18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Melanina i gorylica.

T3RMINATOR • 2021-02-09, 15:16
Babka robiła co mogła a ta dalej czarna.


Halman

2021-02-09, 15:18
babci się przypomniały stare czasy;

AN...........or

2021-02-09, 15:19
ta biała to widać ze ssmanka chyba z obozu jakas

Recydywista

2021-02-09, 15:58
j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku

Kutasiarz

2021-02-09, 15:59
Na miejscu babki bym tak nie fikał, bo jak czarna jest jej opiekunką i przygotowuje posiłki to babka jeszcze sporo czarnego gówna opie**oli do końca swoich ch*jowych starczych dni.

Halman

2021-02-09, 16:04
ej, wy dwa "łupy" powyżej... a nie widzicie w tym głębszej sytuacji? staruszka jest maltretowana przez jej czarną "opiekunkę" po za obiektywem. Kiedy babcia chce sie odegrać jak umie, czarna to nagrywa by mieć dowód jacy to biali są źli. Może się mylę a może nie... tak pół na pól...

Kutasiarz

2021-02-09, 16:20
Halman napisał/a:

...


Ta a może to kumpele które założyły grupę tetralno-kabaretową i nagrywają takie scenki rodzajowe żeby pobudzić do dyskusji na ważkie tematy...i dyskusji o ważce ,tej latającej, też.

MsVapore

2021-02-09, 16:44
Staruszka nie była nigdy w zoo. Nie wie, że nie dokarmia się małp.

dennissliwa

2021-02-09, 16:48
Widać że to nie pierwsze upokorznie skoro to nagrywała. j***ł starą wywłokę

Recydywista

2021-02-09, 16:59
Halman napisał/a:

ej, wy dwa "łupy" powyżej... a nie widzicie w tym głębszej sytuacji? staruszka jest maltretowana przez jej czarną "opiekunkę" po za obiektywem. Kiedy babcia chce sie odegrać jak umie, czarna to nagrywa by mieć dowód jacy to biali są źli. Może się mylę a może nie... tak pół na pól...



moze tak byc, ale jako wolontariusz bywalem w domach starosci i wiem jak Ci ludzie potrafia sie zachowywac... stad twierdze ze ta malpa ma duzo mniej na sumieniu niz ten kosciotrup w tle

HejterSadola

2021-02-09, 17:24
Halman napisał/a:

ej, wy dwa "łupy" powyżej... a nie widzicie w tym głębszej sytuacji? staruszka jest maltretowana przez jej czarną "opiekunkę" po za obiektywem. Kiedy babcia chce sie odegrać jak umie, czarna to nagrywa by mieć dowód jacy to biali są źli. Może się mylę a może nie... tak pół na pól...





Recydywista napisał/a:

moze tak byc, ale jako wolontariusz bywalem w domach starosci i wiem jak Ci ludzie potrafia sie zachowywac... stad twierdze ze ta malpa ma duzo mniej na sumieniu niz ten kosciotrup w tle



Trafiła kosa na kamień, ja kibicuje białej staruszce, dlaczego? Bo czarni jak stado za swoimi idą w zaparte to mam być gorszy?!? Jebac murzynow za ich brak poszanowania do białych, gdyby nie my to by dalej pok***iali między lepiankami z gówna.

Karlito90s

2021-02-09, 17:40
Akurat w tym wypadku chyba bym nie wytrzymał i wyj***ł białej. Ja wiem, starość, choroba, ale no nie wiem czy bym wyrobił.

Bobicker napisał/a:

Trafiła kosa na kamień, ja kibicuje białej staruszce, dlaczego? Bo czarni jak stado za swoimi idą w zaparte to mam być gorszy?!? Jebac murzynow za ich brak poszanowania do białych, gdyby nie my to by dalej pok***iali między lepiankami z gówna.



"być gorszy?" no właśnie bądź k***a lepszy i używaj mózgu, bo wychodzi na to, że nawet jakby murzyny dorwały białego pedofila to byś go bronił, bo tak, jak jakiś k***a janusz j***ny.

Są ludzie i jest gówno, po dwóch stronach. Co nie zmienia faktu, że teraz poj***nie jest na świecie z całą tą tolerancją na wszystko. Co drugi news wywołuje potężną k***icę, nie wiem k***a, może media tego chcą, a my słuchamy jak dzieciaczki.

sry, gówno bym zrobił

Kutasiarz

2021-02-09, 17:51
Bobicker napisał/a:

Trafiła kosa na kamień, ja kibicuje białej staruszce, dlaczego? Bo czarni jak stado za swoimi idą w zaparte to mam być gorszy?!?


Aha czyli mimo wszystko wzorujesz się na czarnych haha

Autor

2021-02-09, 17:52
Halman, możliwe. Ale może być i tak, że rodzina zatrudniła ją do opieki. Nie wydaje mi się, aby to była placówka publiczna, możliwe ze jakiś prywatny ośrodek opieki nad starszymi, jednakże mam wrażenie, że jest to prywatny dom i rodzina nie daje wiary mulacie, że stara lubi sobie na nią popluć. Dlatego nagrywa sytuację, która jest uwłaczająca dla każdego człowieka. Tak...Szanuję każdego kto uczciwie pracuje. Możliwe również, że to jakiś południowy stan, a stara ma zaawansowanego alzheimera i przypomniały się jej lata 50' te.

RYHOO

2021-02-09, 17:55
j***ć czarną ale chamstwo brak szacunku i starość ze zj***nym łbem to zaraz tego świata bez względu na kolor skóry .