18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Melanina i gorylica.

T3RMINATOR • 2021-02-09, 15:16
Babka robiła co mogła a ta dalej czarna.


Noside

2021-02-10, 09:31
Recydywista napisał/a:

a wiesz ze to moze byc debilizm i mozesz nie wyrosnac z pie**olenia ?



Nie no teraz to ja tego Tobie szczerze życzę. Pewnych rzeczy trzeba się nauczyć.

Marcin360360

2021-02-10, 10:34
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



Nie jestes rasistą tylko myslisz racjonalnie. Rasista to np. niemiec czy czarny ktory uwaza ze jego ras/narodowosc jest lepsza niż inne. Rasista nie mysli ty myslisz.

Fzhut

2021-02-10, 23:07
ANALizator napisał/a:

ta biała to widać ze ssmanka chyba z obozu jakas




Wiesz że ssmani to zabijali białych ?

Recydywista napisał/a:

Recyd


"... j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku ..."

Chyba nigdy nie miałeś w domu starej rodzonej k***y którą stała się twoja matka lub babka.
Jak będziesz miał to się nauczysz że to nie z rasizmu tylko raczej z alzheimera abo innego gówna co ci mózg zżera na starość.

Recydywista

2021-02-11, 02:28
Fzhut napisał/a:

Wiesz że ssmani to zabijali białych ?
"... j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku ..."
Chyba nigdy nie miałeś w domu starej rodzonej k***y którą stała się twoja matka lub babka.
Jak będziesz miał to się nauczysz że to nie z rasizmu tylko raczej z alzheimera abo innego gówna co ci mózg zżera na starość.



do roku temu mieszkala ze mna moja 97 letnia w chwili smierci prababcia. WIem co to stary czlowiek w domu az zbyt dobrze. Pisalem wyzej ze bywalem w domach starosci jako wolontariusz. Szansa na to ze babcia jest tak zdemenciala ze nie wie co robi jest mniejsza niz na to ze robi to swiadomie.

Marcin360360 napisał/a:

Nie jestes rasistą tylko myslisz racjonalnie. Rasista to np. niemiec czy czarny ktory uwaza ze jego ras/narodowosc jest lepsza niż inne. Rasista nie mysli ty myslisz.



czesto mam mysli ze My jako Biali jestesmy lepsi .. ale szybko dementują je przemyslenia. Ktos napisal wyzej, moze nawet Ty ze po obu stronach sa ludzie i smieci... niestety ale tak jest. Nie mozna tez zaprzeczyc ze caly okragly cudny i sp***olony zarazem swiat, kulture zawdziecza nam... Bialym

Magdziaroo

2021-02-12, 20:23
Recydywista napisał/a:

j***na stara k***a. Jestem rasista do k***a szpiku kosci ale ktois kto za ciebie odpie**ala jakas robote zasluguje na minimum szacunku



A może coś tej babci znikło i się pokapowała.

JanJankowski

2023-12-13, 14:48
Zak***ilbym starej w ryja poza kamera i ogłosiłbym ze się potknęła