18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meet Night Cars - Kraków

DaveFresh • 2016-03-06, 21:25
Witam :)

Dzisiaj dość głośno w internecie i tv o wczorajszym zlocie "Meet Night Cars - Kraków".
Lubię się pobawić czasami w nagrywanie i montaż różnych filmików, samochody też lubię, więc pojechałem z ekipą wczoraj na miejsce, było bardzo przyjemnie itp itd. Dopóki nie przyjechała ... policja, nie wpuszczali samochodów na prywatny teraz, mimo, że był on wynajęty. Warto też zaznaczyć, że na zlocie były zbierane pieniądze na leczenie małej dziewczynki (rak oka), niestety przez policje zebrano duuużo, dużo mniej (ponad połowa samochodów nie została wpuszczona). Mimo tego co piszą wszystkie gazety, ja skleiłem taki o to filmik, gdzie widać, że nie było o co robić zamieszania :)


Sonal

2016-03-07, 12:47
@ska - no tak... policja ich na pewno - jak kiboli - prowokowała to jazdy po alkoholu i do przekraczania prędkości. Zapewne w każdym gracie siedział jeden tajniak i im na gaz naciskał: szybciej.. szybciej...
Już nie wspomnę o stanie technicznym - tu też w nocy specjalna brygada przerabiała im ich nowe salonówki na antyki z muzeum techniki tia..... ta zła policja...

prawda2

2016-03-07, 12:57
widzie ze w pl z bmw jest jak z tvn, jak chodzi o bmw to trzeba o tym caly czas mowic w sposob negatywny, jak chodzi o inne marki to trzeba to wyciszyc albo jak juz to zgonic i tak na bmw, chyba lewactwo nienawidzi tej marki bo same lewaki krytykuja albo sie pod nich podszywaja

0smiechu

2016-03-07, 13:56
Gdzie odbywany był zlot ,i skąd info o zlotach

zbijok

2016-03-07, 15:15
pie**olicie, dowód mogą zabrać za byle gówno- wystarczy, że np. masz xenony a brak spryskiwaczy(chociaż zamontowałeś całe reflektory xenonowe i masz k***a dobrze ustawione światła, oślepiasz mniej niż pajace na zwykłych halogenach), koła wystają poza obrys pojazdu, masz mikro pęknięcie na szybie, którego sam nie widziałeś, albo tablice nie masz idealnie na środku zderzaka tylko np. z lewej strony- przyjebią się, że ma być w fabrycznym miejscu, masz opony bez DOT-u(powiedzmy jakiś racer wannabe) przyciemnione przednie boczne szyby, przelotowy tlumik, łysa opona bo przed chwila spaliles.
Jak bagiety chca to zawsze znajda, nie zostaje juz nic innego to takiego gówna szukają.
Nie osądzam, bo nie byłem, jedni piszą że nie było rozpie**olu, w gazetach, że bandyci, prawda zazwyczaj leży po środku ;)
Obstawiam, że sprawiedliwie ukarani zostali jedynie ci na bani oraz 50+ w zabudowanym, 90% reszty dostało mandaty za byle gówno.
A wszystko dlatego, że nie ma mandatu za wk***ianie ludzi ;)

saomoa

2016-03-07, 15:44
maja jakas pasje a nie tylko gapienie sie w monitor i pie**olenie co aj to nie jestem... banda cwe*i

Sonal

2016-03-07, 16:19
@zbijok - musisz mieć gówno zamiast mózgu pisząc o tym wszystkim co wymieniłeś jako o "dowód mogą zabrać za byle gówno- wystarczy, że(...)"
Brak słów na takie debilizmy.

MrMuscle

2016-03-07, 17:07
Mr.Diesel napisał/a:

A gdzie jakieś dobre blachary ????



