18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka Szymona

ShiroNekko • 2013-08-08, 01:30
Bardzo biedny chłopczyk bardzo mi go żal


postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.
Wrzucam drugi raz ponieważ pierwszy temat został usunięty za błędne tagi

maggie

2013-08-08, 01:38
dawno temu już słuchałam tych nagrań na yt, żal dziecka kiedy słychać jak 'zajmuje' się nim ten potwór.

sukę do piachu :evil:

Trimeresurus

2013-08-08, 01:57
No tak, matka jest tylko jedna... Ciekawe z drugiej strony, skoro to NIE JEST patologia wg naszego prawa... to jakie wymagania trzeba ,,spełniać" żeby dostać status patola?

Tak pytam, bo nie wiem czy jest sens mieć dzieci jak jest niemożliwy achieve do zgarnięcia...


A tak na serio to zaj***łbym normalnie, tego kobietą (a co dopiero matką) w życiu nie nazwę, betonowe trzewiki i na molo z nią...

hudziel

2013-08-08, 01:58
Do piachu nie, bo jeszcze gotowa się wygrzebać.
Do gazu.

PędzącyOsiołek

2013-08-08, 02:24
Dałem piwo , po to , aby to na główną poleciało , nie ważne że stare , było pl , czy co , ale przyszli rodzice i ludzie (sąsiedzi) którzy słyszą podobne sytację , aby nie siedzieli cicho , bo to nie moja rodzina , nie moja sprawa , ... , a potem jest Madzia , albo inne podobne tragedie , .. , tylko słychać nie w czas gdzie był rząd , instytucje , ...
Dotyka to mnie tym bardziej , iż za trzy tygodnie będę ojcem i nie wiem jak życie się potoczy ale na pewno nie tak ...
Sadol , sadolem pośmiać się , po wk***iać , komentować ... jak to dziś usłyszałem , no k***a nie scyzoryk a maczeta mi się w kieszeni otworzyła ; dobra za bardzo się rozpisałem , ale czuję Wk*** na takich ludzi !!!
Ps. Ostatnio z żoną wzięło nas na wspominki i oglądaliśmy Niekończącą się opowieść i tak mi się skojarzyło ...

PsII. Miałem ochotę wrzucić jakiś filmik , gdzie kobietę rozj***ło z dużą dawką bólu ... ale to jest głębsze ...

Co...........er

2013-08-08, 02:30
no k***a j***na, szmate powinien ktos za kudly i o ziemie... gdzie byl k***a ojciec... taka dz**ka nie powinna wgl miec dzieci tylko koty, chociaz nawet na koty nie zasluguje, zeby zdechla w samotnosci

Duszek Okruszek

2013-08-08, 02:50
Słuchanie tego działa na mnie gorzej niż najbardziej obrzydliwy/smutny hard....

Fragless

2013-08-08, 06:03
Na pohybel lub tortury k***e j***ną! ... i jeszcze podlać truchło moczem.

Jak w ogóle można do kilkuletniego dziecka powiedzieć "k***o", "sk***ysynu" czy "mendo"... aż się człowiek zaczyna wstydzić za swój gatunek.

Un_Nem

2013-08-08, 09:03
takie k***y maja dzieci na melinach bez zadnych kuratorow ani niczego a jakby ktos normalny chcial dziecko to musi miec wszystko na blysk i 5k zarobku w pracy.
polska logika.

Sprajt18

2013-08-08, 09:19
Jakbym miał taką żonę co by dziecko tak biła, to sam bym suke zabił...

elaskas

2013-08-08, 10:40
Trzeba to zgłosić do rzecznika praw dziecka,może tam coś zadziałają.Straszne,że takie suki nazywa się matkami.

VeloX

2013-08-08, 12:27
Niejedna osoba już coś takiego pisała i niejedna jeszcze napisze, ale dodam od siebie: ZAJEBAŁBYM SZMATĘ GOŁYMI RĘKOMA :tasak: Tego typu filmy uświadamiają mnie jak ten świat jest chory i popie**olony. Strasznie mi żal dzieciaka, jaką on będzie musiał mieć spaczoną psychikę... a potem będzie porządnym ludziom na ulicy dawał wpie**ol za krzywe spojrzenie. Tylko czy można się temu dziwić, skoro tak był "wychowywany"? :-/

JH...........DS

2013-08-08, 12:48
ch*j z nim :D

sauerps

2013-08-08, 12:48
zabrać k***ie prawo do dziecka i wyciąć macice żeby następnego sobie nie robiła

sz...........an

2013-08-08, 12:49
za takie rzeczy należy się odsiadka pokaźna... ale żeby mnie to ruszało to nie bardzo :krejzi: "Bardzo biedny chłopczyk bardzo mi go żal" jeszcze świeczke wstaw :homer: