18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meet Night Cars - Kraków

DaveFresh • 2016-03-06, 21:25
Witam :)

Dzisiaj dość głośno w internecie i tv o wczorajszym zlocie "Meet Night Cars - Kraków".
Lubię się pobawić czasami w nagrywanie i montaż różnych filmików, samochody też lubię, więc pojechałem z ekipą wczoraj na miejsce, było bardzo przyjemnie itp itd. Dopóki nie przyjechała ... policja, nie wpuszczali samochodów na prywatny teraz, mimo, że był on wynajęty. Warto też zaznaczyć, że na zlocie były zbierane pieniądze na leczenie małej dziewczynki (rak oka), niestety przez policje zebrano duuużo, dużo mniej (ponad połowa samochodów nie została wpuszczona). Mimo tego co piszą wszystkie gazety, ja skleiłem taki o to filmik, gdzie widać, że nie było o co robić zamieszania :)


Erni90

2016-03-06, 21:48
Powiem tak ludziska fajnie że są zloty, ale co z tego jak na większości jest drętwo. Jestem właścicielem BMW i byłem na "ZLOCIE" w/w marki i przyznam w ch*j chamstwa było z nikim nie dało się pogadać każdy bogatszy od drugiego.

gieza

2016-03-06, 23:31
@up
Przypomnij sobie jakie masz auto i sam sobie odpowiesz dlaczego tak było.

Rodzyn

2016-03-06, 23:35
"Lubię się pobawić czasami w nagrywanie i montaż różnych filmików" .... więcej niż filmikiem to tego nazwać nie można, masz rację.

Sevelis

2016-03-07, 07:13
Oglądajcie bez dźwięku.

KaruzeLek

2016-03-07, 07:29
Zrobili zlot i zrobili problem dla każdego innego zlotu :)

Robiąc taką wiochę niestety blokuje się normalne zloty, ponieważ miasta potem nie chcą brać na siebie odpowiedzialności i zezwalać na ich organizacje :)

Także jak jeden maż wszyscy, którzy organizują jakiekolwiek zloty nienawidzą buraków z Krakowa, bo zrobili wiochę i z tym będzie kojarzony taki spęd przez urzędników wydających zezwolenia :)

lesnygrzyb

2016-03-07, 07:31
pojechałeś z ekipą? kogo gimnazjalistów? łapa Ci lata jak żyd po pustym sklepie, ilustracja muzyczna teżna wysokim poziomie...

Sonal

2016-03-07, 07:39
Cytat: "W sumie skontrolowano 299 prowadzących. Policjanci wystawili 218 mandatów, z czego ponad 80 za przekroczenie prędkości i sporządzili cztery wnioski o ukaranie do sądu. 35 kierujących straciło dowody rejestracyjne, czterech prawa jazdy. Czterech spośród kontrolowanych prowadzących było pod wpływem alkoholu, a jeden pod wpływem narkotyków."

299-218=81
Gdyby na zlot jechało 299 normalnych.... a nie tylko 81, zaś 218 zjebów, w tym 35 jakimiś gruchotami, o tych 4 to już nawet nie warto pisać - byłoby inaczej.
A tak... zlot zwykłej hołoty po prostu - dobrze, że policja się tym gównem zajęła.

SpirytusSalicylowy

2016-03-07, 07:43
Z tym telefonem to z bolcem w dupie łaziłeś, że tak trzęsiesz? :D I jeszcze to ujęcie na początku ze statywu ustawionego pod złym kątem :D

Jacekpas1

2016-03-07, 07:54
I bardzo dobrze policja zrobiła. Chcecie zebrać na chorą dziewczynkę? To zróbcie jej przelew. Ja przez takich matołów spać nie mogę w nocy, bo muszę wysłuchiwać ryków silników i dźwięków wyścigów. Stwarzacie zagrożenie na ulicach, widziałem to na własne oczy, więc powinno się was wszystkich wsadzić na kilka dni na ochłodzenie temperamentów. Chcecie zrobić zlot to róbcie, ale legalny, zamiast narażać innych na utratę zdrowia/życia. A filmik do bani.

wormgoro

2016-03-07, 07:58
Fajnie że byłeś, ale lepiej jakbyś poprostu nagrał filmik i wrzucił bo ten montaż powoduje odruch wymiotny.

Krak

2016-03-07, 08:00
KBR, KTA wiocha się do miasta pcha

Jeśli wypisano ponad 200 mandatów ( a tylko 4 sprawy do sądu) to zbiórka pieniędzy się udała ;-)
Do tego 35 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych, więc chyba nie było tak pięknie.

javier88

2016-03-07, 08:04
Koleś,wrzucać tutaj swoje rękodzieło? Jeszcze w niedziele wieczór,gdzie wszyscy są wk***ieni na to że jutro poniedziałek? Masz odwagę. :D
No chyba że dopiero zaczynasz się bawić w kręcenie "filmików" i montaż,a chciałeś posłuchać rzetelnej i szczerej krytyki,to rozumiem. :D

Mr.Diesel

2016-03-07, 08:05
A gdzie jakieś dobre blachary ????