18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Megadeth - Symphony of Destruction

Radysh • 2012-09-06, 01:44
Siedzę sobie po nocy późnej, zatem na łeb słuchawki ja założył. Gitarę w macki i myślę... Se Megadefuf poszukamy, najprzeładnieszych, prostych, popularnych. Niech się stanie! Symphony of Destruction! Ale nie! Ale nie! Poszukamy na jutubie kowerów. I k***cze....



O jeżu kolczasty! Gościu zapie**ala 1800% lepiej ode mła na wiosle w kolorze którego nie wymówię.

Na dodatek, jego sprzęt "z tyłu" jest więcej warty niż nerki wszystkich moich pokoleń. Płuca zresztą też.

Kto zgadnie kto to taki? ;)

siedlik

2012-09-06, 02:05
Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana

Radysh

2012-09-06, 02:21
][b] siedlik[b\] Też cię lubię. Pozwól, że uściskam cię za szyję.

PS Retrospekcje z domu rodzinnego zostaw na hard`a. ;)

gi...........on

2012-09-06, 03:11
Tu masz dobry cover Megadeth'a :)
(A w sumie to nie cover, tylko odegranie gitary Mustaine'a)



P.S. A za wrzutkę piwko, bo Megadeth :metalhead:

upagowno

2012-09-06, 07:31
znam tego ziomka , fajnie coverował kawałki sabbathów

co to za gitara ? o.o

BrunerOvned

2012-09-06, 07:40
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana



To żeś doj***ł... Nie pie**ol, że każdy szpakowany, starszy facet wygląda na pedofila. Może nie miałeś szczęścia z takim, stąd uprzedzenia... O ile nie jesteś rudy albo łysy, też możesz podobnie wyglądać.

Masz tu STADO starszych panów z gitarami. Klip za długi, żeby wszedł, więc obczaj, jak grają Prawdziwi Starsi Panowie. Pink Floyd z lat 90.
watch?v=RKVJicTW9rc

Go2Hell

2012-09-06, 12:19
BrunerOvned napisał/a:



To żeś doj***ł... Nie pie**ol, że każdy szpakowany, starszy facet wygląda na pedofila. Może nie miałeś szczęścia z takim, stąd uprzedzenia... O ile nie jesteś rudy albo łysy, też możesz podobnie wyglądać.

Masz tu STADO starszych panów z gitarami. Klip za długi, żeby wszedł, więc obczaj, jak grają Prawdziwi Starsi Panowie. Pink Floyd z lat 90.
watch?v=RKVJicTW9rc



Ojciec mi kazał dać Ci piwko za pikn floyd i filmik w komentarzu, więc łap :shock:

sinjids

2012-09-06, 16:22
k***A! Co to ma być! Jakieś forum muzyczne?! To jest sadistic.pl k***A. Tu się wrzuca mordujących się murzynów, albo flaki motocyklistów rozwleczone po autostradach.

Fajnie dziad zagrał kawałek Megadeath'u, ale co to za pie**olona mania na wrzuty coverów. Ja pie**ole! Naprawdę nie ma już żadnej selekcji wstępnej?!

P@...........@C

2012-09-06, 16:28
sinjids,
Widzę znawca sadistica, a o poczekalni nie słyszał :-?

Re...........ng

2012-09-06, 16:32
Sprzęt za grube tysiące ale brzmienie ch*jowe :D Pewnie przez jakiś multiefekt nagrywa

ha...........ee

2012-09-06, 16:35
różowa gitara psuje wszystko ;<

allnazwyzajete

2012-09-06, 16:43
Szkoda tylko, że solówka jest z playbacku

yaya923

2012-09-06, 16:47
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana



k***a "mettalica", idz być rudy gdzie indziej stary.

kalosz90

2012-09-06, 16:51
allnazwyzajete napisał/a:

Szkoda tylko, że solówka jest z playbacku



Jak dla mnie to całość jest podłożona, mimo że dziad dobrze gra, to jednak nie nagrał dźwięku, tylko pod video dołożył audio.

W solówce wyraźnie palce nie pasują do dźwięków, w utworze troszkę mniej wyraźnie. Być może słaba synchronizacja audio-video :D