18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BKKWK

2016-09-27, 18:39
Ja pie**olę, zaraz z Sadistica zrobicie "Wideo-Kwejka". Ludzie, szanujcie ten portal i nie zalewajcie go byle gównem dla głupich piw.

uosinski

2016-09-27, 18:47
czy zauważyliście, że przez cały filmik to jest jeden i ten sam kierowca? :D

jedrzej152

2016-09-27, 19:08
@ przez większość jest to na pewno ten sam samochód, co do kierowcy to nie mam pewności.

tarcer123

2016-09-27, 19:18
Jakieś słodkie gówno wrzuciłaś. A cyce pokazać to nie łaska? :amused:

BrunerOvned

2016-09-27, 19:24
Wielkie halo... Tak powinno być zawsze!

PabloEskobar

2016-09-27, 19:25
Chciałbym widzieć te miłe gesty kierowców jadących za j***nym debilem który zatrzymuje się na zjeździe z ronda żeby kogoś na pasach przepuścić... gentleman w dupe j***ny. Niech każdy kierowca sobie teraz zapamięta- nie bądzcie mili na siłę bo kiedyś ktoś do was z tyłu podbiegnie i zrobi wam protetykę szczęki na miejscu. Idioci k***a.

Wiewór

2016-09-27, 20:22
PabloEskobar napisał/a:

Chciałbym widzieć te miłe gesty kierowców jadących za j***nym debilem który zatrzymuje się na zjeździe z ronda żeby kogoś na pasach przepuścić... gentleman w dupe j***ny. Niech każdy kierowca sobie teraz zapamięta- nie bądzcie mili na siłę bo kiedyś ktoś do was z tyłu podbiegnie i zrobi wam protetykę szczęki na miejscu. Idioci k***a.


te tabletki co bierzesz tą są k***a kostki do kibla

kokos_123

2016-09-27, 20:59
Tak pragnę przypomnieć, że za przekroczenie linii oddzielającej pobocze, oraz jazdę po niej, jest mandat ( i nieważne że chcieliście komuś ułatwić wyprzedzanie )

ps. przepuszczanie rowerzystów na przejeździe rowerowym ? Na serio ? Taka jest teraz dzicz na drogach, że to jest traktowane jako doby gest ?

micran

2016-09-27, 20:59
Większość wynika z przepisów, a niektóre wręcz groziłyby mandatem gdyby tego tak nie wykonać.

Pokazanie normalności jako "miłych" gestów, dokąd ten świat zmierza.

Henboh

2016-09-27, 21:16
kokos_123 napisał/a:

Tak pragnę przypomnieć, że za przekroczenie linii oddzielającej pobocze, oraz jazdę po niej, jest mandat ( i nieważne że chcieliście komuś ułatwić wyprzedzanie )

ps. przepuszczanie rowerzystów na przejeździe rowerowym ? Na serio ? Taka jest teraz dzicz na drogach, że to jest traktowane jako doby gest ?



Do tego piesi, którzy nie idą po najkrótszej drodze, nie uważają na inne pasy ruchu. Ufanie w ciemno przed wyprzedzaniem (bo dał sygnał, to na ciągłej wyprzedzę). Rowerzysta z telefonem, itd.

Kultura kulturą, ale niestety też pełno błędów zostało tu pokazanych.

Ale zgaszenie szeryfa (1:10) pierwsza klasa.

szogunek

2016-09-27, 21:27
w 3:16 ktos mi wyjasni co to za podpaska na znaku? czy rzeczywiscie zrobili jakies takie koslawe "rondo"? skrzyzowanie z centralna wyspa? czy jaki ch*j?

Pa...........or

2016-09-27, 22:04
żadne dzieło, zwykła uprzejmość, nieznana kierowcom z 3 literami na rejestracji (oraz podmiejskich - w Poznaniu np. PZ)
Można nie oglądać.

Xa...........ii

2016-09-27, 23:09
@micran mnie tak samo to przeraża, rzeczy, które niegdyś były na porządku dziennym dziś są ewenementem, dla przykładu głupie otwieranie kobietom drzwi i przepuszczanie ich w najróżniejszych sytuacjach, niegdyś norma a dziś? No przykro...

mazga50

2016-09-28, 00:28
szogunek napisał/a:

w 3:16 ktos mi wyjasni co to za podpaska na znaku? czy rzeczywiscie zrobili jakies takie koslawe "rondo"? skrzyzowanie z centralna wyspa? czy jaki ch*j?



coś podobnego jest w Stargardzie (dawniej Szczecińskim), niedaleko stadionu...

https://www.google.pl/maps/@53.3383988,15.0210267,17z?hl=pl