18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Matka błaga o pomoc dla rannego syna

Adek1507 • 2014-03-17, 10:05
Z tego co wyczytałem, lekarze nie chcieli pomóc półprzytomnemu, zakrwawionemu i rzygającemu pod siebie dziecku bo nie był on ubezpieczony a jego matka nie miała żadnych pieniędzy.

Widać, że w Brazylii uczą się traktowania pacjentów od naszego NFZ :lodowka:

De...........37

2014-03-18, 10:16
No popatrz, popatrz! Internetowa ostoja korwinistów a za darmo by chcieli...

adamitaliano

2014-03-18, 10:26
Opieka zdrowotna i socjal w Polsce to patalogia , tak jak też w innych krajach . A co wy na to . Moja córka na stałe mieszka w Szwajcarji . Dziś rano wykonała standardowo telefon do mnie i przy okazji przeczytała artykuł w lokalnej gazecie Ticino-Lugano . Oto fragment : " w ciągu ostatnich dwóch lat to już trzeci bezdomny w naszym kraju , sytuacja robi się poważna ". Zdrowe podejście do problemu obywateli , dodam że u mnie w śmietniku kilku urządziło sobie apartament .

xS...........on

2014-03-18, 11:04
nie tyle o samą kasę chodzi, co o kurestwo ludzi i lekarzy.
a swoje obietnicę wstępując do zawodu na pewno składali...

kudi88

2014-03-18, 11:29
Akcja jak w filmie REC :idzwch*j: kamerzysto sp***alaj.

kam91

2014-03-18, 11:31
Tu chodzi o dziecko! Dziecko nie płaci, tylko rodzice, więc co ten chłopak winny? Powinni mu pomóc i na koniec wystawić rachunek. Rodzice nie zapłacą (w sumie niby dlaczego, przecież jest komornik)? To dostanie rachunek na 18 urodziny. Lepsze to niż umrzeć. Poza tym jak ktoś już wyżej pisał, przysięga Hipokratesa chyba do czegoś zobowiązuje... Ratują samobójców, a niewinne dzieci mają w dupie. Nie pojęte

mare30ks

2014-03-18, 13:11
@ Rzehooj - zappmniales dodac ze ta nasza publiczna sluzba zdrowia to istna patologia nastawiona na jakies zj***ne limity i oszczedzanie kasy. z publiczna sluzba nie ma ona nic poza nazwa wspolnego

pręgło_z_olkusza

2014-03-18, 14:40
Ubezpieczenie zdrowotne powinno być obowiązkowe, ale kasa ma iść nie k***a na emerytury czy do latania czarnej dziury, Ale TYLKO na usługi medyczne. To proste jak wiązanie butów. OBOWIĄZKOWA Skladka emerytalna zaś to kompletne bzdura bo każdy jest w stanie przewidzeic że się zestarzeje, nikt nie przewidzi natomiast choroby. Koniec kropka. 2 proste prawdy które by do takiej sytuacji nie dopuściły.

Catacombe

2014-03-18, 16:56
k***a, jebie mnie to kim jest matka, ale nie powinna ganiać bo lekarz pomocy dziecku nie chce udzielić. Tak to zj***ne że aż mi smutno.

De...........37

2014-03-18, 17:59
Niech sp***ala. Wolność ponad wszystko, nikt i nic nie może nikomu nakazać robienia czegoś jesli ten tego nie chce BANDO LEWAKÓW :D . Precz z lewacką propagandą! Korwin krul! , Nie dla publicznej służby zdrowia! Życie dla ubezpieczonych!

ulifont

2014-03-18, 19:24
Dexterkrak
proszę cię weź tego korwina i innych prawaków i idźcie nad taką dużą dziurę w ziemi i skoczcie do niej, będzie o paruset debili mniej. Jednak chwila przepraszam każę wam tego nie robić, nie mogę przecież wam czegoś kazać, więc nie róbcie tego rozkazuje wam.

De...........37

2014-03-18, 21:07
Nie zrozumiał ironii... IRONIA. Mylisz k***a z ARONIĄ czy jesteś tępy? :D

~PowerBoBass

2014-03-18, 23:04
0:51 - jakie cyce :shock: Mamuśka też niczego sobie :wali:

ulifont

2014-03-19, 04:19
Dexterkrak
nie byłem sobą, nie zrozumiałem aronii ,za dużo procent

VANKIERAS

2014-03-20, 02:11
człowiek_zły napisał/a:

I prawidłowo. Nie płacisz - ch*j dostaniesz. Ciekawe czy byłbyś zadowolny gdybyś był właścicielem firmy i przyszedłby klient z takstem: Jestem biedny. Zrobicie mi tę robotę za darmo. I zapłacicie za materiały. Odrazu byś ch*ja wykopał za drzwi. Co to za matka, która nie zapewnia swojemu dziecku opieki a potem żąda od innych, żeby robili to za nią. Nie jest taka ostatnia. Jako k***a zarobiłaby na ubezpieczenie dla dziecka i siebie. Skoro jest w stanie wyciągać ręce po nie swoje (kradzież) to z uczciwszym kurestwem nie powinna mieć problemów.

tu chodzi o życie materialisto hipokrates leczyl za darmo i nie narzekał widac tobie podobni z tym tokiem myslenia powinni sie ugrysc w jezor zanim cos napisza