18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

McDonald's w UK

mKlamot • 2013-06-28, 20:08
Nie było bo własne.

Drodzy Sadole, chciałem się z Wami podzielić ciekawostką. Jako, że od 5 miesięcy mieszkam w UK, bo wyjechałem, żeby troszke pieniedzy zarobić, znająć sytuacje w cebulandii nie dorobie się tak szybko. Do czego zmierzam, raz na jakiś czas, każdy z nas odwiedza "restauracje" McDonald's, i właśnie mnie dziś naszła ochota żeby zjeść jakąś kanapke, którą mają w menu. Zamówiłem BIG TASTY, na szyldzie w lokalu widzę napis: "BIG TASTY WITH BACON", po złożeniu zamówienia, pani obsługująca mnie pyta: "Do you wanna burger with bacon?" No skoro kanapka jest z bekonem to logiczne, że zamawiając chcę taką. W czym była rzecz i co się okazało. Mianowicie, w miejscowości, w której mieszkam jest od ch*ja muzułmanów, i oni MUSZĄ się pytać czy chcę bekon na kanapce, raz ze wzgledu ze ja moge być "wiary" ciapackiej, albo że ciapak bedzie mi tą kanapkę przygotowywał. Wiec moi mili jeśli odwiedzicie kiedyś Wyspy, to jak najbardziej bierzcie z bekonem, może któryś się pomyli i dotknie, wtedy chodziaz jeden ch*j nie zazna 72 kóz w niebie ;)

Bekon był bardzo dobry ;)

Pan_Generał

2013-06-28, 20:16
mKlamot napisał/a:

cebulandii



Siedzi 5 miesięcy w UK, i już k***a jedzie po Polsce :lol:

Zresztą, jak można się k***a żywić tym gównem? Idź przynajmniej do subway, tam jest lepsze jedzenie.

mKlamot

2013-06-28, 20:23
@up
Polska to była kiedyś, tera to jest jedno wielkie nieporozumienie. Ale rozumiem, że Tobie odpowiada to co się teraz dzieje. Idz dalej lizać dupsko za marne grosze.

Ba...........co

2013-06-28, 20:36
Nie obrażaj swojej Ojczyzny, albo wyrzeknij się jej i nigdy już tu nie wracaj... dorobkiewiczu pie**olony.

spooky.

2013-06-28, 20:47
Polska była, jest i będzie, brudna małpo.

A w McSztuczneżarcie byłem ostatnio 15 lat temu, na więc nie wmawiaj ludziom że każdy odwiedza...

Pan_Generał

2013-06-28, 20:54
mKlamot napisał/a:


Idz dalej lizać dupsko za marne grosze.



Komu ja niby liżę dupę za marne grosze :lol:

cl...........er

2013-06-28, 21:16
Dla mnie osobiście lepsze "śmieciowe żarcie" jest w KFC.
Tam naprawdę widzisz co jesz - a nie jakieś "McNuggetsy" zrobione z ch*j wie czego.

donplicco

2013-06-28, 21:51
mKlamot napisał/a:

@up
Polska to była kiedyś, tera to jest jedno wielkie nieporozumienie. Ale rozumiem, że Tobie odpowiada to co się teraz dzieje. Idz dalej lizać dupsko za marne grosze.



Nieporozumienie? Jedynie przez takich ludzi jak Ty. Zakładam,że nic nie potrafisz robić, skoro musiałeś wyj***ć na zmywak.

mKlamot

2013-06-28, 23:13
@up wiesz, ja nie siedze na dupie przed kompem tylko staram sie rodzinie zapewnic jakiś tam lepszy byt niż w polsce, jestem mechanikiem maszyn wtryskowych, po szkoleniu pneumatyki miedzy innymi, jesli masz pojecie co to jest. I jesli uwazasz ze ludzie wyjezdzaja na przyslowiowy zmywak za granice, to w dupie byles i gowno widziales tak naprawde, nadal siedz na dupsku i hejtuj kazdego, i tak zadnego pozytku z ciebie nie bedzie. nie pracuje w polsce bo gdzie indziej mam lepsze pieniadze, ale ty oczywiscie o tym nie masz pojecia żadnego.

gutsy666

2013-06-28, 23:34
to jest już bardzo powszechne. Nawet w barze sushi jest plakietka, że wszystkie potrawy są 'hallal'

Zarammoth

2013-06-28, 23:55
Tak, debile, dowartościowujcie się wmawiając sobie, że każdy kto wyjeżdża to na zmywak. Chyba wasi koledzy bez szkoły.

go...........ek

2013-06-29, 01:30
pomyliła cie z ciapakiem?? nie glupio ci to opowiadać??

kaefix

2013-06-29, 01:36
może jesteś z Bradford? bo tutaj też w ch*j ciapatych :-(

rusofil

2013-06-29, 01:54
Nasza biedna Europa się jebie. A właściwie jest j***na przez jakichś syfiastych podludzi. Zastanawiam się, czy ktoś to kiedyś naprawi. No żeby państwa europejskie podporządkowywały się temu gównu to już jest lekka paranoja.