18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mi to Lotto

Mercury001 • 2015-03-06, 19:15
Jest kumulacja i biegniesz na złamanie karku do kolektury wysłać zakład ? Albo grasz nałogowo i pensja przelatuje jak nowy Concorde ? Obejrzyj ten filmik i pomyśl 2 razy :-) (Albo 3 dla pewności)



ps. Ciekaw jestem waszych komentarzy.

ajeinot

2015-03-07, 12:13
Piti1234555 napisał/a:

I gówno! Trzeba zacząć od tego, że pistolet nie ma zasięgu 111 km i cały film o kant dupy potłuc, bo tutaj nawet prawdopodobieństwo, że istnieje prawdopodobieństwo trafienia, nie istnieje.



ty debilu, przecież wyraźnie powiedział na filmiku "zakładając, że pistolet ma nieograniczony zasięg"

Mercury001

2015-03-07, 12:54
Piti1234555 napisał/a:

I gówno! Trzeba zacząć od tego, że pistolet nie ma zasięgu 111 km i cały film o kant dupy potłuc, bo tutaj nawet prawdopodobieństwo, że istnieje prawdopodobieństwo trafienia, nie istnieje.



Widać, że nie oglądałeś dokładnie filmiku - 3:15.

Rzeczywiście z młodzieżą jest co raz gorzej - nie tylko czytanie ale i oglądanie ze zrozumieniem mocno kuleje :lol:

Szczam_na_Zakrystii

2015-03-07, 13:12
Ale na ch*j te wyliczenia?
Przecież gra w lotto jest dobrowolna i nikt nikogo nie zmusza.
Idąc dalej chyba każdy albo przynajmniej większość wie jakie są szanse wygrania ale każdy liczy na szczęście! I to jest słowo klucz, FART, SZCZĘŚCIE etc.
Jak ktoś chce przepie**alać pół wypłaty na lotto to niech to robi CO k***A KOMU DO TEGO?!
Nie mam pojęcia co na celu ma ten filmik.

Nejm

2015-03-07, 14:48
Czemu nie pociagnal za spust kiedy celowal w kamerzyste?! :lodowka:

KolekcjonerDobrego

2015-03-07, 17:00
prawdopodobieństwo,broń, zus, emerutyra, pół miliona, Szekspir - k***a za dużo tego na raz

skandal89

2015-03-07, 17:58
Ja się przypie**olę tylko do jednego. ch*j go obchodzi kto i co robi ze swoimi pieniędzmi.

EdmundKemper

2015-03-07, 18:08
MaszAyahuaskę napisał/a:

Gram w Multi Multi regularnie (SŁOWO KLUCZ!!!),nie będę mówił, ani na ile liczb, ani na jakiej stawce. Wyniki są różne, miesięcznie lepiej albo gorzej, ale powiem Wam jedno, jak opanujecie system, można trochę świata pozwiedzać na gratisie. Acha, tym co nie wierzą, powiem jedno: od przyszłego wtorku przez 3 tygodnie nie zobaczycie ani jednego mojego postu ;) Pozdro.



Proooooooooooooooooooooooooooszę. Zabierz ze sobą te wynalazki jak Gharotief, Dust Devile i inne. Proooooooooooooooooooooooooooooooszę.

kenzol

2015-03-07, 18:18
Większość komentarzy utwierdza mnie w przekonaniu, że Polacy nie potrafią inwestować i mądrze oszczędzać. Nie mamy żadnej wiedzy ekonomicznej. My mamy zasuwać, robić na swoje utrzymanie, nasza pensja ma nam starczyć tylko do kolejnej wypłaty. Mamy się zadłużać, brać kredyty i żyć na kredyt, a podatek Belki ma nas zniechęcić do oszczędzania i zarabiania na lokatach...niestety.

oczami20latki

2015-03-07, 18:23
MaszAyahuaskę bo jebne zaraz lamusie, rozumiem że problemy w szkole i starzy Cię od neta odcinają?

Dżezus_Chryptus

2015-03-07, 18:37
Manierę mówienia ma jak Bonzo.
Eksperyment fajny.

~DMT

2015-03-07, 18:38
oczami20latki, nie, dzwoniła do domu moja pani przedszkolanka, że wyr*chałem na śpiocha 2 koleżanki na leżakowaniu i za to taka kara.Dopiero we wtorek, bo wtedy ma być ekspertyza z monitoringu czy było normalne r*chanie, czy był też anal.Powoli zaczynam jarzyć o co tak naprawdę chodzi z tą cebulą, dzięki ludziom takim jak ty pajacu.

sidian

2015-03-07, 18:38
Jak on sobie to pół bańki obliczył? Przy 3% średniej inflacji te pół miliona będzie warte dzisiejsze 107 tysięcy. Przy sumie wpłat 144.000. Już lepiej wydać to na piwo ;) .

sosikhehe

2015-03-07, 18:42
pie**oli ten koleś z filmiku. Ja każdy zakład odkładam do szuflady jak ostatnio podliczałem to wydałem 200zł na lotka, z tych kuponów raz trafiłem czwórkę i wygrałem 3 lata temu 280zł a dwa razy trójkę za 24zł czyli 328zł więc stówke jestem dalej do przodu. Więc nie są to straszne pieniądze, a jak się trafi 6 to pije soki i gram w bilarda do końca życia. A ile ludzie przepie**alają na maszyny, sts i inny hazard. No właśnie i ch*j z tym twoja kasa- wydawaj na co chcesz!

oczami20latki

2015-03-07, 18:42
MaszAyahuaskę, przepraszam zachowałeam się jak idiotkae. Naprawdę nie wiem co we mnie wstąpiło, wybacz, proszę.

axelxan

2015-03-07, 19:22
Ale co z tą listewką?