18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

McDonald's w UK

mKlamot • 2013-06-28, 20:08
Nie było bo własne.

Drodzy Sadole, chciałem się z Wami podzielić ciekawostką. Jako, że od 5 miesięcy mieszkam w UK, bo wyjechałem, żeby troszke pieniedzy zarobić, znająć sytuacje w cebulandii nie dorobie się tak szybko. Do czego zmierzam, raz na jakiś czas, każdy z nas odwiedza "restauracje" McDonald's, i właśnie mnie dziś naszła ochota żeby zjeść jakąś kanapke, którą mają w menu. Zamówiłem BIG TASTY, na szyldzie w lokalu widzę napis: "BIG TASTY WITH BACON", po złożeniu zamówienia, pani obsługująca mnie pyta: "Do you wanna burger with bacon?" No skoro kanapka jest z bekonem to logiczne, że zamawiając chcę taką. W czym była rzecz i co się okazało. Mianowicie, w miejscowości, w której mieszkam jest od ch*ja muzułmanów, i oni MUSZĄ się pytać czy chcę bekon na kanapce, raz ze wzgledu ze ja moge być "wiary" ciapackiej, albo że ciapak bedzie mi tą kanapkę przygotowywał. Wiec moi mili jeśli odwiedzicie kiedyś Wyspy, to jak najbardziej bierzcie z bekonem, może któryś się pomyli i dotknie, wtedy chodziaz jeden ch*j nie zazna 72 kóz w niebie ;)

Bekon był bardzo dobry ;)

lukedevil

2013-06-29, 09:34
Basco napisał/a:

Nie obrażaj swojej Ojczyzny, albo wyrzeknij się jej i nigdy już tu nie wracaj... dorobkiewiczu pie**olony.



zal dupe sciska bidoku :)

mayerek

2013-06-29, 09:37
i tak, i tak zapewne 2/3 nowych domów prywatnych jest stawiana przez tych co pracuje poza Polska.
ch*j, że 1/3 wypłaty polskiego "europejczyka" leci do Polski.
Co z Tego, że Polak w Europie ach...

Gdzie ta maść? dajcie posmarować, bo szkoda nerwów, kto rozumie to rozumie zasadę działania emigracji zarobkowej...

Zapi93

2013-06-29, 10:17
Jak słyszę określenie ,,cebulak" albo ,,polaczek" to nóż się w kieszeni otwiera. Pogarda to jedyne słowo jakie się nasuwa na takich ludzi co na własnych rodaków i ojczyznę mówią w ten sposób.

P.S lepiej lizać dupę angolom którzy nami gardzą? -,-

pi...........ka

2013-06-29, 10:23
Basco napisał/a:

Nie obrażaj swojej Ojczyzny, albo wyrzeknij się jej i nigdy już tu nie wracaj... dorobkiewiczu pie**olony.

ja pie**ole co za idoci daja mu bronksy? :D na jakim wy swiecie zyjecie k***y j***ne, wy chodzicie w ogole do pracy? wy w ogole k***a cos robicie? odkladacie na emeryture? do ZUSU k***a na drugi filar? czy wy sami kupujecie zarcie i wynajmujecie chate czy mieszkacie u starych k***a j***ne dałny!? j***ne lewackie k***y hejtuja a ch*j wiedza w pelni popieram goscia co wyjechal, ja juz od dawna mam to w planach i nawet nie mam zamiaru tutaj walczcy o posadzke k***a . koncze studia i robie wypie**olke raz dwa, ja jebie co za cwe*e hejtuja k***a xD no nie wierze do k***y nedzy wk***ilo mnie to totalnie, sk***ysyn wyzywa od dorobkiewiczów hejtuje ze ktos wyjechal dla rodziny a sam nie robi nic w kierunku poprawy kraju tylko hejtuje na forum a nawet penwie na sp***olone wybory nie pojdzie idz w ch*j analna spazmo zj***na dz**ko do k***y nedzy poskakałbym ci po glowie az bys k***a zółcia sie zarzygał w p*zdu i udławił marchwią

lukedevil

2013-06-29, 10:30
Zapi93 napisał/a:

Jak słyszę określenie ,,cebulak" albo ,,polaczek" to nóż się w kieszeni otwiera. Pogarda to jedyne słowo jakie się nasuwa na takich ludzi co na własnych rodaków i ojczyznę mówią w ten sposób.