Jaki zlot, takie blachary.. :roll:

RiKOS

2016-03-07, 17:18
Chłopak sobie wymyślił, że zrobi zlocik, ale liczba osób, które dołączyły do wydarzenia na fb go troszku przerosła, i był problem z miejscówką. W końcu udało mu się coś znaleźć, tak że większość by się raczej pomieściła.Określił zasady, do jakich mieli się stosować uczestnicy spotu i miał załatwioną ochronę, która miała pilnować żeby ludzie przestrzegali tychże zasad. I być może by się jakoś to wszystko udało ogarnąć, jakby policja nie zablokowała po chwili pasa wjazdowego i nie zaczęła trzepać wszystkim aut.(Tłumaczyli się że muszą udrożnić ruch, po czym zaczynają kontrolować auta blokując jeszcze dodatkowo jeden pas...) Jak ludzie zobaczyli, że nie wjadą to zaczęli na siłę szukać innego parkingu i zaczęła się zabawa w kotka i myszkę po ulicach miasta. Moim zdaniem, jak już policja chciała tego przypilnować, to należało wpuścić tylu, ilu się dało, czyli większość(mieli by wszystkich w jednym miejscu)a tych którzy mimo próśb i tak by świrowali na drodze przy tym parkingu, mogli sobie spokojnie wyłowić i by to jakoś sprawniej poszło. Ale że oni zwietrzyli szanse na duuuże podreperowanie statystyk, to zrobili jak zrobili. Wiara i tak pojechała na inny parking (pod factory outlet chyba) gdzie z tego co wiem, niepilnowani narobili gnoju.

Miskuzi

2016-03-07, 19:06
DaveFresh napisał/a:

O ch*ju ale ból dupy, no cóż, tak jak napisałem, bawie się w nagrywanie, tzn nie mam super sprzętu (chiński selfie stick i "gropro") :D Ale i tak dziękuję za krytykę, reszte mam w dupie, bo to przecież sadistic i wrzucając to wiedziałem, że większość komentarzy będzie negatywnych :D



Też bawie się czasem w nagrywanie, faktycznie drgania są ogromne, ale sam montaż jest dobry. Kup glidecam do kamer (takie do 1kg są tanie) a gopro ma gwint standardowy żeby go na to założyć i obraz będzie stabilny. Selfie stick też pochłania część dgań - jeżeli kamera jest na dole kijka, kamera w ramce da sie przykręcić w górnej części, ewentualnie ma opcje odwrócenia obrazu góra/dół.

~żułw

2016-03-07, 19:23
pod pierwszą lepszą biedrą na parkingu lepsze fury stoją

aod244

2016-03-07, 20:50
Z całym szacunkiem ale większość tych aut to totalne złomy z co najwyżej jakimiś nowymi felgami. Nie, nie mam bólu dupy. Tak mam auto.

cop12able

2016-03-07, 20:51
Ehhh... I oczywiście 90% aut to szwabskie wieśmaki.

Erni90

2016-03-07, 21:14
up gieza
Wiem że auto zobowiązuje ale nie każdy to każdy. Inni z innych marek także są chamami a ja mam stare BMW nie kupił mi go tata ani mama sam pracuję na siebie od 18 roku życia

Sonal

2016-03-07, 21:33
[quote="RiKOS. Moim zdaniem, jak już policja chciała tego przypilnować, to należało wpuścić tylu, ilu się dało, czyli większość(mieli by wszystkich w jednym miejscu).[/quote]

Nie bardzo - bo parking z marketu nie jest drogą publiczną i nie obowiązuje na nim kodeks drogowy - nie mieli by możliwości się czepiać.

DaveFresh

2016-03-07, 22:12
Miskuzi napisał/a:



Też bawie się czasem w nagrywanie, faktycznie drgania są ogromne, ale sam montaż jest dobry. Kup glidecam do kamer (takie do 1kg są tanie) a gopro ma gwint standardowy żeby go na to założyć i obraz będzie stabilny. Selfie stick też pochłania część dgań - jeżeli kamera jest na dole kijka, kamera w ramce da sie przykręcić w górnej części, ewentualnie ma opcje odwrócenia obrazu góra/dół.



Dzięki, ogarnąłem dopiero po powrocie do domu, że cały czas miałem niedokręconą kamerkę do sticka, to pewnie przez to :D