18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka błaga o pomoc dla rannego syna

Adek1507 • 2014-03-17, 10:05
Z tego co wyczytałem, lekarze nie chcieli pomóc półprzytomnemu, zakrwawionemu i rzygającemu pod siebie dziecku bo nie był on ubezpieczony a jego matka nie miała żadnych pieniędzy.

Widać, że w Brazylii uczą się traktowania pacjentów od naszego NFZ :lodowka:

człowiek_zły

2014-03-17, 10:24
I prawidłowo. Nie płacisz - ch*j dostaniesz. Ciekawe czy byłbyś zadowolny gdybyś był właścicielem firmy i przyszedłby klient z takstem: Jestem biedny. Zrobicie mi tę robotę za darmo. I zapłacicie za materiały. Odrazu byś ch*ja wykopał za drzwi. Co to za matka, która nie zapewnia swojemu dziecku opieki a potem żąda od innych, żeby robili to za nią. Nie jest taka ostatnia. Jako k***a zarobiłaby na ubezpieczenie dla dziecka i siebie. Skoro jest w stanie wyciągać ręce po nie swoje (kradzież) to z uczciwszym kurestwem nie powinna mieć problemów.

Ivellur

2014-03-17, 10:26
sk***iały świat

NieWiemZeWiem

2014-03-17, 10:31
człowiek_zły@

W pewnym sensie masz rację...z drugiej jednak strony jak widac gołym okiem, że dziecko zaraz wykituje powinni pomóc. Ja wiem, że są tacy co by chcieli leczenie za darmo a ch*ja po nich widać ale w takich wypadkac jak na filmie mogliby już pomóc aleeee.... z trzeciej strony babka nie wygląda na jakąś biedną, więc teraz nie wiadomo czy nie ubezpieczała się bo chciała mieć więcej kasy na swoje menicure i pedicure? bo jeśli tak to czarny ch*j jej w dupe...daleko nie ma do slamsów to szybko mój tekst by się spełnił :P


tekkit

2014-03-17, 10:36
czlowiek zly ty jestes nienormalny i powinienes sie leczyc. Lekarz musi pomoc, a po udzieleniu pomocy wystawia rachunek za swoja prace. Znieczulica totalna....

~Beny

2014-03-17, 11:09
@człowiek_zły załóż rodzinę i poczekaj aż któregoś dnia stracisz robotę a pup wych*ja cie jak wszystkich innych, że nawet zwykłego ubezpieczenia nie będziesz miał. Chciałabym cię wtedy zobaczyć jak dajesz dupy na rozstaju dróg, w zębach trzymając tabliczkę z napisem "na ubezpieczenie". Życie jest okrutne a ludzie popie**oleni, tak że jak nie wiesz, o co do końca chodzi to zamknij, proszę cię, swój zakapiorski ryj i wracaj do ławki. P.S. Hipokrates się w grobie przewraca.

BongMan

2014-03-17, 11:13
człowiek_zły, ale lekarz to nie jest zwykły zawód, tylko powołanie. Poza tym składają przysięgę, że zawsze i wszędzie będą ratować życie i zdrowie. Podczas drugiej wojny światowej polscy lekarze leczyli nawet rannych szwabów. Teraz świat zszedł na psy.

mare30ks

2014-03-17, 11:19
ot prywatna sluzba zdrowia :) dla nas twoje zdrowie jest najwazniejsze, oile placisz, no i jak zachorujesz na cos powaznego to sory ale tego ubezpieczenie nie obejmuje bo wpisales w ankiecie ze w wieku 2 lat miales katar :)
czego zycze przekonania sie na wlasnej skorze wszystkim milosnikom prywatnej sluzby zdrowia :)

koreapłn

2014-03-17, 11:47
@człowiek_zły

jesteś zwykłym złamasem

nowynick

2014-03-17, 11:55
Bardziej prawdopodobna wydaje mi się sytuacja w której wk***iona czekaniem w kolejce kobieta dostaje szału. Wiem po sobie, że cierpienie własnego dziecka w takiej poczekalni może doprowadzić do wywołania najgorszych demonów w człowieku. Przy ostatniej wizycie w nocnej pomocy lekarskiej po 3 godzinach miałem ochotę wywlec jelita lekarzowi cienką gałązką po czym solą obsypać i wepchnąć z powrotem z wygłodniałym szczurem i zaszyć.

escimo

2014-03-17, 15:07
Ostatnio taka awantura byla u mnie, jak dwie babcie mialy ten sam numerek do lekarza ;)

R41NM4N

2014-03-17, 17:07
i dobrze
po co ratować kolejnego darmozjada, który pewnie resztę życia spędzi jak mama i tata na socjalu :d

mis_kudlacz

2014-03-17, 17:43
@człowiek_zły i do reszty zidiociałych sp***olin.
Człowieka należy ratować. Zawsze. Obojętne czy ma pieniądze czy nie. Jest to moralny nakaz dla każdej jednostki ludzkiej.

Rzehooj

2014-03-18, 02:03
@mare30ks ot publiczna sluzba zdrowia :) dla nas twoje zdrowie nigdy nie jest wazne. No i jak zachorujesz na cokolwiek to sory ale najbliższy termin za 15 lat :)
czego zycze przekonania sie na wlasnej skorze wszystkim milosnikom publicznej sluzby zdrowia o ile tacy istnieją

Psycholciu

2014-03-18, 02:08
wisi mi to wisi mi ta typiara i ten gowniarz. swiat jest zly, ludzie sa zli, za wszystko trzeba placic. przyzwyczajajcie sie k***a, zamiast biadolic.