18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martwy ciąg

CrazyEdek • 2023-02-08, 16:47
Jak widać, dawno nie widzał się w lustrze.


mekiz

2023-02-09, 14:52
URAGE napisał/a:

k***a jak zwykle same zjeby w komentarzach co siłownię widzieli tylko z zewnątrz. Wiele osob, nawet tych doswiadczonych puszcza pawia podczas maxow martwego ciagu przy takich ciezarach, ale skad mozecie to wiedziec jak ledwo dzwigacie wlasne dupska. Zbyt gleboki wdech w przepone powoduje dodatkowe parcie na zoladek i calkowicie normalnym jest, ze pod cisnieniem i dzwiagniem ciezaru wszystko wylatuje potem przez gebe, fizyka. Przy czym wcale nie trzeba zjesc obfitego posilku, lecz wystarczy chociazby sama woda pita podczas cwiczen. Poczytajcie cos wiecej niz memy na facebooku jak juz chcecie pie**olic.



Ćwiczyłem na różnych siłowniach, pawia nie widziałem. Niektórym się zakręciło w głowie, niektórych poszarpało, bo na spontanie chcieli cisnąć więcej niż ważą, ale nigdy nikt nie puścił pawia. A nawet jeżeli puścił, a my tego nie widzieliśmy, to nie oj***l całej siłki jak ten dzban, tylko zrobił to jak cywilizowany człowiek. Może pójdź na normalną, a nie piwniczną pato-siłownie?

Adae

2023-02-09, 15:17
Lamus przy 205-220 kg zarzygał całą siłkę jak świnia. To jest wynik tak ohydnie przeciętny, że jeśli u niego wymaga aż tyle wysiłku to powinien już do końca życia zarzygiwać tylko szafę w której śpi ze swoim starym..... na golasa.

LaChupacabra

2023-02-09, 20:34
Tylko debil rzuca ciężarami z otworami na rękę, jeszcze na zwykłą podłogę.

XTralala

2023-02-10, 14:24
Byłem świadkiem jak chłop kleksa zaj***ł w pantalony. Tylko że tam było zaj***ne 290 kg