18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Megadeth - Symphony of Destruction

Radysh • 2012-09-06, 01:44
Siedzę sobie po nocy późnej, zatem na łeb słuchawki ja założył. Gitarę w macki i myślę... Se Megadefuf poszukamy, najprzeładnieszych, prostych, popularnych. Niech się stanie! Symphony of Destruction! Ale nie! Ale nie! Poszukamy na jutubie kowerów. I k***cze....



O jeżu kolczasty! Gościu zapie**ala 1800% lepiej ode mła na wiosle w kolorze którego nie wymówię.

Na dodatek, jego sprzęt "z tyłu" jest więcej warty niż nerki wszystkich moich pokoleń. Płuca zresztą też.

Kto zgadnie kto to taki? ;)

Li...........66

2012-09-06, 22:20
yaya923 napisał/a:



k***a "mettalica", idz być rudy gdzie indziej stary.


Stary weź rudych nie obrażaj bo takich analfabetów bez jakiejkolwiek wiedzy na temat o którym mówią wśród rudych nie sposób znaleźć (chyba że w USA) !!

hary1310

2012-09-06, 22:39
pogubił się w 2:30 , on tego nie gra, to fake, zresztą pytałem specjalistę :P

SeleremJesteem

2012-09-06, 23:48
Sprzęt za grube miliony jenów, i gość w wieku emerytalnym zajmuje się nadal graniem coverów... Straszna ch*jnia... Gdyby coś swojego zaprezentował to może byłoby ciekawe. Obejrzałem bo spodziewałem się, że zapie**oli coś niesamowitego, a tu zwykłe odgrzewanie schabowych (niegdyś bardzo smacznych).

stalowyszczur

2012-09-07, 02:50
Nic szczegolnego, Brzmienie full plastik.
A napina sie conajmniej jakby sam to skomponowal.

SSMAN_MEGADETH

2012-12-13, 18:34
hahaha dziadu chciał chyba wyrwać jakąś metalówe na to granie z playbacku. Ale kto w temacie się nie nabierze ;]