18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Megadeth - Symphony of Destruction

Radysh • 2012-09-06, 01:44
Siedzę sobie po nocy późnej, zatem na łeb słuchawki ja założył. Gitarę w macki i myślę... Se Megadefuf poszukamy, najprzeładnieszych, prostych, popularnych. Niech się stanie! Symphony of Destruction! Ale nie! Ale nie! Poszukamy na jutubie kowerów. I k***cze....



O jeżu kolczasty! Gościu zapie**ala 1800% lepiej ode mła na wiosle w kolorze którego nie wymówię.

Na dodatek, jego sprzęt "z tyłu" jest więcej warty niż nerki wszystkich moich pokoleń. Płuca zresztą też.

Kto zgadnie kto to taki? ;)

.:...........:.

2012-09-06, 16:52
To w absurdach dnia codziennego? :wtf:

Chyba, że kategorią iż metal to muzyka. :mrgreen:

Ramsey007

2012-09-06, 16:59
Siedzi na fotelu z Golfa III. Pewnie jakiś wieśniak :P

Cannibal

2012-09-06, 17:01
z tym "zapie**ala na 1800%" to byłbym jednak ostrożny ponieważ zaprezentował to co każdy w miarę ogarnięty gitarzysta potrafi...

vass

2012-09-06, 17:01
Ja mam różowy bas Ibanez i nie płaczę :-)
Dzięki temu, że kupiłem taki różowy, był o 200zł tańszy niż w innym kolorze 8-)

Jakubis121

2012-09-06, 17:08
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana



siedlik napisał/a:

mettalica



:homer:

Mizantrop

2012-09-06, 17:59
sinjids napisał/a:

k***A! Co to ma być! Jakieś forum muzyczne?! To jest sadistic.pl k***A. Tu się wrzuca mordujących się murzynów, albo flaki motocyklistów rozwleczone po autostradach.

Fajnie dziad zagrał kawałek Megadeath'u, ale co to za pie**olona mania na wrzuty coverów. Ja pie**ole! Naprawdę nie ma już żadnej selekcji wstępnej?!




Cytując ~Conscribo,

Cytat:

nieee drzyj japy, aż u mnie smród w oczy szczypie


krz2

2012-09-06, 18:03
siedlik napisał/a:

Cos mi tu nie pasuje, rozowa gitara, typ wygloda na pedofila, a muzyka jakas mettalica podobna.
Pewnie stary BongMana


:plzdie:

Roszp

2012-09-06, 18:08
upagowno napisał/a:


co to za gitara ? o.o



Zwykły kramerek. Nic szczególnego.
Model sustainer jak mamy być szczegółowi.

smiechlem

2012-09-06, 19:34
siedlik napisał/a:

mettalica




:homer:

matt69

2012-09-06, 19:54
tenk koleś na jutjubie ma nick palendre. warto obczaic jeszcze cover Seasons in the abyss Slayera

bohema667

2012-09-06, 20:40
Muza z gry każdego sadola ;) Flat out 2

Krysss

2012-09-06, 20:52
Phie a ja tam sobie mam różowe struny w basie i nie narzekam ;)

qbak

2012-09-06, 21:15
gosciu ma konkretny gust muzyczny i konkretny sprzecior - dwa jakies Marshalle Plexi na zajebistymi tolexie + jakis Kramer z lat 80's :p

respect

ale tego sola to on chyba nie gral, cos mi smierdzi fejkiem :p

Headcrusher

2012-09-06, 21:20
kojarze tego dziadka z youtuba, ale litosci, przeciez on ten kawałek poleciał z playbacku po za tym jeszcze puścił jakiś cover tego kawałka.
po za tym widze ze wciąż zaczynasz swoją przygodę z gitarą, bo ten kawałek to kompletny banał.
każdy kto się przykłada do gitary, to do odegrania solówki z symphony of destruction w oryginalnym tempie nie powinien mieć problemu grając na wieśle max 5 lat.W megadeth najtrudniejsze do możliwie bezbłędnego odegrania są kawałki (z solówkami) z pierwszych 4 płyt

Radysh

2012-09-06, 22:03
Headcrusher napisał/a:

kojarze tego dziadka z youtuba, ale litosci, przeciez on ten kawałek poleciał z playbacku po za tym jeszcze puścił jakiś cover tego kawałka.
po za tym widze ze wciąż zaczynasz swoją przygodę z gitarą, bo ten kawałek to kompletny banał.
każdy kto się przykłada do gitary, to do odegrania solówki z symphony of destruction w oryginalnym tempie nie powinien mieć problemu grając na wieśle max 5 lat.W megadeth najtrudniejsze do możliwie bezbłędnego odegrania są kawałki (z solówkami) z pierwszych 4 płyt



Masz rację. Dopiero uczę się grać na gitarze. Pierdzielło mnie w łeb na "starość". ;)