18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Meet Night Cars - Kraków

DaveFresh • 2016-03-06, 21:25
Witam :)

Dzisiaj dość głośno w internecie i tv o wczorajszym zlocie "Meet Night Cars - Kraków".
Lubię się pobawić czasami w nagrywanie i montaż różnych filmików, samochody też lubię, więc pojechałem z ekipą wczoraj na miejsce, było bardzo przyjemnie itp itd. Dopóki nie przyjechała ... policja, nie wpuszczali samochodów na prywatny teraz, mimo, że był on wynajęty. Warto też zaznaczyć, że na zlocie były zbierane pieniądze na leczenie małej dziewczynki (rak oka), niestety przez policje zebrano duuużo, dużo mniej (ponad połowa samochodów nie została wpuszczona). Mimo tego co piszą wszystkie gazety, ja skleiłem taki o to filmik, gdzie widać, że nie było o co robić zamieszania :)


olbi13

2016-03-07, 08:11
Czepiliście się chłopaka tylko dlatego że wybrał złą imprezę. Zmontowane nawet fajnie ale faktycznie brak stabilizacji.

bloodwar

2016-03-07, 08:16
I dobrze, zloty się robi na jakichś lotniskach albo pustych placach na uboczu i w dzień a nie w centrum miasta w środku nocy, jakby mi w środku nocy 300 nawiedzonych beemkarzy zaczeło warczeć swoimi dopalonymi podtlenkiem LPG 1.6 potworami to też bym od razu po bagiety dzwonił

ghost114

2016-03-07, 08:44
zlot ? zlot czego ? co tam było efektownego ? chromowane felgi ? BMW 2.0 LPG ? Civic 1.6 LPG ? Wieś przyjechała do miasta i nie ma co zrobić z burakowozami ? Jak wam się nudzi to zrzutka i wynajmijcie tor... Dla większości z "uczestników" przygoda z jazdą powinna skończyć się na gokartach !

Wiochmen

2016-03-07, 09:24
bylo cos nowszego od 2004?

DarthMoon

2016-03-07, 09:27
Przyjechały 3literowe wieśniaki, ciągłę przegazówy to drifcik na ślimaku, przegazówka i odejście z piskami na światłach. Brak ręcznego, żarówki przepalone, progi pognite... takie wieśniactwo. Większość nie była na prawdziwym zlocie fanów, bo to co było to wczoraj. Filmik to bajera i mydlenie oczu jak obecnego rządu.

Finuś

2016-03-07, 09:39
Nawet i ja się załapałem na filmiku :D

Debosy

2016-03-07, 09:43
Po ilosci mandarow i odebranych dowodow rejestracyjnuch widac jaka to super impreza.

nie mydl tu oczu zbieraniem kasy na chora dziewczynke.
Zreszta LPG rajdowcy niech rozbijaja sie po swoich wiochach a nie po Krakowie.

elfis

2016-03-07, 09:49
widzę kupa ekologów i dziadków się podopisywała tutaj , sami porządni obywatele ,, smród spalin ,zagrożenie , bagiety,, co wy tu robicie bo nie czaję , kupa gnoi dobrze się bawi bo inaczej by nie przyjechali, nie mają kasy na coś lepszego , szlachetny cel imprezy , a tu przyjeżdza policja , łoi wszystkich za h*j , a wam co, pasi wam państwo policyjne

mlekozklasa

2016-03-07, 09:56
Piwo nie za film - bo ten nagrany tak jakbyś drugą ręką sobie marszczył freda na widok tych wraków z ubiegłej dekady - piwo dla policji! Mandaty pewnie niejednokrotnie przewyższyły wartość samochodu :D

Andrzejas

2016-03-07, 10:06
@ up up

American Cars Mania - to jest zlot pasjonatów, a nie zjazd drecholi i crossfitów w gulfach i betach, którzy nawet nie potrafią zadbać o stan techniczny tych swoich śmiesznych pierdzikółek i nie czają, że kręcenie ich do odcięcia w środku miasta w nocy może komuś przeszkadzać. Tak, jak normalnie k***ica mnie bierze, jak patrzę na działania psiarni, tak tutaj spisała się na medal. Mam nadzieję, że zatrzymają sobie te dowody. Będziecie jeździć na wrotkach, jak k***a nie umiecie samochodem.

DaveFresh

2016-03-07, 10:10
O ch*ju ale ból dupy, no cóż, tak jak napisałem, bawie się w nagrywanie, tzn nie mam super sprzętu (chiński selfie stick i "gropro") :D Ale i tak dziękuję za krytykę, reszte mam w dupie, bo to przecież sadistic i wrzucając to wiedziałem, że większość komentarzy będzie negatywnych :D

Ver0

2016-03-07, 10:36
Same prawilniaki tutaj na sadolu :D
Ściska ich bo muszą rano wstać i iść pod wiatr do autobusu :D

offduty

2016-03-07, 10:47
Z filmiku faktycznie nie widać całej "oprawy" tej imprezy, tj, zakorkowanego miasta, oszołomów, którzy z prędkością światła jeżdżą slalomem pomiędzy innymi uczestnikami RD, naj***nych pasażerów tych super fur wyrzucających puchy i butelki po bro na drogę, darcia japy, graby na "ekierkę", "pichów" przy starcie spod świateł . A potem "oczywiście przyjmuję mandat tylko proszę nie zabierajcie dowodu od auta bo tata mnie zabije". A co do wieśniaków przyjeżdżających do KrK, niektórzy już tu są, mentalne miastowe wieśniaki krakowskie

W............R.

2016-03-07, 10:51
Co do tego zbierania na małą dziewczynkę... Nasunęło mi się takie skojarzenie.

Poznałem kiedyś "byznesmena" - cwaniaka kutego na cztery nogi a nawet pięć. Zwrócił się do mnie, żebym mu ratował dupsko, bo zaraz go zlicytują, skarbówka na karku, trzy procesy cywilne i jeden karny, a on taki jest biedny i poszkodowany... i co miesiąc wspomaga jakąś kwotą hospicjum!

Rzeczywiście, przelewał co miesiąc na hospicjum od kilkuset złotych do paru tysięcy. Wspominał o tym przy każdej okazji. Tylko, że w sumie orżnął kilku dostawców na łączną kwotę około 1,7 mln złotych i wyłudził od skarbówki prawie milion nienależnego zwrotu podatku VAT (nie będę mówił jak, bo tak to sadol nie będzie uczył i bawił).

Po zbadaniu sprawy odmówiłem mu pomocy, a w zeszłym roku ostatecznie go zlicytowano.

ska

2016-03-07, 11:02
Kraj j***nych hipokrytów, każdy jakoś ciuła sobie kase żeby jakoś przeżyć i mieć jakaś pasje. To, że jest to stare auto to niestety jest to efekt poziomu życia w naszym pięknym kraju pomimo tego, że ktoś jebie jak wół. Chłopaki chcieli zrobić cos fajnego zamiast ćpać na osiedlowym podwórku, ale nasza wspaniała policja wyczuła w tym biznes i to wszystko.