18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mini Majk został złapany przez kibiców Wisły Kraków

Adolfik123 • 2019-10-23, 21:18
Pseudokibice z Wisły Kraków obrócili Mini Majka do góry nogami i wsadzili jego głowę do toalety. Potem kazali mu bluzgać klub piłkarski Cracovia, jednocześnie wszystko nagrywając.


link do fb

Tak kończą frajerzy xD

lucilla

2019-10-24, 08:54
"Dobrze im powiedziales kolego ! Tyle drzemie w Tobie odwagi, szkoda tylko ze na internecie"

A niby gdzie ma to napisać? Na ścianach markerów? Czy może chodzić po blokowiskach i stadionach szukając zaczepki. Napisał co myśli o pewnej grupie osób i wyjebundo.

orion654

2019-10-24, 09:08
Ą kto to mini Majk

aaaaaaaaaaaaaa

2019-10-24, 09:37
Półgłówki złapali półgłówka.....
Albo ćwierćgłówki, jak kto woli....

Lizodup

2019-10-24, 09:44
Tez bymmkarla w muszli topił one to lubią

Siberian_Meat_Grinder

2019-10-24, 09:46
Nindza napisał/a:

Dobrze im powiedziales kolego ! Tyle drzemie w Tobie odwagi, szkoda tylko ze na internecie ...



za to w chłopakach z trybun jest tyle odwagi, że dwudziestoosobowy pododdział zwarty Policji z gazem rozgania dwie setki bydła :D pośpiewają tacy w grupie "Białe kaski robią laski", czy "Zawsze i wszędzie ..." myślą, że normalni ludzie czy któryś z tych w białym kasku poważnie się tym przejmuje (LOL - to trzeba mieć ćwierć mózgu), a jak wpadnie taki w łapy, to śpiewa "marszczę freda co dzień rano" :D

skin88

2019-10-24, 09:46
radek225 napisał/a:

Cracovia to k***a, podobnie jak Legia, Polonia, Arka Gdynia i inne kluby piłkarskie. Gardzę piłką, gardzę pseudokibolami i inną taką patologią. Sram na wasze gównokluby, a ta patola z filmu stoi dla mnie niżej niż gówno na bucie.



Zaraz Ci żyłka pęknie oświecony osrańcu z ch*jem w dupie

silwerbalk

2019-10-24, 10:21
crossdressphyxia napisał/a:

Nie pie**olcie głupot, jeśli wybuchnie wojna, najadą nas Niemcy lub Rosja wszystkie pedały w rurkach uciekną, a kibice jako pierwsi bedą szabrować sklepy.



Taa seby w razie ataku rosji będą szabrować sklepy monopolowe i nasze domy..... By wróg ich wczesniej nie rozkradł..... Chciałbym wtedy zobaczyć ich odwage jak będą swym e36 na lpg zapie**alać na granice z czechami lub niemiec..... Z nich tacy patryjoci jak ze mnie demokrata jak oni potrafią pie**olnąć flagą na ziemie i powiedzieć pie**ole te flage.....

:roll:

bakus1233

2019-10-24, 11:00
Widziałem tego typa ostatnio w Krakowie jak jechał na jakimś motorowerze. Z daleka myślałem, że to jakieś 5 letnie dziecko i w ch*j śmiesznie to wygladało.

silwerbalk napisał/a:

Taa seby w razie ataku rosji będą szabrować sklepy monopolowe i nasze domy..... By wróg ich wczesniej nie rozkradł..... Chciałbym wtedy zobaczyć ich odwage jak będą swym e36 na lpg zapie**alać na granice z czechami lub niemiec..... Z nich tacy patryjoci jak ze mnie demokrata jak oni potrafią pie**olnąć flagą na ziemie i powiedzieć pie**ole te flage.....



A jaki mają interes aby walczyć. Niby o co?

Goldmann

2019-10-24, 11:13
Sadole, o co wy się tu kłócicie?
Oni wszyscy są siebie warci. Tych łysoli j***ć tak samo jak tego fake-gówniaka.

riczi

2019-10-24, 12:16
radek225 napisał/a:

Cracovia to k***a, podobnie jak Legia, Polonia, Arka Gdynia i inne kluby piłkarskie. Gardzę piłką, gardzę pseudokibolami i inną taką patologią. Sram na wasze gównokluby, a ta patola z filmu stoi dla mnie niżej niż gówno na bucie.



Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?

TB303

2019-10-24, 12:20
skin88 napisał/a:

Zaraz Ci żyłka pęknie oświecony osrańcu z ch*jem w dupie


Nie sraj się, kibolski, patologiczny ścierwie! Nawet 88 IQ to za dużo, by opisać twój kretynizm, którym się już nie raz pochwaliłeś.

bakus1233

2019-10-24, 12:32
riczi napisał/a:

Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?



I co ma się teraz bać? :mrgreen:

krasnal_hałabała

2019-10-24, 12:51
mygyry napisał/a:

Po jaki ch*j władze z podatków budują stadiony dla tej patoli, żeby później z podatków zabezpieczać imprezy z patolami a jak kilku złapią to ich w więzieniu utrzymują z podatków, fuck logic..



Stadiony zburzyć, meczów zakazać, patokiboli wieszać.

Pred

2019-10-24, 13:31
Kozaki bo we trzech, wiec skacza do karła. Bohaterowie...