18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka do odstrzału

BlckSn • 2015-08-06, 18:04
Matka znęca się nad swoją córką. Powinna zarobić kulkę w łeb, a nagrywający zawisnąć na strunie od fortepianu za bezczynność.


RaceWarNow

2015-08-06, 19:44
j***ne skośne ryżojady.

vatherland

2015-08-06, 19:48
Bezstresowe wychowanie sranie, ja jak coś przekombinowałem to jak z pacha dostałem to od razu światopogląd wyprostowany, a nie daleko patrząc mój siostrzeniec bezstresowo wychowany wszedł już na głowę starszym, którzy mi teraz mówią, że za młodu mogli mu kilka razy wlać pachem to byłby normalniejszy. Rozpuścili gnoja jak dziadowski bicz to teraz mają.

milek07

2015-08-06, 20:05
Pok***y jedne.
Jakbym dopadł tych pojebów to by rzygali krwią.

NieLubjeLudzji

2015-08-06, 20:19
Kitajec kitajcowi kitajcem. Syndrom Napoleona, kurduple zawsze sa agresywne i maja silna potrzebe dominowania nad kims slabszym.

YOOras

2015-08-06, 21:43
Wpier sie nie raz dostalo ale jak widze co ta kurew wyczynia z tym dzieckiem to bym najchetniej przywiazal ja do drzewa i napawal sie jej strachem i uczuciem bezsilnosci w trakcie lamania jej kosci jakims badylem.

~Velture

2015-08-06, 22:15
Cytat:

ja rozumiem ze dziecka jest szkoda bo to prawda ale kiedys bylismy inaczej wychowywani.nabroilismy to byl ostry wpie**ol


Racja ale jakoś nie napie**alało się kijem od miotły z całej pary kilkuletnich dziewczynek.
Też w dupę dostawałem od matki ścierą ale k***a kijem to już patologia.


Swoją drogą dam wam zagwozdkę - czy takie napie**alanie kijem jest dla dziecka gorsze niż jak ojczym albo brat czy inny ch*j posuwa co nocy taką małą?
(niby jedno i drugie boli ale przy kiju ból zostaje a przy drugim przechodzi po czasie)
Zostawiam was z tym poj***nym pytaniem :D

maveric666

2015-08-06, 23:09
włozył bym tej k***ie to stylisko od miotły

Heathen

2015-08-06, 23:17
benykuleczka napisał/a:



Znałam kiedyś babę, która jak usypiała córki, to stała z pasem przy łóżku i 'luli, k***a, luli'...

:samoboj:


Spałaś od brzegu czy od ściany :mrgreen: ?

wlodarz

2015-08-06, 23:48
Potem dziwota, że zabójcy, że dewianci, socjopaci i inne pedofile...

ciamciara

2015-08-06, 23:49
i za co ta k***a tak bije to dziecko . Pozniej sie dziwic ze zoltki to takie pojeby

maly-boy

2015-08-06, 23:50
Nawet tego kurestwa nie włączam, bo mi sie krew zagotuje... W ciemno napisze że tą suke powinno sie oskalpować.

ho...........zo

2015-08-06, 23:50
Za darmo nie dostała. Nie ma ludzi niewinnych.

babluch

2015-08-06, 23:54
j***ne brudasy.I to kurestwo chca wpuszczac do europy.Kolor skory zobowiazuje i do tego szkoda dziecka.Predzej czy pozniej albo ucieknie z domu albo zajebie matke i nagrywajacego.

kokos_123

2015-08-07, 00:04
Ja za młodego dostawałem większy wpie**ol od rodziców jak coś porządnie narozrabiałem, najbardziej bolało kablem od żelazka.
Jak podrosłem to dostawałem trzepaczka do dywanów :psycho:

Kto nie dostał większego bicia za młodu, niech pierwszy rzuci browarem

Ps. Jedno tylko robi źle, bije dziecko pozwalając mu się bronić ( tez po głowie ). Powinna ją obrócić i sprać po tyłku. :!:

is...........ay

2015-08-07, 00:06
Sądząc po pyskach i szczekaniu, to mogłaby nawet tego bachora zaj***ć na miejscu. W czasie gdy ją tłukła, to w ich prowincji pewnie z dziesięć nowych się zdążyło urodzić.
A swoją drogą, to mała też musi mieć charakterek, jeżeli po tylu razach miotłą dalej nie chce zrobić, o cokolwiek ją matka poprosiła.