18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mini Majk został złapany przez kibiców Wisły Kraków

Adolfik123 • 2019-10-23, 21:18
Pseudokibice z Wisły Kraków obrócili Mini Majka do góry nogami i wsadzili jego głowę do toalety. Potem kazali mu bluzgać klub piłkarski Cracovia, jednocześnie wszystko nagrywając.


link do fb

Tak kończą frajerzy xD

silwerbalk

2019-10-24, 15:32
bakus1233 napisał/a:


A jaki mają interes aby walczyć. Niby o co?



Pytasz się po co? Ty myślisz że niemcy nam zrobią na granicy Refugee welcome?.... Hahahahahah i przywitają socjalem oraz domem za free..? Hahahahaah ty to masz chumor prędzej to oni postawią mur i pole minowe niż by pozwolili uciec nam do hitlerlandu...... Ja bym tam walczył na ich miejscu no chyba że lubią patrzyć jak ich karyna robi za cysterne na sowiecką sperme.....

:lol:

Wans

2019-10-24, 15:42
"Najgorsze sytuacje w zyciu malego czlowieka #1" :roll:

Perhydrol

2019-10-24, 16:13
radek225 napisał/a:

Cracovia to k***a, podobnie jak Legia, Polonia, Arka Gdynia i inne kluby piłkarskie. Gardzę piłką, gardzę pseudokibolami i inną taką patologią. Sram na wasze gównokluby, a ta patola z filmu stoi dla mnie niżej niż gówno na bucie.



Niżej niż mini majk :D

fun88

2019-10-24, 16:49
Matt napisał/a:

Legia Warszawa to najlepszy klub kto nie wierzy to ch*j mu w dziub, ch*j mu w dziub



pff

radek225

2019-10-24, 17:45
skin88 napisał/a:

Zaraz Ci żyłka pęknie oświecony osrańcu z ch*jem w dupie



No idź, idź do tatusia i się poskarż, że chlopczykowi ulubiony klub obrazili.

riczi napisał/a:

Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?



To dawaj, namierzaj. Już się boję :)

Tr...........ty

2019-10-24, 18:09
riczi napisał/a:

Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?



Równie dobrze, on może "namierzyć" ciebie w ten sposób. Ale ty pewnie jesteś adminem w DarkWebie

RazoR2011

2019-10-24, 19:18
Byki... ale przecież też karzeł jakieś teksty na wisle walił naj***ny...

Goldmann

2019-10-24, 19:26
radek225 napisał/a:

To dawaj, namierzaj. Już się boję



Nie bądź taki chop-siup, pomału zbliża się boże narodzenie...
No chyba, że jest z biednej rodziny, to jedynie ch*ja Ci zrobi.

bakus1233

2019-10-24, 21:40
Goldmann napisał/a:

Nie bądź taki chop-siup, pomału zbliża się boże narodzenie...
No chyba, że jest z biednej rodziny, to jedynie ch*ja Ci zrobi.



Musiałby mieć ktoś w ch*j nudne życie aby płacić kasę za odnalezienie kogoś z internetu po to aby do niego pojechać czy kogoś nasłać za jakiś komentarz na sadisticu :mrgreen:

wsk422

2019-10-24, 21:51
Fajna dyskusja :D . Patola klubowa dostaje sraczki, że ich obsrane gównem klubiki obrażajo

lucilla

2019-10-24, 22:14
"Wiesz że na darkwebie za 400 zł można namierzyć Ciebie ?"
Tylko kto byłby na tyle głupi, żeby wydawać 400 zł na namierzenie gościa, który (olaboga) obraził jakiś klubik?

Wiewór

2019-10-24, 22:21
Czytam komentarze patolskiego marginesu i mnie wkreca ze śmiechu.
Jakim trzeba być troglosem żeby się napie**alac za jakiś żałosny klub

skin88

2019-10-24, 22:41
TB303 napisał/a:

Nie sraj się, kibolski, patologiczny ścierwie! Nawet 88 IQ to za dużo, by opisać twój kretynizm, którym się już nie raz pochwaliłeś.



Jesteś zwykłą parówą i nawet nie będę się wdawał z tobą w polemikę , koło IQ to nawet nie stałeś a poziom twoich wypowiedzi tylko to potwierdza, radzę użyć pewnej maści zanim będziesz zmuszony do kilkumiesięcznej absencji od wsadzania sobie termosu w dupę

:-/

radek225 napisał/a:

No idź, idź do tatusia i się poskarż, że chlopczykowi ulubiony klub obrazili.
To dawaj, namierzaj. Już się boję



Po pierwsze, nazwa klubu, któremu kibicuję nie padła, po drugie, nie jestem kibolem, a po trzecie, mam w ch*ju twoje bóle, jak dla mnie to jesteś zwykłą p*zdą z urazem, którą wszyscy bili i teraz myśli, że przerasta intelektem osiedlowych sebiksów, jesteś typowym gamoniem

:-|

radek225

2019-10-24, 22:57
skin88 napisał/a:

Jesteś zwykłą parówą i nawet nie będę się wdawał z tobą w polemikę , koło IQ to nawet nie stałeś a poziom twoich wypowiedzi tylko to potwierdza, radzę użyć pewnej maści zanim będziesz zmuszony do kilkumiesięcznej absencji od wsadzania sobie termosu w dupę

Po pierwsze, nazwa klubu, któremu kibicuję nie padła, po drugie, nie jestem kibolem, a po trzecie, mam w ch*ju twoje bóle, jak dla mnie to jesteś zwykłą p*zdą z urazem, którą wszyscy bili i teraz myśli, że przerasta intelektem osiedlowych sebiksów, jesteś typowym gamoniem



Hahahahahahaha :) . Poprawiłeś mi dzisiaj humor jak nikt inny. Skoro nie padła tutaj nazwa twojego p*zdoklubu, to po ch*j się plujesz do TB303 i do mnie parchaty cwe*u, którego już w przedszkolu przedszkolanka stawiała w kącie, pokazywała palcami dzieciakom mówiąc "patrzcie dzieci, debila dzisiaj nam przyprowadzili". Jednak w czuły punkcik ktos uderzyl, bo chodzisz na ustawki w szaliczku krzycząc Arkę, Hutnik, czy inne gowno i w 20 napie**alacie kogoś. Masz bardzo "ciekawe" życie i wysoko sobie podniosłeś poprzeczkę w swoim nudnym, zasranym żywocie.

Creatures

2019-10-25, 00:50
radek225 napisał/a:

Cracovia to k***a, podobnie jak Legia, Polonia, Arka Gdynia i inne kluby piłkarskie. Gardzę piłką, gardzę pseudokibolami i inną taką patologią. Sram na wasze gównokluby, a ta patola z filmu stoi dla mnie niżej niż gówno na bucie.


.I :
No niestety tak to wyvląda ale to nie tak , sorrki le tak jest Panie !!! Co zrocić Panie !!! Coraz gorezj w Tynm Państwie !!! "D"I Jest Jak Jest:". "D