P.S lepiej lizać dupę angolom którzy nami gardzą? -,-



" narod wspanialy tylko ludzie ch*je " Marszalek J.Pilsudski

teken

2013-06-29, 11:41
Ja siedzę w Polsce i dla mnie to jest cebuladia.

max666

2013-06-29, 12:26
Basco napisał/a:

Nie obrażaj swojej Ojczyzny, albo wyrzeknij się jej i nigdy już tu nie wracaj... dorobkiewiczu pie**olony.


ale on mial na mysli anglie

Farley

2013-06-29, 12:52
pOLSKA to gówno. i będe obrażał swoją oJCZYZNĘ dopóki się zmieni na tyle, żeby było można utrzymać w niej rodzinę na wysokim poziomie, nie na takim w którym będę musiał odliczać czy mogę sobie coś kupić czy mi nie wystarczy na jedzenie.

MaestroRCS

2013-06-29, 13:03
Na szyldzie restauracji jest ta kanapka która aktualnie jest w sezonowym menu, Big Tasty, raz że nie zawsze jest dostępna, dwa, ta kanapka jest, muszę Cię autorze zdziwić, w dwóch wariantach, więc pytanie kasjerki nie było zadane tylko z troski o Twoje uczucia religijne ;)

marcin2pac

2013-06-29, 14:09
karny ku*as dla autora za ściemnianie - ja pracuje w magazynie mc donalda (nie, nie mcdonald warehouse tylko niezależna zewnętrzna firma obsługująca mcdonlady w całej uk, usa, francji i jeszcze troche świata) i z żalej dla Ciebie autorze musze Ci powiedzieć, że nie dlatego, iż może jesteś muzułmaninem czy, że u Ciebie w mieście jest ich dużo Pani zapytał czy chcesz z bekonem ponieważ kanapka Big Tasty w CAŁYM UK występują z i bez bekonu i jako dowód odsyłam do strony mcdonalda http://www.mcdonalds.co.uk/ukhome/Food/beef.html

przemello

2013-06-29, 14:20
@ lukedevil jak już coś cytujesz to rób to poprawnie, a nie tworzysz coś nowego... "Naród wspaniały, tylko ludzie k***y"

Ba...........co

2013-06-29, 14:27
HEHE... ch*j mnie obchodzi, gdzie pracujesz bucu jeden z drugim, ale jak już k***a wyemigrowałeś i tam mieszkasz to zamknij dupe i nie obrażaj swojego kraju, bo i tak tu wrócisz jak zarobisz ten hajs... Ale pieniądze to nie wszystko.

pisay

2013-06-29, 14:38
marcin2pac napisał/a:

karny ku*as dla autora za ściemnianie - ja pracuje w magazynie mc donalda (nie, nie mcdonald warehouse tylko niezależna zewnętrzna firma obsługująca mcdonlady w całej uk, usa, francji i jeszcze troche świata) i z żalej dla Ciebie autorze musze Ci powiedzieć, że nie dlatego, iż może jesteś muzułmaninem czy, że u Ciebie w mieście jest ich dużo Pani zapytał czy chcesz z bekonem ponieważ kanapka Big Tasty w CAŁYM UK występują z i bez bekonu i jako dowód odsyłam do strony mcdonalda http://www.mcdonalds.co.uk/ukhome/Food/beef.html


w metroplexie pracujesz?

mooop12

2013-06-29, 15:23
Za cebulandie wielki ch*j tobie w dupę!

suabo

2013-06-29, 15:40
Farley napisał/a:

pOLSKA to gówno. i będe obrażał swoją oJCZYZNĘ dopóki się zmieni na tyle, żeby było można utrzymać w niej rodzinę na wysokim poziomie, nie na takim w którym będę musiał odliczać czy mogę sobie coś kupić czy mi nie wystarczy na jedzenie.



Ale co Ci k***a Polska zrobiła ? To j***ni politycy i to ich powinno się obrażać i besztać. Nie rozumiem was k***a jak trzeba było bronić internet to jest mobilizacja , ale żeby wyjść na ulice i demonstrować przeciwko rządzącym nie ma komu ?!
Leczcie się !
Cebulandia to nie Polska :idzwch*j: