18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miss Hiszpanii

saves • 2018-07-08, 23:35
Piękna kobieta, prawda? To aktualna miss Hiszpanii. Ale zanim zaczniecie rozpinać rozporki, przeczytajcie tekst pod zdjęciem.








Angela Ponce to pierwsza transseksualna Miss Hiszpanii i również pierwsza transseksualna kandydatka do tytułu Miss Universe. Modelka ma szansę powalczyć o tytuł najpiękniejszej kobiety świata.
Angela Ponce wzięła udział w konkursie Miss Hiszpanii i wygrała. Kobieta przejęła tytuł po Sofii del Prado. Teraz modelka startuje w wyborach Miss Universe i tym samym ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie to, że Angela jest transseksualna. Ten fakt wywołał skrajne emocje.

Transseksualistka w konkursie Miss Universe
Gdy świat obiegła informacja o tym, że transseksualistka ma szansę na koronę w konkursie Miss Universe, głos zaczęli zabierać prawicowi konserwatyści. Ich zdaniem udział Angeli w międzynarodowym konkursie piękności upokarza kobiety. Dlaczego? Tego już nie tłumaczą.

Nie zasłużyła na koronę! To konkurs dla prawdziwych kobiet. Angela powinna zostać zdyskwalifikowana - czytamy na Twitterze.
Na szczęście komentarze w tym tonie stanowią mniejszość i większość osób cieszy się z sukcesu Angeli i jej kibicuje. Padają tezy o przełomowym momencie w historii.

Gratulacje dla Angeli! Nie mogę się doczekać aż zobaczę cię w konkursie!
Tak tworzy się historia.
Jest piękną kobietą i mam nadzieję, że wygra.

karisonz

2018-07-10, 22:53
@poprostudamian
Nie bądź taki szybki, z tym resetem. Minie jeszcze sporo czasu zanim on nastąpi, o ile wogóle.

rok333

2018-07-11, 17:48
A dla poprawności politycznej wygra ten cały "konkursik"...

Riff52

2018-07-12, 00:17
Skoro to wybory miss kobiet to ma nią być kobieta. To nie są wybory miss ktoodj***łlepsząoperacjeplastyczną kobiet. Proste? Proste.