18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maszyna czasu.

zwierzak30 • 2020-08-21, 18:28
Mam nadzieję że i was rozbawi. :)



Podj***ne. Widać skąd.

Halman

2020-08-22, 02:59
outsidethebox86 napisał/a:

Przedstawiles tu paradoks dziadka. A ja przedstawię Ci paradoks Boga. A mianowicie: czy jeśli Bóg jest wszechmogący, to czy potrafiłby stworzyć kamien, którego sam nie uniesie?
I jak Twój system? Rozj***ny?


o takie rzeczy pytaj się właściwych osób. Odpowiedź wbrew pozorom jest prosta w p*zdu; tak, jeśli jest wszechmocny to może stworzyć kamień którego nie podniesie. I w czym tutaj jest problem z logiką?

CoJaTamKurwaWiem

2020-08-22, 04:07
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Tym wpisem z kolei ja ci sp***olę całe życie.
Dlaczego zakładasz, że twój ojciec, to twój ojciec...?
Możesz śmiało zabić swojego "dziadka", ani tobie się nic nie stanie, ani nie stworzysz żadnego alternatywnego świata, hue, hue, hue....


rok333

2020-08-22, 04:09
~Halman napisał/a:

o takie rzeczy pytaj się właściwych osób. Odpowiedź wbrew pozorom jest prosta w p*zdu; tak, jeśli jest wszechmocny to może stworzyć kamień którego nie podniesie. I w czym tutaj jest problem z logiką?



A w tym że jeśli jest wszechmocny to powinien go podnieść...

Spajdi

2020-08-22, 04:16
nie ... nie rozbawi.

A teraz wypad na kwejka

Halman

2020-08-22, 07:45
rok333 napisał/a:

A w tym że jeśli jest wszechmocny to powinien go podnieść...


no właśnie nie; jeśli blokuje swoją własną wszechwładność bo tak chce to nie podniesie takiego kamienia. Taki kamień jest nadrzędny nad jego wszechwładzą.

Iszbierra

2020-08-22, 08:22
Salieri16000 napisał/a:

Tym wpisem niektórym sp***olę dzieciństwo i zniszczę marzenia, innym zaś popsuję wyobrażenie przyszłości i przeszłości- podróże w czasie nie są możliwe, ze względu na tak zwany "syndrom dziadka", który polega na tym, że jeśli przeniosę się w czasie wstecz i zabiję własnego dziadka, tym samym nie narodzi się jeden z moich rodziców, a co za tym idzie i ja się nie urodzę, tak więc koło się zamyka. Skoro zabiję dziadka i nie narodzę się, to w "przyszłości" nie będę mógł cofnąć się w czasie.
A co do samego obrazka-



Ale po co zabijać swojego dziadka?

outsidethebox86

2020-08-22, 09:24
Halman napisał/a:

o takie rzeczy pytaj się właściwych osób. Odpowiedź wbrew pozorom jest prosta w p*zdu; tak, jeśli jest wszechmocny to może stworzyć kamień którego nie podniesie. I w czym tutaj jest problem z logiką?



A kto wg Ciebie jest tą właściwą osobą? Chyba nie powiesz mi że ksiądz... To tylko przykład paradoksu, nie szukam wlasciwej odpowiedzi, bo jej nie ma, właśnie na tym polega paradoks. Stwarzając taki kamień jednocześnie potwierdziłby i zaprzeczył swojej wszechmocy. Ale jak spotkam Boga po śmieci, o ile w ogóle ktoś tam jest, to się go zapytam jak to jest z tym kamieniem

:mrgreen:

*śmierci

Wiewór

2020-08-22, 09:46
Dzięki za kopiowanie i wklejanie ch*jowych postów z kwejka.

Salieri16000

2020-08-22, 10:44
Jonek10 napisał/a:

Teraz kolejny błąd: Przejęzyczyłem nie wyjęzyczyłem.



Przejęzyczyć to się możesz w Kamasutrze, a w języku polskim lapsus językowy nazywamy wyjęzyczeniem- nie zabłysnąłeś kolego... Pozdrawiam!

wojf

2020-08-22, 11:56
Widzę, że pozmieniało się na sadisticu... Kiedyś przyjemnie było poświęcić te 30 minut na przegląd nowych tematów i poczytanie wypocin Bongmana pogromcy krabów w komentarzach. Teraz widzę raczej potop kwejkowców, w komentach zdarzają się obrońcy LGBT albo blondyny w okularkach obrażającej Polaków. Nigdy nie byłem najaktywniejszym użytkownikiem ale to już nie to samo

suborg

2020-08-22, 12:29
outsidethebox86 napisał/a:

Ale jak spotkam Boga po śmieci, o ile w ogóle ktoś tam jest, to się go zapytam jak to jest z tym kamieniem


Nie musisz czekać do śmierci, mogę stworzyć taki kamień.

Nikczemny_Płód

2020-08-22, 13:26
Mam nadzieje, że rok szkolny wystartuje...

freaky

2020-08-22, 14:02
pie**olcie się z tymi swoimi paradoksami. Na poziomie fizyki kwantowej logika przestaje mieć zastosowanie.
Nikczemny_Płód napisał/a:

Mam nadzieje, że rok szkolny wystartuje...


A co, za szkołą tęsknisz?

Ni...........ny

2020-08-22, 14:54
Salieri16000 napisał/a:

Przejęzyczyć to się możesz w Kamasutrze, a w języku polskim lapsus językowy nazywamy wyjęzyczeniem- nie zabłysnąłeś kolego... Pozdrawiam!