18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Miłość od pierwszego wejrzenia

Cr4zySh4ker • 2013-09-10, 21:19
Witam. Chciałbym opowiedzieć wam o pewnym zajściu w klubie ze mną w roli głównej. A więc...

W ostatnią sobotę poszedłem z kumplami z pracy do klubu w naszym mieście. Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku, więc poszliśmy na podryw. Wbiliśmy, popiliśmy trochę, potem koledzy znaleźli sobie po jakiejś laseczce, znowu popiliśmy tylko tym razem w piątkę, aż przyszedł moment kiedy jeden kumpel się gdzieś urwał a drugi poszedł tańczyć i zostałem sam.

Tak sobie siedzę i rozmyślam nad problemami tego świata, aż nagle zauważam przy barze ładną blondynkę. Myślę sobie - Kiedyś trzeba sobie kogoś znaleźć i odstawić rąsie. Byłem już nieźle wstawiony, a odchodząc od stolika strzeliłem sobie jeszcze jednego kielona. Podbijam do baru, siadam obok tej panienki, ona mnie zauważa, uśmiecha się i mówi:
- Czeeeeść
Nagle coś odbija mi do mojego sadolowego umysłu i odpowiadam:
- Wyj***ć Ci !?
Ona się odchyla i daje:
- Boże... Ty jesteś jakiś popie**olony...
Ja na to:
- Sory, liczyłem na miłość od pierwszego wejrzenia.
Ona nadal odchylona robi minę jakby nie wiedziała czy się śmiać czy wk***ić, a po chwili odchodzi. Ja się śmieję sam do siebie i zaraz postanawiam opuścić lokal.


Nie było, bo materiał własny

pinkYnieMozg

2013-09-13, 09:19
pie**olisz i pie**olisz o tych szmatach z klubow, a z gory wiedziales, ze ta szmata Cie oleje i tak jej doj***les, napewno teraz siedzi w kacie i rozmysla jak on mogl mnie tak potraktowac pff. Bardzo dobrze sie zachowales, niech reszta bierze przyklad to nawet w dresie adidadi bede mial co r*chal na parkingu pod klubem w swoim audi.

Dziua

2013-09-14, 00:31
Ma się rozumieć ,że kolega prawiczek ?