18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Miłość od pierwszego wejrzenia

Cr4zySh4ker • 2013-09-10, 21:19
Witam. Chciałbym opowiedzieć wam o pewnym zajściu w klubie ze mną w roli głównej. A więc...

W ostatnią sobotę poszedłem z kumplami z pracy do klubu w naszym mieście. Cała nasza trójka nie jest w żadnym związku, więc poszliśmy na podryw. Wbiliśmy, popiliśmy trochę, potem koledzy znaleźli sobie po jakiejś laseczce, znowu popiliśmy tylko tym razem w piątkę, aż przyszedł moment kiedy jeden kumpel się gdzieś urwał a drugi poszedł tańczyć i zostałem sam.

Tak sobie siedzę i rozmyślam nad problemami tego świata, aż nagle zauważam przy barze ładną blondynkę. Myślę sobie - Kiedyś trzeba sobie kogoś znaleźć i odstawić rąsie. Byłem już nieźle wstawiony, a odchodząc od stolika strzeliłem sobie jeszcze jednego kielona. Podbijam do baru, siadam obok tej panienki, ona mnie zauważa, uśmiecha się i mówi:
- Czeeeeść
Nagle coś odbija mi do mojego sadolowego umysłu i odpowiadam:
- Wyj***ć Ci !?
Ona się odchyla i daje:
- Boże... Ty jesteś jakiś popie**olony...
Ja na to:
- Sory, liczyłem na miłość od pierwszego wejrzenia.
Ona nadal odchylona robi minę jakby nie wiedziała czy się śmiać czy wk***ić, a po chwili odchodzi. Ja się śmieję sam do siebie i zaraz postanawiam opuścić lokal.


Nie było, bo materiał własny

bartoszbarto

2013-09-12, 17:38
Kolego, właśnie przegrałeś w walce o "normalne życie", tak działa dobór naturalny. Jesteś ułomem więc się nie rozmnożysz. Tyle w temacie.

luxik1988

2013-09-12, 22:38
Gratuluję. Jesteś zjebem.

marikkkk

2013-09-12, 22:49
Jakiś czas temu w klubie widziałem zajebistą dupeczke i przewijała mi sie przez caly wieczór pare razy to w końcu postanowiłem podejsc i zagadac a ze akurat szlismy tym samym korytarzem to nie bylo lepszej okazji, wiec podchodze do niej, zatrzymuje ją i mowie "Śledziłem cię..." Jakos krzywo spojrzala i poszla : (

nigga93

2013-09-12, 22:53
Były smoki?

Da...........us

2013-09-12, 22:54
Wiedziałem, że to się źle skończy, gdy przeczytałem, że Twoi dwaj koledzy szybko znaleźli tymczasowe partnerki, a Ty miałeś z tym problem. ;)

PA...........SM

2013-09-12, 23:15
To wcale nie jest ściema. Tak się gada do suki, która lubi BDSM. Jednak autor postu jest zwykłym kundlem, więc wypada z gry !!! Nie por*cha frajer nigdy!

To...........sX

2013-09-12, 23:16
Coś mi się wydaje że jeszcze długo nie por*chasz :D

Ojciec_Stiffmeistera

2013-09-12, 23:49
Dzięki ,że straciłem kawałek życia czytając historie piszącej ameby.

Cr4zySh4ker

2013-09-12, 23:50
Widzę, że sami "Życiowcy" się odezwali, tak więc napiszę sprostowanie. Jak chce się r*chać to się idzie na k***y, a jak chce się mieć partnerkę to nie szuka się jej na dyskotece. Koło ch*ja lata mi taka szmata co wskoczy za kilka drinków do wyra, bo jak wskoczy mi to wskoczy każdemu, nawet nie wiadomo z kim się rżnęła wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałem nawet zamiaru podchodzić to takiej laski, tylko tym razem, a że się rozmyśliłem w porę to doj***łem coś i nie żałuję.

Dziekuję, dobranoc.

Zjuq

2013-09-13, 00:30
Cr4zySh4ker napisał/a:

Widzę, że sami "Życiowcy" się odezwali, tak więc napiszę sprostowanie. Jak chce się r*chać to się idzie na k***y, a jak chce się mieć partnerkę to nie szuka się jej na dyskotece. Koło ch*ja lata mi taka szmata co wskoczy za kilka drinków do wyra, bo jak wskoczy mi to wskoczy każdemu, nawet nie wiadomo z kim się rżnęła wcześniej. Nigdy wcześniej nie miałem nawet zamiaru podchodzić to takiej laski, tylko tym razem, a że się rozmyśliłem w porę to doj***łem coś i nie żałuję.

Dziekuję, dobranoc.



Dobrze prawisz, jest tylko jedna "ale". Partnerka którą znajdziesz sobie poza klubem też pewnie w nim bywała i nie jednemu zapuściła szpary. Wiesz co różni tę "Twoją" partnerkę która zapuści Ci po dłuższym czasie udając cnotkę od tej co znajdziesz w klubie? Że z taka z klubu wiesz w co się pakujesz. Wiesz czy w łóżku będzie taka taka jak Ci odpowiada, nie marnując w ch*j czasu. Tyle w temacie.

MadDave

2013-09-13, 00:32

Moje pierwsze skojarzenie :samoboj:

dmnunited

2013-09-13, 00:54
Z takim podejsciem to rączke odstawisz jak bedą Cię do grobu wsadzali

asomdai

2013-09-13, 01:04
Urzekła mnie twoja historia.