18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maszyna czasu.

zwierzak30 • 2020-08-21, 18:28
Mam nadzieję że i was rozbawi. :)



Podj***ne. Widać skąd.

Olaf_z_Bajki

2020-08-21, 19:21
Widziałem dziś te same zdjęcia, tylko z innymi przesłaniami kilkukrotnie, chociaż każde z nich było bezsensu tak jak ten mem.

Halman

2020-08-21, 19:28
co za żenua...

dyhayne

2020-08-21, 19:30
@Halman

Żenua, tak że aż.. Nie, zwyczajnie żenua.

Salieri16000

2020-08-21, 20:16
Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.

A co do samego obrazka- :idzwch*j:

Ni...........ny

2020-08-21, 20:38
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Po pierwsze nie "syndrom dziadka" a paradoks dziadka.

Po drugie zabijając dziadka, tworzysz alternatywną linię czasu.
W której nie narodzi się twój ojciec i faktycznie nie spłodzi cie ale na ciebie to nie wpłynie ponieważ przybyłeś z innej rzeczywistości, identycznej ale nie powiązanej w żaden sposób z tą w której zaj***łeś dziadka :kawa:

Kriski

2020-08-21, 20:43
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Ktoś Ci sp***olił dzieciństwo.


Salieri16000

2020-08-21, 22:01
Niezwyciężony napisał/a:

o pierwsze nie "syndrom dziadka" a paradoks dziadka.



Masz rację- wyjęzyczyłem się- chodziło mi o paradoks.

Co do informacji zawartych w dalszej części Twojego postu, to nadal z ojcem i dziadkiem nad nimi pracujemy ;)

farcz88

2020-08-21, 22:02
twoja stara mówiła ze syn zj***ny jest powiem szczeze broniłem cie ale teraz widze miała racje

Tom9310

2020-08-21, 23:15
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



No ale jest w tym pewna nieścisłość bo gdybyś przeniósł się faktycznie wstecz to wtedy jako Kto skoro jeszcze w tamtych czasach się nie narodziłeś jako nic? tak jak to jeden kolega napisał przybyłbyś z trochę innej rzeczywistości i nie zmieniłbyś biegu historii a jedynie był obserwatorem tamtych czasów

:-P

Jonek10

2020-08-21, 23:15
Salieri16000 napisał/a:

Masz rację- wyjęzyczyłem się- chodziło mi o paradoks.



Teraz kolejny błąd: Przejęzyczyłem nie wyjęzyczyłem.


Kriski

2020-08-22, 00:30
Jonek10 napisał/a:

Teraz kolejny błąd: Przejęzyczyłem nie wyjęzyczyłem.



Przestańcie się po dupach lizać to nie będziecie mieli problemu z językami.


outsidethebox86

2020-08-22, 00:53
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Przedstawiles tu paradoks dziadka. A ja przedstawię Ci paradoks Boga. A mianowicie: czy jeśli Bóg jest wszechmogący, to czy potrafiłby stworzyć kamien, którego sam nie uniesie?
I jak Twój system? Rozj***ny?