18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mini Majk został złapany przez kibiców Wisły Kraków

Adolfik123 • 2019-10-23, 21:18
Pseudokibice z Wisły Kraków obrócili Mini Majka do góry nogami i wsadzili jego głowę do toalety. Potem kazali mu bluzgać klub piłkarski Cracovia, jednocześnie wszystko nagrywając.


link do fb

Tak kończą frajerzy xD

Wiewór

2019-10-25, 07:50
skin88 napisał/a:

koło IQ to nawet nie stałeś



Naziolek pisze o kimś, że nie ma niskie IQ?
Adolf Hitler wymordował miliony Polaków a debil twojego pokroju oddaje mu cześć.
Kisnę.

Flodzia

2019-10-25, 08:03
riczi napisał/a:

Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?



400zł? hahaha...

Rusz głową bo sam się już wyłożył w jednym temacie i wystarczy poszukać ;-)

radek225

2019-10-25, 08:11
Flodzia napisał/a:

400zł? hahaha...
Rusz głową bo sam się już wyłożył w jednym temacie i wystarczy poszukać



A ty się wyłożyłaś, jak zlewałem ci się wczoraj w ryło i dupę. Zapraszam z naziolkiem, zapraszam

8-)

skin88

2019-10-25, 08:15
radek225 napisał/a:

Hahahahahahaha . Poprawiłeś mi dzisiaj humor jak nikt inny. Skoro nie padła tutaj nazwa twojego p*zdoklubu, to po ch*j się plujesz do TB303 i do mnie parchaty cwe*u, którego już w przedszkolu przedszkolanka stawiała w kącie, pokazywała palcami dzieciakom mówiąc "patrzcie dzieci, debila dzisiaj nam przyprowadzili". Jednak w czuły punkcik ktos uderzyl, bo chodzisz na ustawki w szaliczku krzycząc Arkę, Hutnik, czy inne gowno i w 20 napie**alacie kogoś. Masz bardzo "ciekawe" życie i wysoko sobie podniosłeś poprzeczkę w swoim nudnym, zasranym żywocie.



Pomijając inwektywy na poziomie gimbazy, umiesz czytać ze zrozumieniem gamoniu? Napisałem, że nie jestem kibolem, widać nawet czytanie sprawia Ci problemy


:lol:

Wiewór

2019-10-25, 08:18
skin88 napisał/a:

Napisałem, że nie jestem kibolem



Jesteś jeszcze w niższej kategorii podludzi niż kibole bo jesteś naziolem :lol:

~tip.top

2019-10-25, 08:36
Ja się tak zastanawiam... jakim trzeba być skończonym kretynem, żeby do tego stopnia podniecać się tą polską EkstraklaPą.
Jeszcze rozumiem ligi zagraniczne jak angielska czy niemiecka, bo tam od biedy byłoby na co popatrzeć... ale nasza?
Jeżeli mistrz Polski przegrywa z mistrzem Luksemburga, a następnie remisuje z drużyną z Gibraltaru, to o czym my tu rozmawiamy?

Tempe sebiki tatuują sobie klubowe barwy i symbole na ciele i są w stanie życie oddać za... no właśnie za co? Za bandę nieudolnych skórokopów, których szczytem ambicji jest dostać się do jakiejś drużyny z polskiej EkstraklaPy, bo wtedy hajs się zgadza i nie trzeba się specjalnie wysilać. No i na treningi można przychodzić na kacu, :->

Mój kraj... taki piękny.