18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Martwy ciąg

CrazyEdek • 2023-02-08, 16:47
Jak widać, dawno nie widzał się w lustrze.


Cisiu

2023-02-08, 19:41
parapsychol napisał/a:

ten film przypomnial mi jak bedac w wojsku porzygalem sie do maski pgaz



to fajnie sie tam w wojsu bawiliście

Juzwa

2023-02-08, 19:50
parapsychol napisał/a:

ten film przypomnial mi jak bedac w wojsku porzygalem sie do maski pgaz



Jak widać na filmiku, chodzi się.

pazuzu

2023-02-08, 19:54
Ja rozumiem sport, siłownia w celach rekreacyjnych ale k***a doprowadzać się do stanu gdzie rzygasz podczas ćwiczeń to już jakieś poj***nie, gdzie tu przyjemność z treningu??

Puczysta

2023-02-08, 20:04
Będzie tam tak j***ło, nawet jak podłogę zmienią.

mekiz

2023-02-08, 20:07
Czasem ważniejszy jest cel, niż droga 8-)



hr...........sw

2023-02-08, 20:10
pazuzu napisał/a:

Ja rozumiem sport, siłownia w celach rekreacyjnych ale k***a doprowadzać się do stanu gdzie rzygasz podczas ćwiczeń to już jakieś poj***nie, gdzie tu przyjemność z treningu??



Zakochaj się w sporcie a nie w Red tube to zobaczysz o co w tym chodzi gruby stulejarzu

marcino_zly

2023-02-08, 20:40
pazuzu napisał/a:

Ja rozumiem sport, siłownia w celach rekreacyjnych ale k***a doprowadzać się do stanu gdzie rzygasz podczas ćwiczeń to już jakieś poj***nie, gdzie tu przyjemność z treningu??



To jest zajebiste.
Do porzygu.

:-D

Czujesz jak pękają mięśnie czujesz tę moc...

Rusz dupę z przed kompa.

pazuzu

2023-02-08, 21:08
hrabiatsw napisał/a:

Zakochaj się w sporcie a nie w Red tube to zobaczysz o co w tym chodzi gruby stulejarzu





marcino_zly napisał/a:

To jest zajebiste.
Do porzygu.

Czujesz jak pękają mięśnie czujesz tę moc...
Rusz dupę z przed kompa.



k***a czytajcie ze zrozumieniem debile :-)
Sam chodzę na siłownię i wiem co to ból mięśni ale nie napie**alam sobie ciężarów żeby się posrać albo porzygac :-)

Many2jz

2023-02-08, 21:59
michal257 napisał/a:

Nażreć się i iść na siłownie to trzeba być totalnym zjebem. Dobrze, że puścił pawia, bo inaczej poszdłby użyźniać glebę po pęknięciu żołądka.



Pewnie wypił przedtreningówkę + białaczko i mamy tego efekt :)

The_Generat

2023-02-09, 00:01
a może koleś miał coś ciężkiego na żołądku i tylko po to poszedł na siłownię...

URAGE

2023-02-09, 01:25
k***a jak zwykle same zjeby w komentarzach co siłownię widzieli tylko z zewnątrz. Wiele osob, nawet tych doswiadczonych puszcza pawia podczas maxow martwego ciagu przy takich ciezarach, ale skad mozecie to wiedziec jak ledwo dzwigacie wlasne dupska. Zbyt gleboki wdech w przepone powoduje dodatkowe parcie na zoladek i calkowicie normalnym jest, ze pod cisnieniem i dzwiagniem ciezaru wszystko wylatuje potem przez gebe, fizyka. Przy czym wcale nie trzeba zjesc obfitego posilku, lecz wystarczy chociazby sama woda pita podczas cwiczen. Poczytajcie cos wiecej niz memy na facebooku jak juz chcecie pie**olic.

tomkararek

2023-02-09, 05:36
JednorękiBandyta napisał/a:

Co ch*j idiota zaliczył bełta ale k***a dalej ciśnie coś mi się zdaje ze w przyszłości nabawi się wielu kontuzji...



juz dostal wyplul mozg

BambiPMT

2023-02-09, 07:41
HatakeIV napisał/a:

W prawidłowo wykonanym martwym ciągu kręgosłup praktycznie się nie rusza.



Ale faktem jest, że ćwiczenie jest trudne, ch*jowe i można se krzywdę zrobić.

URAGE napisał/a:

k***a jak zwykle same zjeby w komentarzach co siłownię widzieli tylko z zewnątrz. Wiele osob, nawet tych doswiadczonych puszcza pawia podczas maxow martwego ciagu przy takich ciezarach, ale skad mozecie to wiedziec jak ledwo dzwigacie wlasne dupska. Zbyt gleboki wdech w przepone powoduje dodatkowe parcie na zoladek i calkowicie normalnym jest, ze pod cisnieniem i dzwiagniem ciezaru wszystko wylatuje potem przez gebe, fizyka. Przy czym wcale nie trzeba zjesc obfitego posilku, lecz wystarczy chociazby sama woda pita podczas cwiczen. Poczytajcie cos wiecej niz memy na facebooku jak juz chcecie pie**olic.



Wyj***ł z bebechów litr ponad treści. Zarzygał lustra jak świnia. Ćwicz se tam potem. k***a smród przez tydzien. Zawsze się jakieś takie pojeby na siłce trafia co muszą odj***ć show.

Leatherface

2023-02-09, 12:15
Niektórzy myślą, że jak się nażrą przed treningiem to będą mieć więcej siły, gdzie jedzenie potrafi do 4 godzin w żołądku zalegać. Szkoda że się nie zesrał :-D