18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowa przerwa techniczna 1.06 (sobota) 23:00 - 2:00
topic

Matka Szymona

ShiroNekko • 2013-08-08, 01:30
Bardzo biedny chłopczyk bardzo mi go żal


postanowienie o umorzeniu dochodzenia w sprawie: fizycznego i psychicznego znęcania się nad Szymonem J. poprzez bicie po twarzy i pośladkach, zmuszanie krzykiem do określonego zachowania oraz używanie wulgaryzmów w okresie od stycznia 2008 do stycznia 2011, tj. o czyn z art.207 par.1 KK - na podstawie artykułu 17 par.1 pkt 1 kpk - wobec braku danych dostatecznie uzasadniających podejrzenie popełnienia czynu."

Podpierając się tym postanowieniem, przedstawiam opinii publicznej sceny z życia Szymona, kiedy to jego nieobliczalna matka znęca się nad nim fizycznie i psychicznie. Wg prokuratury przedstawione przeze mnie tutaj nagrania nie zawierają treści wulgarnych ani przemocy. W myśl prokuratury, upublicznienie tego nie stanowi łamania prawa.
Wrzucam drugi raz ponieważ pierwszy temat został usunięty za błędne tagi

Tafariel

2013-08-08, 12:52
Jakoś tak aż za serducho ściska jak słyszę płacz tego dziecka :/ Jeszcze jak się go pyta czy on chce do taty a dzieciak, że nie, że woli z nią to jakiego k***a starego on ma ? ... Aż strach pomyśleć.

limon

2013-08-08, 12:56
mamusia-sadolusia :D

pancyr

2013-08-08, 12:56
Nigdy w życiu nie uderzyłbym kobiety ale to k***isko stanowiłoby wyjątek.

modry95

2013-08-08, 12:56
"Ty sk***ysynu"
A no właśnie.

Zielonek92

2013-08-08, 12:56
co to są k***a "chapcie" ? A matka to jakaś k***a... potem sie dziwi że dziecko na złą droge zeszło

2m...........ad

2013-08-08, 12:57
eh, przypomniało mi się dzieciństwo... aż się łezka w oku kręci :cry:

kaelem

2013-08-08, 12:57
serce się rozdziera, pięści zaciskają, przyjechałbym po tą k***ę i pokarmił gruzem, z odległości

nanab

2013-08-08, 13:01
Nomk lepiej niech rośnie kolejny bezstrtesowo wychowywany gimbus :homer:

zmuszonykom

2013-08-08, 13:04
Przed chwilą założyłem konto na sadolu, ponieważ zostałem zmuszony do skomentowania tego tematu przez tą pseudo matkę. Aż mnie ku**a nosi jak to zobaczyłem, jak coś takiego może robić matka swojemu synowi, jak bym coś takiego zobaczył to bym tą ku**e rozszarpał. Takich sk***wieli trzeba tępić i do więzienia na długą odsiadkę.

borcio88

2013-08-08, 13:10
co wam tak tego gówniarza żal? nigdy w życiu po dupie w dzieciństwie nie dostaliście? Jak się nie słucha to trzeba opie**olić, a jak dalej ma wyj***ne na to co matka do niego mówi to należy mu się lanie. Przecież tak jest od zarania dziejów w każdej normalnej rodzinie. Jeśli was starzy wychowywali bezstresowo to niczego sami w życiu nie osiągniecie.

tepad.no

2013-08-08, 13:12
wielu z nas mialo takie jazdy w dziecinstwie. slaby ojciec, psychiczna matka :D . teraz nie ma sie co dziwic, ze ludzie jada po sobie jak po psach a wiekszosc chcialaby juz do piachu - byle bezbolesnie bo wiadomo ze kazdy sie boi. a bezbolesnie nie mozna wiec chleja.

matki poj***ne bo wychowywane przez zj***nych rodzicow, ktorzy zas zostali skrzywieni przez swoich rodzicow z psycha zjechana przez lata wojen.

szkoda marnowac zycia ale jak tu zyc bedac czlowiekiem, po ktorym nagminnie sie zawsze jechalo. bez poczucia bezpieczenstwa, wlasnej wartosci.

sz...........an

2013-08-08, 13:14
@up

tak owszem... sam przeżywałem lanie pasem po dupie, wielki płacz i ślad przez kilka dni, ale wiedziałem czego mam robić a czego nie robić... należy jednakże odróżnić karę cielesną od bezpodstawnego znęcania się. Tutaj raczej mamy do czynienia z tym drugim. Jestem jak najbardziej za dobrym laniem po dupie kiedy się smarkacz nie słucha, ale pranie po twarzy czy wyzwiska typu "k***a zajebię Cię" są niepoprawne.

tepad.no

2013-08-08, 13:16
borcio88 napisał/a:

co wam tak tego gówniarza żal? nigdy w życiu po dupie w dzieciństwie nie dostaliście? Jak się nie słucha to trzeba opie**olić, a jak dalej ma wyj***ne na to co matka do niego mówi to należy mu się lanie. Przecież tak jest od zarania dziejów w każdej normalnej rodzinie. Jeśli was starzy wychowywali bezstresowo to niczego sami w życiu nie osiągniecie.



Chyba kolego nie wiesz jak to jest miec patologiczna rodzine. Widac, zes hipcio z dobrego domu :D .

Inferno777

2013-08-08, 13:17
Też mi czasem dzieciak nerwy psuje, ale to to niezła patologia.
Kwalifikuje się do wyrwania...

Zaebauem

2013-08-08, 13:18
Ja pie**ole krzyknela jebnela i k***a ćwiare pojdzie siedziec, a k***a matka madzi jeb o glebe i w areszcie dostanie 2/3 lolz