18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

McDonald's w UK

mKlamot • 2013-06-28, 20:08
Nie było bo własne.

Drodzy Sadole, chciałem się z Wami podzielić ciekawostką. Jako, że od 5 miesięcy mieszkam w UK, bo wyjechałem, żeby troszke pieniedzy zarobić, znająć sytuacje w cebulandii nie dorobie się tak szybko. Do czego zmierzam, raz na jakiś czas, każdy z nas odwiedza "restauracje" McDonald's, i właśnie mnie dziś naszła ochota żeby zjeść jakąś kanapke, którą mają w menu. Zamówiłem BIG TASTY, na szyldzie w lokalu widzę napis: "BIG TASTY WITH BACON", po złożeniu zamówienia, pani obsługująca mnie pyta: "Do you wanna burger with bacon?" No skoro kanapka jest z bekonem to logiczne, że zamawiając chcę taką. W czym była rzecz i co się okazało. Mianowicie, w miejscowości, w której mieszkam jest od ch*ja muzułmanów, i oni MUSZĄ się pytać czy chcę bekon na kanapce, raz ze wzgledu ze ja moge być "wiary" ciapackiej, albo że ciapak bedzie mi tą kanapkę przygotowywał. Wiec moi mili jeśli odwiedzicie kiedyś Wyspy, to jak najbardziej bierzcie z bekonem, może któryś się pomyli i dotknie, wtedy chodziaz jeden ch*j nie zazna 72 kóz w niebie ;)

Bekon był bardzo dobry ;)

pisay

2013-06-29, 01:55
Chciał błysnąć opowieścią o ciapatych i prawie mu sie udało... Nie pytaj skąd wiem, Big Tasty w/ bacon to jedna z dwóch kanapek... druga jest bez bekonu i ma inną cenę... przy zamawianiu wcale nie muszą się pytać czy chce z czy bez.. klient nie jest ślepy i widzi co zamawia..

Ciapaci to nie tylko terroryzm i Jihad.. większość tego nie rozumie, sam z jednym pracuje i niektórzy Polacy mogliby się od niego uczyć tolerancji

silverrose

2013-06-29, 02:11
@up od "ciapatych" tolerancji?
Definiując w twoim rozumowaniu pojecie ciapaty to:
a) kozojebca żyjący zgodnie z prawem szariatu na terenach, nim nie objętych?
czy
b) zwykły obywatel zasymilowany ze społeczeństwem pochodzenia arabskiego?(wyjątek 1 na 100)

Pokaż mi tolerancyjnego araba imigranta (nie osiedleńca z X pokoleń wstecz) to się w ch*j zdziwię. Dojść mam tego ciapatego kurestwa we Francji. Dobrze, że wróciłem do Ojczyzny gdzie tej plagi nie ma.

WatainFan

2013-06-29, 02:11
Niezrozumiales... Sa dwie wersje "Big Tasty" ... Jeden z bekonem I jeden bez bekonu. Jest tez roznica w cenie. Dlatego sie pytaja. To jest spotykane we WSZYSTKICH Mcdonaldow w UK ktore to sprzedaje..

Wiec twoje teoria z "sand nigger"sami sie nie zgadza...


Thank you very much goodbye

sebeks

2013-06-29, 02:20
dokładnie! dwie wersje big tasty są w każdym mcdonald w uk teraz. ja zawsze biorę z bekonem ale bekon to opcja

nie twórz bajek, że muzułmanów muszą pytać bo muzułmanie nie chodzą do mcdonalda bo tam NIC nie niest halal

zamiast tylko zapie**alać i narzekać jakie to multi kulti straszne zainteresuj się trochę środowiskiem i kulturą w której żyjesz, a juz na pewno naucz się czytać nie tylko walące Cię po oczach największe napisy przy wejściu

MojeAvi

2013-06-29, 02:20
albo że ciapak bedzie mi tą kanapkę przygotowywał

-- haha, niewolnicy allaha, beda teraz moimi niewolnikami

Messor

2013-06-29, 02:25
I oczywiśkie polaczkensy patrioci internetowi z bólem dupy o cebulandie, ja pie**ole... Was jest tak łatwo wk***ić że to już przechodzi ludzkie pojęcie :D Rozumiem miłośc do ojczyzny, bo sam kocham Polskę no ale k***a, panowie... Zachowujecie się jak te ciapaki, jedno złe słowo i już byście zlinczowali. Polecam maść którą prawdopobnie ktoś tu wklei :D

