18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Melanina i gorylica.

T3RMINATOR • 2021-02-09, 15:16
Babka robiła co mogła a ta dalej czarna.


Recydywista

2021-02-09, 18:37
Bobicker napisał/a:

Trafiła kosa na kamień, ja kibicuje białej staruszce, dlaczego? Bo czarni jak stado za swoimi idą w zaparte to mam być gorszy?!? Jebac murzynow za ich brak poszanowania do białych, gdyby nie my to by dalej pok***iali między lepiankami z gówna.



ehhh... wydaje ci sie tylko zes taki rasista i kozak a nie roznisz sie niczym od zwyklej kolorowej k***y. Dzialasz na zapisanych w cwiercmozgowiu wzorcach tylko zapominasz przy tym uzywac mozgu... jak zwykly j***ny murzyn

RYHOO napisał/a:

j***ć czarną ale chamstwo brak szacunku i starość ze zj***nym łbem to zaraz tego świata bez względu na kolor skóry .



4 razy to musiałem przeczytac zeby zrozumiec :mrgreen: ale zgadzam sie w 100 %

RYHOO

2021-02-09, 18:41
Recydywista napisał/a:

ehhh... wydaje ci sie tylko zes taki rasista i kozak a nie roznisz sie niczym od zwyklej kolorowej k***y. Dzialasz na zapisanych w cwiercmozgowiu wzorcach tylko zapominasz przy tym uzywac mozgu... jak zwykly j***ny murzyn
4 razy to musiałem przeczytac zeby zrozumiec ale zgadzam sie w 100 %



Przepraszam ale byłem zajarać na balkonie i palce miałem wp*zdu zamarznięte

Recydywista

2021-02-09, 18:43
RYHOO napisał/a:

Przepraszam ale byłem zajarać na balkonie i palce miałem wp*zdu zamarznięte



luzik ^^ ogarnalem to sie liczy ^^

tycho

2021-02-09, 19:26
Stara ma więcej odwagi niż nie jeden młody zlewaczały Amerykanin. Za czasów jej młodości małpy się tak nie panoszyły po ulicach, a jak któraś wtedy odważyła by się krzyknąć BLM to szybko by ją sprowadzili do parteru.

zwierzak30

2021-02-09, 19:28
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



Aaaaaa tam,pie**olisz pan.

BigBertha

2021-02-09, 19:46
Propsy dla starego próchna. Prawidłowo potraktowała czarną małpę.

Noside

2021-02-09, 19:52
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



Ale Ty wiesz, że to może być demencja i na przykład *TFU* Twoja mama może zacząć się tak do Ciebie w którymś momencie zachowywać?
A wtedy pozostaje tylko wewnętrzny płacz i miliardy ton cierpliwości.

Rozjebie

2021-02-09, 20:00
Pewnie koleżanka ze szkolnej ławki innej fajnej babci -> Ursula Haverbeck

Recydywista

2021-02-09, 20:57
Noside napisał/a:

Ale Ty wiesz, że to może być demencja i na przykład *TFU* Twoja mama może zacząć się tak do Ciebie w którymś momencie zachowywać?
A wtedy pozostaje tylko wewnętrzny płacz i miliardy ton cierpliwości.



a wiesz ze to moze byc debilizm i mozesz nie wyrosnac z pie**olenia ?

Djagliwice

2021-02-09, 21:11
Hmm starość nie radość, cierpliwość nie wieczność :) . Zaparkowalbym tej starszej pani prosto w pysk.

hannibalek

2021-02-09, 22:24
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



więc ch*j z ciebie,nie rasista :-D chyba,że pomyliłeś rasistę z onanistą,wtedy można ci wybaczyć.. ;-)

tomekokur

2021-02-09, 23:31
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



co ty pie**olisz w ogóle, zebys byl rasista to bys powiedzial ze dobrze czarnej malpie , powinna podziekowac ze moze u bialej sprzatac.

Recydywista

2021-02-10, 01:47
hannibalek napisał/a:

więc ch*j z ciebie,nie rasista chyba,że pomyliłeś rasistę z onanistą,wtedy można ci wybaczyć..





tomekokur napisał/a:

co ty pie**olisz w ogóle, zebys byl rasista to bys powiedzial ze dobrze czarnej malpie , powinna podziekowac ze moze u bialej sprzatac.



chcialem wam wytlumaczyc ... ale jest k***a 1:45 i za ch*ja nie mam ochoty robic komus aerobiku szarych komorek

plastic

2021-02-10, 03:38
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



to jest zaawansowana demencja, daunie. takie zachowanie nie ma nic wspólnego z charakterem. zależnie od której strony mózg się degeneruje, możesz stać się agresywny, stracić możliwość chodzenia, łykania lub bycia daunem piszącym o rasizmie.

no nie mogę uwierzyć, że tak mało osób w komentarzach zdaje się to rozumieć. nieświadome małpy ^^

yoyobart

2021-02-10, 07:49
babcia na pewno ma konto na sadisticu, baaaa może jest matką założycielką?