18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Miss Hiszpanii

saves • 2018-07-08, 23:35
Piękna kobieta, prawda? To aktualna miss Hiszpanii. Ale zanim zaczniecie rozpinać rozporki, przeczytajcie tekst pod zdjęciem.








Angela Ponce to pierwsza transseksualna Miss Hiszpanii i również pierwsza transseksualna kandydatka do tytułu Miss Universe. Modelka ma szansę powalczyć o tytuł najpiękniejszej kobiety świata.
Angela Ponce wzięła udział w konkursie Miss Hiszpanii i wygrała. Kobieta przejęła tytuł po Sofii del Prado. Teraz modelka startuje w wyborach Miss Universe i tym samym ma szansę zostać najpiękniejszą kobietą świata. Nie byłoby w tym nic kontrowersyjnego, gdyby nie to, że Angela jest transseksualna. Ten fakt wywołał skrajne emocje.

Transseksualistka w konkursie Miss Universe
Gdy świat obiegła informacja o tym, że transseksualistka ma szansę na koronę w konkursie Miss Universe, głos zaczęli zabierać prawicowi konserwatyści. Ich zdaniem udział Angeli w międzynarodowym konkursie piękności upokarza kobiety. Dlaczego? Tego już nie tłumaczą.

Nie zasłużyła na koronę! To konkurs dla prawdziwych kobiet. Angela powinna zostać zdyskwalifikowana - czytamy na Twitterze.
Na szczęście komentarze w tym tonie stanowią mniejszość i większość osób cieszy się z sukcesu Angeli i jej kibicuje. Padają tezy o przełomowym momencie w historii.

Gratulacje dla Angeli! Nie mogę się doczekać aż zobaczę cię w konkursie!
Tak tworzy się historia.
Jest piękną kobietą i mam nadzieję, że wygra.

dlwar

2018-07-09, 05:44
wspaniała kobieta pewnie ma ślicznego kobiecego penisa.

mygyry

2018-07-09, 06:35
Ja bym poszedł o krok dalej i tępił lewactwo ich własną bronią. Parytety dla kobiet? No to ch*j zatrudniam facetów w sukienkach, którzy czują się kobietami. W sporcie zlikwidować dyscypliny dla kobiet, niech startują z facetami do eliminacji, albo tak samo wystawiać facetów, którzy stwierdzą, że czują się kobietą. Błędne koło równości i poprawności im mózgi zlasuje

mrfreak16

2018-07-09, 06:46
Popieram kolegę wyżej

lechulechu

2018-07-09, 07:17
za jaja i na latarnie

wilkoala

2018-07-09, 07:38
No doobra: Będę pierwszy odważny- r*chałbym.

MrFalken

2018-07-09, 07:52
Jak wygra to sprawiedliwie - żaden sędzia nie będzie jej chciał puknąć w ramach awansu na podium...

nowynick

2018-07-09, 07:59
Sorka nie musiałem czytać tekstu, z mordy od razu widać, że jakiś hiszpański Bęgowski

Slatojesos

2018-07-09, 08:04
Mordka ładna,zapakował bym w paszczu

Nattttsjel

2018-07-09, 08:47
Skoro zaczynają zacierać się granice naturalnej płci to proponuję, żeby każdy mężczyzna szedł do ZUS i twierdził, że jest kobietą i chce wcześniejszą emeryturę. Niech wszyscy startują w sporcie, bez podziałów na płcie, niech każdy chodzi do takiego kibla, do jakiego chce

~Velture

2018-07-09, 09:26
No fajnie.
Czyli kobietą roku 2015 został facet Bruce Jenner a teraz Miss Hiszpanii został kolejny facet pan Ponce...
Dobre. Czyli baby same udowodniły, że faceci są lepsi od nich nawet w byciu kobietami :wyj***ne:

Oponka

2018-07-09, 09:53
w ramach równych szans Polska powinna wystawić na miss universe siostry godlewskie :amused: . ich "piękno" też jest "naturalne" :roll:

freaky

2018-07-09, 10:44
@up. Ale można nawet obie wystawić jako jedno rodzeństwo syjamskie zrośnięte mózgiem, w końcu to półgłówki. Niestety teraz pojawił się nowy trend zza oceanu, że o koronie najpiękniejszej decyduje nie uroda, a wnętrze :amused:

nowynick napisał/a:

jak decyduje wnętrze to Godlewskie nie są bez szans z czarną dziurą w miejscu mózgu ;)


Wiadomość z ostatnie chwili. Monika Godlewska ps. Esmeralda kierując pod wpływem alkoholu spowodowała wypadek samochodowy i z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.
Możliwe, że z ta dziurą w mózgu żeś wykrakał :krejzi:

nowynick

2018-07-09, 10:57
:roll:

jak decyduje wnętrze to Godlewskie nie są bez szans z czarną dziurą w miejscu mózgu ;)

banerr

2018-07-09, 18:40
Niech urządzą Misster Gender i niech tam sobie różne wybryki natury konkurują.
1. Długość ku*asa w proporcji do cycków.
2. Głębokość odbytu a pojemność szpary.
itd.
Niech sobie wymyślają różne konkurencje.

~żułw

2018-07-09, 18:50
Nie chce mi sie czytać ale wygląda jak transformer