Fragless

2013-06-29, 02:27
Ja też siedzę w UK i wk***ia mnie jak ktoś mi jedzie od uciekiniera i larwy. Nie oszukujmy się drodzy państwo. W polskim rządzie zasiadają niewłaściwe osoby, a pracy nie ma nawet dla tych co ukończyli Uniwersytet Jagielloński. Tutaj może i człowiek napie**oli się jak ten wół, ale masz z tego słuszne pieniądze, a nie tak jak u nas, że odpie**olisz 12 godzin w pocie dupy i grosze Ci za to dadzą. Tutaj w nawet na zmywaku zrobisz więcej niż w Polsce pracując w hurtowni czy jakimś podrzędnym biurowcu. Oczywiście, to praktycznie jedyna dobra strona pobytu w UK. Owszem, jest źle jeżeli rozmawiamy o życiu społecznym/towarzyskim. Ludzie tutaj na poziomie pierwszej klasy gimnazjum, paskudne i puste dziewuchy, a polacy to w większości sprzedajne, niewdzięczne k***y kreujące się na brytoli, które przyjechały z najbardziej zabitych dechami wiosek. Aczkolwiek uważam, że warto się męczyć dla większych pieniędzy. Podsumowując - Według mnie, aż tak kolorowo tutaj nie jest, ale przynajmniej człowiek z głodu nie zdechnie i może sobie od czasu do czasu pozwolić na luksus w postaci multimediów czy porządnych wakacji za granicą. Wielu z was zapewne lubi sobie poszydzić z tych co wyemigrowali, ale dam sobie rękę upie**olić, że gdybyście potrafili władać angielskim na poziomie ciut wyższym niż podstawowym i mieli tutaj znajomego z ofertą noclegu to byście w tym momencie się spakowali i zapie**alali w podskokach na lotnisko.

Czeczeńczyk

2013-06-29, 02:50
co za Polaczek-Biedaczek-Cebulaczek hahaha, k***a, chciał zabłysnąć, a sam j***ny polus nie wie, że big tasty ma dwie wersje...tak samo jak zamawiasz Chicken Legend, to cię pytają, czy z cool mayo, czy z spicy tomato salsa...wpuścić polusa do UK, a sobie nawet w MC nie poradzi, no.

Roler

2013-06-29, 03:00
Współczuje autorowi. Przyjechałem teraz na miesiąc popracować do anglii i ten kraj to ruina. Nie dość, że ciapacka zaraza, to jeszcze angielskie kobiety są obrzydliwe. Nie ma totalnie na czym oka zawiesić. A jak spotykam idiotów z Polski co robią za 6,19 jak najgorsze śmieci i są z tego dumni to nie wiem czy się śmiać czy płakać.
Współczuje ludziom, którzy nie widzą we własnym kraju piękna. Sporo podróżuje i moment kiedy wracam do kraju jest zawsze piękny. Szkoda, że wam przyjdzie żyć bez miejsca, które kochacie.

Dałbym piwo za bekon, ale za zbyteczny hejt na Polske. Więc tylko litościwe spojrzenie.

Ronald Wdan

2013-06-29, 03:59
Po prostu warrior naszych czasow. Kozak z Ciebie.

chujwtorcie

2013-06-29, 08:07
Cebulandia... Jak z ciawusami ci się lepiej współżyje to już nie wracaj do tej "Cebulandi" zarobasie w dupe j***ny

spooky.

2013-06-29, 08:22
wszyscy pie**olicie o zarobkach, jakie są cudowne w anglii, a nikt nie mowi o wydatkach :-O

re...........tt

2013-06-29, 08:56
Co się k***a spinacie? Wszyscy wiemy, że obecnie polska to ch*jowe zadupie rządzone przez bandę pie**olonych złodziei którzy powinni zostać wysłani na szafot. Jedynym wyjściem dla młodego człowieka jest wypie**alać z tego gówna bo tutaj jesteśmy skazani na śmierć głodową.

Melny

2013-06-29, 09:12
Basco napisał/a:

Nie obrażaj swojej Ojczyzny, albo wyrzeknij się jej i nigdy już tu nie wracaj... dorobkiewiczu pie**olony.



Czytając temat zgadzam się z autorem bo w cebulandii (Holandii) już nie da się dorobić szybko. Ale widzę, że są tu jeb*ni znawcy tematu i komuś zarzucają pogardę dla Ojczyzny. Holandia to nie nasza Ojczyzna więc wypie*dalaj Basco

cycek01

2013-06-29, 09:16
@Pisay
Od szmatogłowego tolerancji mam się uczyć? Weź mnie k***a nie rozśmieszaj.