18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matrix po ślunsku

HackerAGD • 2018-02-12, 23:03
Co by było gdyby matrixa kręcili Ślązacy


Kahetabi

2018-02-16, 03:06
poligon6 napisał/a:

Jestem za tym żeby każde województwo mogło ustanawiać swoje prawa. Dyktowanie "prawa" przez patologię na wiejskiej, przepychanie ustaw i premiowanie "swoich" jest patologią, a to że ktoś chce sie od tego odciąć- raczej nie. Tworzenie dodatkowych granic jest bezsensowne, tak samo jak przewroty. Myślę że ludzie mieliby większą siłę przebicia ustaw na mniejszych, wojewódzkich rządach, dałoby to dodatkowe siły osobom które naprawdę starają się coś zrobić.

poligon6

2018-02-16, 08:12
Cytat:

Jestem za tym żeby każde województwo mogło ustanawiać swoje prawa. Dyktowanie "prawa" przez patologię na wiejskiej, przepychanie ustaw i premiowanie "swoich" jest patologią, a to że ktoś chce sie od tego odciąć- raczej nie. Tworzenie dodatkowych granic jest bezsensowne, tak samo jak przewroty. Myślę że ludzie mieliby większą siłę przebicia ustaw na mniejszych, wojewódzkich rządach, dałoby to dodatkowe siły osobom które naprawdę starają się coś zrobić.



To grozi rozbiciem dzielnicowym, Niemcy i ruskie mieliby uzywanie "inwestujac" w lokalnych polityków.

Al...........rt

2018-06-02, 01:33
GlassEdi napisał/a:

@Alart.
Ja pie**ole. Bielsk, Żywiec, Wilamowic itd. na Dolnym Śląsku? k***a chłopie otrząśnij się.

Przykład nie miał nic wspólnego z poprzednim zdaniem co można rozpoznać po nowym akapicie.

HackerAGD

2019-12-29, 11:41
Jako że nie mogę edytować, daję to w komentarzu: