18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka do odstrzału

BlckSn • 2015-08-06, 18:04
Matka znęca się nad swoją córką. Powinna zarobić kulkę w łeb, a nagrywający zawisnąć na strunie od fortepianu za bezczynność.


skunastuk

2015-08-07, 00:16
najprawdopodoobniej ten film byl nakrecony jako dowód, aby ta kobieta została ukamieniowana

Oponka

2015-08-07, 00:22
przede wszystkim to nie żółtki tylko jakieś hinduskie ścierwo. podejrzewam, że ta dziewczynka miała obiekcje, co do swojego "narzeczonego", którego jej rodzice wybrali i matka "próbowała ją przekonać"

jak ktoś wyżej wspomniał. kiedy matka lała tą dziewczynkę 50 następnych zdążyło się urodzić. nie ta, to następna. im młodsza tym lepiej, nie?

dudek694

2015-08-07, 00:30
nie mam nic do tego o ile córka się k***iła, ale jak nie to do odstrzału ...

AzbestoN

2015-08-07, 00:35
Dostawałem srogie wpie**ole, za różne rzeczy, winny czy nie, dostawałem. Ale nie czuje się z tym źle, to był pewien etap rozwoju... najbardziej pamiętam moment, w którym ojciec powiedział "Jesteś za stary, żebym Cię bił..". Nie wyrosłem na patologicznego sebixa, regularnie używam słów jak "dziękuję", "proszę" etc. etc. Co więcej, mam wrażenie, że obecnie dzieciom trochę "brakuje" srogiego lania od czasu do czasu, aby nauczyły się szacunku dla starszych i poznały swoje miejsce.

jabuszko127

2015-08-07, 01:45
może i jestem lekko podcięty ale wyobrażam sobie jak k***ie zakladam duszenie po czym biję ją po twarzy pięścią

14...........ty

2015-08-07, 02:15
Tak wychowywała ją matka, a ją jej matka itd. Taka kultura, ta mała pewnie też będzie swoje dzieciaki tak lać.

jaxteam179

2015-08-07, 04:50
W tym filmiku nie ma słowa o heroinie i żadnym wstrzykiwaniu. Jej matka karze jej sie położyc aby dostac w tyłek ( jakbyście posłuchali uważniej to powtarza cały czas to samo + gestykulacja), dostała tylko dlatego, że jej nie posłuchała. Osoba nagrywająca mówiła żeby przestała ale chyba nie chciała sie wpie**alac w nie swoje sprawy. I @MajkelSrajkel jeżeli nie potrafisz tłumaczyc to ku**a sie nie wypowiadaj i nie wygaduj głupot. Typowa patola to wszystko.

KrisCFC

2015-08-07, 09:53
hoszo napisał/a:

Za darmo nie dostała. Nie ma ludzi niewinnych.



Powiedz to ofiarom oraz rodzinom ofiar WTC.

TJMonster

2015-08-07, 10:44
Matkę powinni polewać woskiem po oczodołach, jednocześnie wpie**alając jej hak samochodowy w dupę. Takie ścierwo nie ma prawa, żeby żyć.

an...........ad

2015-08-07, 14:13
jaxteam179 napisał/a:

W tym filmiku nie ma słowa o heroinie i żadnym wstrzykiwaniu. Jej matka karze jej sie położyc aby dostac w tyłek ( jakbyście posłuchali uważniej to powtarza cały czas to samo + gestykulacja), dostała tylko dlatego, że jej nie posłuchała. Osoba nagrywająca mówiła żeby przestała ale chyba nie chciała sie wpie**alac w nie swoje sprawy. I @MajkelSrajkel jeżeli nie potrafisz tłumaczyc to ku**a sie nie wypowiadaj i nie wygaduj głupot. Typowa patola to wszystko.


Zabłysnąłeś jak neon na burdelu :amused:

ProVVe

2015-08-07, 14:47
MajkelSrajkel napisał/a:

Z tego co rozumiem (chociaż audio nienajlepsze) to dziewczyna pali heroinę i wstrzykuje sobie marihuanę, a potem się k***i i tak co weekend. Matka chce, żeby skończyła studia, bo został jej jeden egzamin, a ta swoje że woli robić laski.
Dziękuję za uwagę.





To gówniare oduczy puszczania się

sekutnica

2015-08-07, 15:05
Wielcy się k***a obrońcy znaleźli. Nawet nie wiecie co gadają. Bez powodu wpie**olu po łapskach nie dostała. Bo może za kradzież mamusia miałaby mnie kiedyś pogłaskać po rączce?
Patologia wychowuje się właśnie w tych czasach - bezstresowe wychowanie, karne jeżyki, potrzeba na jakieś super nianie franie, bo idiotki pozwalają własnemu dziecku nacharać sobie w twarz, dostęp do idiotyzmów w Internecie, agresywne bajki i gry. I te bachory są głupie, bezczelne, nierobotne, puszczalskie, bez szacunku do innych ludzi i swoich rodziców. I przeważnie każda z osób, która wychowywała się w tych czasach, gdzie wpieprz się dostawało kijem, albo kablem nie powie, że wyrosła na "patola", tylko że to była właśnie dobra szkoła.

picolo

2015-08-07, 18:52
A może to szybki kurs obcego języka??? Od dziś mówisz do mnie w swahili dzi*ko....

longinus

2015-08-07, 20:02
biedna matka tyle musi wycierpieć, dobrze, że miotła wytrzymała