18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Maszyna czasu.

zwierzak30 • 2020-08-21, 18:28
Mam nadzieję że i was rozbawi. :)



Podj***ne. Widać skąd.

outsidethebox86

2020-08-22, 15:46
suborg napisał/a:

Nie musisz czekać do śmierci, mogę stworzyć taki kamień.



No to dawaj, tylko pamiętaj, żeby nagrac filmik i wrzucić go na sadola, coby nikt Ci nie zarzucił, że jesteś nieprawdziwy i nie ma co w Ciebie wierzyć, a co dopiero modlić się do Ciebie ;-)

Cudak

2020-08-22, 17:12
Jakim trzeba być debilem żeby dać piwo za taki post :(

Mrocznyzniwiarz

2020-08-22, 21:00
Niezwyciężony napisał/a:

Po pierwsze nie "syndrom dziadka" a paradoks dziadka.
Po drugie zabijając dziadka, tworzysz alternatywną linię czasu.
W której nie narodzi się twój ojciec i faktycznie nie spłodzi cie ale na ciebie to nie wpłynie ponieważ przybyłeś z innej rzeczywistości, identycznej ale nie powiązanej w żaden sposób z tą w której zaj***łeś dziadka



Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie tego paradoksu. W momencie, kiedy przenosisz się w przeszłość i próbujesz zabić swojego dziadka, to Ci się nie powiedzie. Stanie się tak dlatego, że Ty już istniejesz, a Twój dziadek już kiedyś przeżył Twój atak i mógł żyć dalej aby Cię spłodzić. W momencie kiedy cofasz się w czasie i próbujesz coś zmienić, tak na prawdę nie zmieniasz nic bo to już się wydarzyło. Cofnięcie się w czasie Tworzy niekończącą się pętlę wydarzeń, która powtarzać się będzie w nieskończoność

Seavitia

2020-08-22, 21:37
Aż specjalnie sprawdziłam na jakiej stronie jestem, bo mnie dejavu trzasnelo, że widziałam to juz chyba kilka razy...

Ale jak już można sobie podywagować... To w moim przypadku pie**olnełabym trolling wszechczasów, Stopień tego trollingu i jego efekty zalezałyby w sumie od tego ile razy można sie cofnąć, o ile i ile czasu bym miała na przygotowanie - a te musiałyby byc bardzo staranne. Byłaby to po prostu "książka" z opisanymi w miare szczegółowo róznymi wydarzeniami, ktore miałybbby dopiero nadejść i umieszczona w miejscu, które zostałoby odkryte dopiero po odpowiedniej ilości tych wydarzeń. Takie "przepowiednie" bez szyfrowania można powiedzieć. Z wplecionymi jakimiś totalnymi bzdurami, jak potwierdzanie niektórych teorii spiskowych (z dowaleniem odpowiednio straszliwych sensacji do nich), czy odniesieniami do konkretnych osób, w guście że jakiś absolutnie przypadkowy osobnik jest prawowitym właścicielem jakiegoś niezłego majątku, czy coś. Największym problemem byłoby tu zadbanie o to by ten "manuskrypt z prawdziwymi "przepowiedniami" trafił do ogólnego dostępu, ale i to dałoby się zorganizować przy odpowiednim rozpoznaniu w przypadku tego jak niektóre wykopaliska się odbywały. Do tego też umieszczenie gdzieniegdzie "śladów po cywilizacji" i odpowiednia bajeczka jak ją szlag trafił. Jednym z lepszych miejsc do odkopywania sensacji byłaby tu w sumie syberia - i to co aktuanie jest wykopywane z wiecznej zmarzliny, która topnieje. Opcji do trollowania przednie - jak chociażby umieszczenie w pobliżu miejsc, gdzie znaleziono sobrze zachowane zwłoki zwierząt sprzed kilku tysięcy lat, rzeczy świadczących o tym, że te zwierzeta były przykładowo udomowione Ojmo możliwoś i =byłyby przednie, a ostatecznie tak skończyłoby suę na zgładzi gatunku ludzkiego...'

Ależ możliwości....

Destroyer_20

2020-08-25, 12:37
Przeglądam memy na fb ale tego nie widzialem, zajebisty :D

Fugens

2020-08-29, 09:28
To uczucie kiedy przeniesiesz się w czasie ostrzegasz George Busha przed atakami, a on odpowiada "wiem" ;P