18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Miłość od pierwszego wejrzenia

Cr4zySh4ker • 2013-09-10, 21:19
Witam. Chciałbym opowiedzieć wam o pewnym zajściu w klubie ze mną w roli głównej. A więc...

W ostatnią sobotę poszedłem z kumplami z pracy do klubu w naszym mieście. Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku, więc poszliśmy na podryw. Wbiliśmy, popiliśmy trochę, potem koledzy znaleźli sobie po jakiejś laseczce, znowu popiliśmy tylko tym razem w piątkę, aż przyszedł moment kiedy jeden kumpel się gdzieś urwał a drugi poszedł tańczyć i zostałem sam.

Tak sobie siedzę i rozmyślam nad problemami tego świata, aż nagle zauważam przy barze ładną blondynkę. Myślę sobie - Kiedyś trzeba sobie kogoś znaleźć i odstawić rąsie. Byłem już nieźle wstawiony, a odchodząc od stolika strzeliłem sobie jeszcze jednego kielona. Podbijam do baru, siadam obok tej panienki, ona mnie zauważa, uśmiecha się i mówi:
- Czeeeeść
Nagle coś odbija mi do mojego sadolowego umysłu i odpowiadam:
- Wyj***ć Ci !?
Ona się odchyla i daje:
- Boże... Ty jesteś jakiś popie**olony...
Ja na to:
- Sory, liczyłem na miłość od pierwszego wejrzenia.
Ona nadal odchylona robi minę jakby nie wiedziała czy się śmiać czy wk***ić, a po chwili odchodzi. Ja się śmieję sam do siebie i zaraz postanawiam opuścić lokal.


Nie było, bo materiał własny

Exias

2013-09-10, 21:31
Trzeba było nie pytać tylko walić jak idzie :p

Robercik19912

2013-09-10, 21:33
Nie było, bo ściema wyjęta rodem z kaczora donalda

KrisCFC

2013-09-10, 21:44
Robercik19912 napisał/a:

Nie było, bo ściema wyjęta rodem z kaczora donalda



W kaczorku nie było ściem ! :D

A co do Historyjki.. Nie wierzymy Ci ;)

Smutas

2013-09-10, 21:45
"Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku..." - A co, wcześniej mieliście gejowski trójkącik?

wydrunio

2013-09-10, 21:55
Mogłeś zar*chać, a wolałeś zrobić chamskie głupstwo, żeby pochwalić się później nim na sadolu. I znowu musisz zadowolić się ręka :P

Cr4zySh4ker

2013-09-10, 22:09
Smutas napisał/a:

"Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku..." - A co, wcześniej mieliście gejowski trójkącik?



Wyjąłeś kawałek zdania z kontekstu po to, aby skojarzyć go z gejostwem. Coś z tobą jest nie tak :-D

Herhard

2013-09-10, 22:11
Chwalisz się na sadolu że jesteś debilem?

Babciaszpieg

2013-09-10, 22:18
"Boże... Ty jesteś jakiś popie**olony..."

majmarek

2013-09-10, 22:19
tylko kompletny idiota cieszy się z tego, że jest idiotą. Ale żeby się jeszcze tym chwalić na forum publicznym, to już trzeba być wybitnym imbecylem.

Kopalny

2013-09-11, 00:02
Z cyklu "dziś w klubie BEDZIEBENG"

zarpion

2013-09-11, 14:58
a tam, k***a, spinacie się jakby waszą matkę albo siostrę podrywał. nie miał parcia na podryw to nie, ch*j jej w dupę jak się nie zna na tekstach na podryw. dla autora - wystartuj w konkursie AXE - teraz taki jest, że trzeba coś kreatywnego wymyślić jak zagadać do świni. :P piwo!

Ivanowic

2013-09-11, 21:35
Jak byś nie pytał to byś może i j*bnął i zar*chał a tak nic :D

chrucik

2013-09-11, 22:52
hahaha dobre, jeśli którąś złapiesz to będzie równie poj***na jak Ty xD

Tafariel

2013-09-12, 11:11
Mogłeś poczekać, aż laska pójdzie do kibla i gdy wróci zagadać "siema, srałaś?"