18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TheAndyboy888

2016-09-29, 00:14
Pierwszy klip droga wylotowa z Raciborza do Gliwic. Notorycznie na tym przejściu dla pieszych k***y na rowerach wpie**alają się prosto pod samochody. Codziennie wk***iam się tam, gdy jadę do i z pracy. Kierowca na filmiku nie miał najmniejszego powodu ustępować pierwszeństwa tym debilom, dopóki nie zeszli z roweru. Przez takich matołów co chcą być cool nie raz byłem świadkiem jak jadący za "dobroczynnym" drugi kierowca wpie**ala mu się w dupę z powodu nagłego hamowania tego pierwszego...
Za wpie**alanie się na rowerze na przejście dla pieszych powinno być bezwzględne 500zł kary tak długo, aż pedalarze nauczą się przepisów...

Henboh

2016-09-29, 00:43
WinterWolf napisał/a:



Nie gaszenie szeryfa. Tirowiec widząc korek, nie będzie się pchać na prawy pas mając mało miejsca, bo w momencie kiedy staną samochody, zablokuje dwa pasy. tir potrzebuje znacznie dłuższej drogi na zmianę pasa niż osobówka. Jak by był " szeryfem" to nie zrobiłby luki przed sobą. On po prostu zostawił miejsce na tyle żeby mniejsze auta mogły spokojnie zjechać zza niego na prawy pas a później wjechać przed nim na lewy spowrotem.



Tam by się zmieściły 2 tiry, a nie widać u janusza choć krzty chęci zmiany pasa. A 2 pasy są i tak już zablokowane (lewy przez szeryfa, prawy przez robiącego miejsce na prawym). A miejsce zostawił, bo pewni nie patrzy w lusterka. Gdyby nie był szeryfem, to by dojechał do zwężenia, a nie stał na lewym kilkaset metrów wcześniej.

Ale niech będzie, jest jakaś mikro szansa, że masz racje.

sumka

2016-09-29, 09:30
Wszystko spoko tylko filmik pokazuje co najwyżej prawidłowe zachowania na drodze (nie wszystkie) ale gdzie tutaj jakieś miłe gesty. Dla mnie miłym gestem to pomoc osobie której popsuł się samochód, podwiezienie kogoś w potrzebie, uprzedzenie przed niebezpieczeństwem (np. niespodziewana sytuacja) itd. czyli coś co wymaga naszego poświecenia lub niestandardowej reakcji. Przepuszczenie pieszych na pasach to wymóg nie uprzejmość, prawidłowa jazda prawym pasem tez itd. tak wiec opis lekko mylny.

Edmundos

2016-09-29, 11:04
Jeśli ktoś jest tak głupi żeby zaufać prawemu kierunkowskazowi i rzucić się do wyprzedzania bez upewnienia się, że jest czysto to proszę, błagam, niech zamontuje kamerę full hd w aucie, najlepiej kilka tak na wszelki wypadek. Odznaczenia pośmiertne wystawimy na hardzie.

Dżizas_kurde

2016-09-29, 19:03
Cytat:


Chciałbym widzieć te miłe gesty kierowców jadących za j***nym debilem który zatrzymuje się na zjeździe z ronda żeby kogoś na pasach przepuścić... gentleman w dupe j***ny. Niech każdy kierowca sobie teraz zapamięta- nie bądzcie mili na siłę bo kiedyś ktoś do was z tyłu podbiegnie i zrobi wam protetykę szczęki na miejscu. Idioci k***a.


Wjechałeś komuś w tył bo się zagapiłeś i cały świat jest winny tylko nie ty ?


ch*j ci w dupę nygusie !

Cytat:


Tak pragnę przypomnieć, że za przekroczenie linii oddzielającej pobocze, oraz jazdę po niej, jest mandat ( i nieważne że chcieliście komuś ułatwić wyprzedzanie )


Kiedyś chcieli mi za to wj***ć mandat - nie przyjąłem.
Sprawa trafiła do sądu.
Wysoki sądzie ja tylko chciałem uniknąć zderzenia.
Dziękuje dobranoc.

PabloEskobar

2016-09-29, 19:20
Widzę, że tu same gimbusy co jeżdżą u taty na kolanach... w dodatku mało lotne. Zaczniecie jeździć to zrozumiecie dlaczego się nie zatrzymuje na rondzie.

stingerek napisał/a:


Wjechałeś komuś w tył bo się zagapiłeś i cały świat jest winny tylko nie ty ?


Po pierwsze dla ciebie panienko to ja jestem PAN a nie ty. Po drugie od 9 lat nikt mi nawet auta na parkingu nie dotknął nie mówiąc o kolizji/wypadku z MOJEJ winy. Po trzecie zmuruj p*zde cwe*u bo ci sperma ryjem ucieka :lol:

Mr_Crazy

2016-09-29, 23:34
@PabloEskobar
poeta z Ciebie...
a tak na poważanie, to jest cholernym obowiązkiem kierowcy zatrzymać się przed przejsciem dla pieszych. Zrozumiesz to, kiedy/jeśli spłodzisz potomka i będzie chciał przejść na pasach ale Tobie podobny "inteligentny inaczej" przewiezie go na masce. A jeśli ktoś mi wjedzie w tył samochodu, to trudno, naprawię i jeszcze zarobię, a kretynowi zniżki polecą. Z wypowiedzi można wywnioskować, że masz prawko od 9 lat, no brawo, jeszcze nikogo nie zabiłeś?

piotrek_WRO

2016-09-30, 10:21
PabloEskobar napisał/a:

Chciałbym widzieć te miłe gesty kierowców jadących za j***nym debilem który zatrzymuje się na zjeździe z ronda żeby kogoś na pasach przepuścić... gentleman w dupe j***ny. Niech każdy kierowca sobie teraz zapamięta- nie bądzcie mili na siłę bo kiedyś ktoś do was z tyłu podbiegnie i zrobi wam protetykę szczęki na miejscu. Idioci k***a.



jesteś idiotą.