18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka do odstrzału

BlckSn • 2015-08-06, 18:04
Matka znęca się nad swoją córką. Powinna zarobić kulkę w łeb, a nagrywający zawisnąć na strunie od fortepianu za bezczynność.


laqum

2015-08-06, 18:15
I to jest bezstresowe wychowanie :D

Pa...........or

2015-08-06, 18:31
Z tego co rozumiem (chociaż audio nienajlepsze) to dziewczyna pali heroinę i wstrzykuje sobie marihuanę, a potem się k***i i tak co weekend. Matka chce, żeby skończyła studia, bo został jej jeden egzamin, a ta swoje że woli robić laski.
Dziękuję za uwagę.

ooip

2015-08-06, 18:33
ja rozumiem ze dziecka jest szkoda bo to prawda ale kiedys bylismy inaczej wychowywani.nabroilismy to byl ostry wpie**ol i sie czlowiek nauczyl ze nie wolno tego czy owego teraz gdy dziecko dostanie lomot to jest odrazu znecanie sie itd itd a nas nie nagrywano i mozna powiedziec ze tez znecano sie nad nami

Qunda

2015-08-06, 18:34
Matka na boso, to nie przystoi być dominująca osobą, no chyba że to wpie**ol ot taka kołysanka przed snem.

~Beny

2015-08-06, 18:41
Qunda napisał/a:

no chyba że to wpie**ol ot taka kołysanka przed snem.



Znałam kiedyś babę, która jak usypiała córki, to stała z pasem przy łóżku i 'luli, k***a, luli'...

:samoboj:

BlckSn

2015-08-06, 18:41
ooip napisał/a:

ja rozumiem ze dziecka jest szkoda bo to prawda ale kiedys bylismy inaczej wychowywani.nabroilismy to byl ostry wpie**ol i sie czlowiek nauczyl ze nie wolno tego czy owego teraz gdy dziecko dostanie lomot to jest odrazu znecanie sie itd itd a nas nie nagrywano i mozna powiedziec ze tez znecano sie nad nami



Wpie**ol, wpie**olem. Nieraz dostało się po dupie jak coś się przeskrobało, ale lanie dziecka kijem od szczoty po głowie to już jest patologia.

madamu

2015-08-06, 18:48
co wy pie**olicie jak miałem z 8 lat a matka mnie przyłapała jak podpalałem pety na podwórku z całym osiedlem to wpie**ol dostałem taki że od sufitu się odbijałem jak piłka. Wyszło mi na dobre do teraz nie palę a mamy boję się jak ognia :)

BlckSn

2015-08-06, 18:52
madamu napisał/a:

co wy pie**olicie jak miałem z 8 lat a matka mnie przyłapała jak podpalałem pety na podwórku z całym osiedlem to wpie**ol dostałem taki że od sufitu się odbijałem jak piłka. Wyszło mi na dobre do teraz nie palę a mamy boję się jak ognia :)



Niezła patola skoro w wieku 8 lat próbowałeś jarać.

BadMan666

2015-08-06, 18:54
W Chinach, czy ch*j wie gdzie to jest dziewczynka nie jest traktowana jako 'równy' członek rodziny >.>

~Beny

2015-08-06, 18:56
BlckSn napisał/a:



Niezła patola skoro w wieku 8 lat próbowałeś jarać.



Pewnie 'rekiny' z popielniczek wybierał :szydera:

mi...........80

2015-08-06, 19:07
Stara pewnie nie taki wpie**ol dostawała, to idzie pokoleniami, Chińczycy trochę inaczej postrzegają surowe wychowanie.

mateusos

2015-08-06, 19:12
Nie zmienia faktu ze wypadaloby ja nadziac na ten kij, rozumiem klapsa w tylek raz, max.2 ale k***a mac :shock:

Remus.4

2015-08-06, 19:19
Ta metoda walki z narkomanią jest skuteczniejsza niż durny spotu GISu

Tomikchomik1

2015-08-06, 19:30
Teraz wszystko podpięte pod "znęcanie". Każdy z nas (starszych, nie mówie o gówniarzach na portalu), dostał mase razy wpie**ol za młodu, jak coś narozrabiał i żyjemy. A teraz dzieciakowi nawet klapsa dac nie wolno i rośnie nam k***a społeczeństwo.