10, 00:21
Nattttsjel napisał/a:

Skoro zaczynają zacierać się granice naturalnej płci to proponuję, żeby każdy mężczyzna szedł do ZUS i twierdził, że jest kobietą i chce wcześniejszą emeryturę. Niech wszyscy startują w sporcie, bez podziałów na płcie, niech każdy chodzi do takiego kibla, do jakiego chce



https://bezprawnik.pl/zmiana-plci-wiek-emerytalny/

kaczmarzgr

2018-07-10, 08:38
Afera zacznie się jak to dziwadło nie wygra. Wszystkie zjeby LGBT będą pieprzyć o homofobii, dyskryminacji, nienawiści itp. Przecież toto takie piękne...

Novik

2018-07-10, 09:18
nwm ale to widać po rysach mordy

MadDave

2018-07-10, 10:41
Brawo cywilizacja białego człowieka! Oby tak dalej! No i po raz kolejny okazało się że facet może być lepszy w dziedzinie stworzonej specjalnie dla kobiet, iks de k***a, bo inaczej już nie wiem jak zareagować.
Lewary się już pewnie smarują po swoich zdeformowanych mosznach z podniecenia na myśl o wygranej transformersa.
A szkoda, bo hiszpanki są bardzo ładne. Ja nie wiem jak one na to pozwalają.

miedzianek

2018-07-10, 12:23
14.Gumiś napisał/a:

ale to paskudne, od razu widać że chłop



Jasne, w klubie jak by do ciebie podeszła i dała numer tel to byś wziął, potem byś się wszystkim chwalił jaka to dupa do ciebie zagadała

KrwawyEric

2018-07-10, 15:54
O k***a jakie to postępowe. "Przełomowy moment w historii." O k***a, cofamy się w rozwoju jako rasa ludzka.

Nufrevi

2018-07-10, 16:33
Wyglada troche jak sex robot :/

poprostudamian

2018-07-10, 16:48
k***a jak ja tęsknię za czasami, że baby z ku*asem były tylko na sadolu... Teraz strach TV włączyć, gazetę wziąć do ręki czy cokolwiek.
Jedyne co mnie pociesza to fakt, że jesteśmy coraz bardziej zj***ni jako ludzkość i w końcu jakaś siła wyższa jednie nam reset (bóg, natura czy w co tam kto wierzy). Zasłużyliśmy na to.